• Informacje na temat:

  m jak miłość marek i kasia

Artykuły na temat: m jak miłość marek i kasia
 • Marek Kościkiewicz (De Mono): Iskry na łączach

  ...". Banały... Pan po staremu patrzy w górę i widzi "Statki na niebie"... - Chyba nie tylko ja: Dawid Podsiadło, Lech Janerka, Kasia Nosowska, Jacek Cygan, Jonasz Kofta czy Marek Dutkiewicz - to(...)PAP Life: Przychodzi Kościkiewicz do radia z nową piosenką i słyszy: "nie dziękujemy". Dziś ta stacja gra ten numer parę razy w tygodniu... Marek Kościkiewicz (De Mono): - To chyba "Ona jest ze...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kasia Maciąg i "La Bamba"

  ... show w roli jurora zadebiutował zwycięzca poprzedniej odsłony -  Kacper Kuszewski (popularny Marek z "M jak miłość"), który zastąpił  Bartka Kasprzykowskiego . Uczestników oceniają także(...) Maciąg , Michalina Sosna , Adriana Kalska , Rafał Szatan , Marek Molak , Mateusz Ziółko i  Boogie z  Łobuzów . Zobacz w całości drugi odcinek, w którym aktorka Kasia Maciąg wcieliła się...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Marek Molak jako Popek

  Poniżej możecie przedpremierowo zobaczyć fragment najnowszego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcieli się znany z serialu "Barw szczęścia" Marek Molak?

 • Marek Piekarczyk: Nie dać się ogłupiać

  Marek Piekarczyk, wokalista zespołu TSA, w rozmowie z PAP Life przyznaje, że chce jak najdłużej śpiewać i nie wyobraża sobie swojej emerytury. "Bo mężczyzna musi tyrać i chronić swoją rodzinę, żeby miała swój bezpieczny i dobry dom, w dobrym kraju" - podkreśla.

 • Kasia Moś: Chciałabym żyć z muzyki

  Debiutująca płytą "Inspination" wokalistka Kasia Moś nie jest całkowitą nowicjuszką na muzycznej scenie. O swoim udziale w eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji, programie "Must Be The Music" i współpracy z popularną blogerką modową Maffashion opowiedziała w wywiadzie dla Interii.

 • Kasia Cichopek w teledysku Libera

  Katarzyna Cichopek wystąpiła w teledysku do nowej piosenki idola tysiąca polskich nastolatek- Libera. Serialowej aktorce towarzyszył na planie Marek Kaliszuk.

 • "M jak miłość": Baby boom

  Serialowa Kinga jest w ciąży, a grająca ją Kasia Cichopek niedawno po raz drugi została mamą, tak jak koleżanka z planu - Anna Mucha. Maleństwa spodziewa się także Dominika Kluźniak, czyli Ewa.

 • "M jak miłość": To już 15 lat!

  ...​Zdjęcia rozpoczęły się 25 sierpnia, a pierwszy odcinek wyemitowano 4 listopada 2000 roku. Serial "M jak miłość" skradł serca widzów. Dziś ogląda go 6 mln osób.

 • Gwiazdy "M jak miłość" dla fanów

  Około dwustu osób wzięło udział w pierwszym zlocie serial u "M jak miłość". Odbył się on w weekend w warszawskim klubie Piekarnia.

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Marek (Kacper Kuszewski) będzie wypytywał proboszcza (Maciej Damięcki) o nowego przyjaciela Anny (Tamar Arciuch). Jest zaniepokojony zaufaniem, jakim kobieta obdarzyła byłego kryminalistę, Rafała (Przemysław Bluszcz). Jak się okaże, jego podejrzenia nie są bezpodstawne. Gruszczyńska tymczasem przygotuje imprezę w siedlisku. Wśród zaproszonych będzie też Werner (Jacek Kopczyński). Między prawnikiem...

Zdjęcia na temat: m jak miłość marek i kasia
Dyskusje na temat: m jak miłość marek i kasia