• Informacje na temat:

  m jak miłość maria zduńska

Artykuły na temat: m jak miłość maria zduńska
 • Kinga Zduńska: Kariera czy córka?

  Bohaterka "M jak miłość" Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) stanie niebawem przed dylematem: kariera zawodowa czy wychowywanie córeczki Lenki? Będzie miała twardy orzech do zgryzienia, bo z jednej strony chciałaby poświęcić się dziecku, z drugiej wie, że trzeba z czegoś żyć. Co wybierze?

 • Koniec sielanki w "M jak miłość"

  Już wkrótce grana przez Małgorzatę Pieńkowską Maria Zduńska z "M jak miłość" urodzi dziecko. Nie obędzie się jednak bez komplikacji. Jej rodzinie ponownie zagrozi szaleniec.

 • "M jak miłość": Wraca Pieńkowska?

  Kiedy w czerwcu ubiegłego roku Małgorzata Pieńkowska, czyli Maria Zduńska-Rogowska z "M jak miłość", postanowiła odejść z "Emki", poprosiła podobno producentów i scenarzystów, by nie uśmiercali jej postaci. Bohaterka, w którą wcielała się przez 12 lat, została wysłana do Norwegii... Jak wieść niesie, po półtorarocznej przerwie aktorka chce wrócić na plan i znów wcielać się w Marysię!

 • "M jak Miłość": Nowe uczucie?

  Zamyślona Zduńska, z siatką pełną zakupów, wchodzi na jezdnię. Prosto pod koła samochodu. Pisk opon. Uderzenie. Maria upada na jezdnię. Oszołomiona, przeciera dłońmi twarz. Na skórze zostają czerwone ślady...

 • "Z jak Zdrowie" w "M jak Miłość"

  Bohaterowie serial u "M jak Miłość" będą propagować badania cytologiczne kobiet.

 • Sensacyjnie w "M jak miłość"

  Już we wrześniu, w nowym sezonie serial u "M jak miłość", znajdą rozwiązanie sensacyjne wątki sprzed wakacyjnej przerwy.

 • Zduńscy wreszcie wzięli ślub

  Pragniemy zaprosić wszystkich widzów serialu "M jak miłość" na ślub kościelny Kingi i Piotra Zduńskich, który odbędzie się 22 lutego w 725. odcinku serialu! Zapewniamy moc wrażeń, łzy wzruszenia oraz ryż na szczęście. Para młoda wypowie sakramentalne "tak" w kościele Świętej Katarzyny w Warszawie, bo tam właśnie realizowane były kluczowe sceny ślubne.

 • "M jak miłość": Jak to się zaczęło?

  Po wakacyjnej przerwie - w poniedziałek, 28 sierpnia - widzowie TVP2 zobaczą premierowy, 1307. odcinek serialu. Kto pamięta, jak się to wszystko zaczęło? Rodzina Mostowiaków przeżywała chwile szczęścia, ale i tragedie. Jak to w życiu.

 • "M jak Miłość": Cezary Morawski odchodzi

  W dzisiejszym odcinku popularnego serial u "M jak Miłość" widzów czeka nie lada niespodzianka. 6 marca ostatecznie z filmem pożegna się Cezary Morawski, czyli Krzysztof Zduński.

 • Zuchwały napad w "M jak miłość"

  Intuicja nie zawiedzie Marysi Zduńskiej-Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska), bohaterki "M jak miłość" . Przychodnia w Gródku rzeczywiście stanie się celem bandytów. Podczas ataku ucierpi jej przyjaciel.

Zdjęcia na temat: m jak miłość maria zduńska
Wideo na temat: m jak miłość maria zduńska
 • "M jak miłość": Odcinek 1355.

  Julka próbuje na nowo zbliżyć się do Jakuba, ale nadal czuje słabość do Zduńskiego, a Paweł wciąż sięga po alkohol i jest bliski załamania. Rogowski niepokoi się o Barbarę po tym, jak u seniorki(...) poznały niedawno w klubie - i w końcu wpadają na pomysł, jak natręta odstraszyć. Sobańska obawia się, że Ula i Janek to niebezpieczni oszuści i wynajmuje detektywa, by odnalazł młodą parę.

 • "M jak miłość": Odcinek 1398.

  Okazuje się, że Katia uciekła jednak od ojca, który znów jej szuka i tym razem prosi o pomoc Pawła. Tymczasem Zduński opowiada w końcu Marii o swoich problemach z rozwodem. Zatroskana Rogowska postanawia synowi pomóc i w tajemnicy kontaktuje się z Otarem. Kinga nagle zaczyna źle się czuć i odwiedza lekarza. Magda wspiera przyjaciółkę podczas badań i później wyznaje Budzyńskiemu, że ona również pragnie mieć z nim dziecko. Marek - po sprzedaży firmy - żegna się z bliskimi i wyjeżdża do Dublina....

 • "M jak miłość": Odcinek 1276.

  Piotrek oraz Kinga na jeden dzień zamieniają się obowiązkami i szybko tego żałują, gdy odkrywają, jak wiele pracy ich czeka. Kacper chłopak, który zabrał dokumenty Pawła, zostaje porwany i pobity(...) powierzyła mu Maria - z dowodami przeciwko Robertowi. W drodze na komisariat Rogowski popełnia jednak niebezpieczny błąd.

Dyskusje na temat: m jak miłość maria zduńska
 • Re: "M jak miłość": Drugi ślub Marii i Artura! Sprawdź listę gości!

  Maria Zduńska powinna zostac kanonizowana. Dokonała w serialu dwóch cudownych uzdrowień. Najpierw uzdrowila Męża Artura który z wózki w jednym odcinku postawiony zostal na nogi i to tak ze slady po inwalidztwie nie ma. Drugi to kuzyn./ bodajze Starski/ cudownie uleczony i postawiony na nogi po nowatorskiej operacji. W obu przypadkach motywem dzialania było uczucie do Zduńskiej.

 • Re: "M jak miłość": Wojtuś wyzna Joasi bolesną prawdę!

  Maria Zduńska-Małgorzata Pieńkowska znowu znalazła kolejnego brata ale z jakich rodziców to jest pytanie itd itd.(...)M jak miłość już dawno powinno być dalej kręcone. Tasiemiec,w którym nic się ciekawego nie dzieje,a cała ta rodzina Mostowiaków w ,której nie wiadomo kto jest kim i z jakiej matki lub ojca pochodzi

 • Re: "M jak miłość": Wojtuś wyzna Joasi bolesną prawdę!

  Maria Zduńska-Małgorzata Pieńkowska znowu znalazła kolejnego brata ale z jakich rodziców to jest pytanie itd itd.(...)M jak miłość już dawno powinno być dalej kręcone. Tasiemiec,w którym nic się ciekawego nie dzieje,a cała ta rodzina Mostowiaków w ,której nie wiadomo kto jest kim i z jakiej matki lub ojca pochodzi

 • Re: "M jak miłość": Marcin w trójkącie!

  Nowa M jak Miłość Ewelina Chodakowska (Maria Niklińska) Basia Chodakowska (Joanna Jabłczyńska) Hanka Mostowiak (Małgorzata Socha) Klaudia Olszewska (Julia Kamińska) Lucyna Mostowiak (Marta Żmuda Trzebiatowska) Natalia Zduńska (Aneta Zając) Beata Zduńska (Natasza Urbańska) Kinga Tarnowska (Edyta Herbuś)

 • Re: "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan będzie miała huczny początek roku

  Na Planie Ewelina Chodakowska (Maria Niklińska) i Agata Chodakowska (Jolanta Fajkowska) Kamil Rogowski (Tomasz Barański) Lucyna Mostowiak (Edyta Herbuś) Paweł Olszewski (Ireneusz Czop) Oliwia Zduńska (Karolina Nolbrzak)

 • Re: "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  zrównoważonej babki jednej z niewielu w tym serialu jest Maria Zduńska - babka z jajami!

 • Re: "M jak miłość": Rozłam w rodzinie

  . Wściekła żona wyrzuca go przez okno, a sama idzie zjeść. Z powodu przejedzenia, po krótkim czasie, umiera. W ten sposób wyginęła cała rodzina Mostowiaków, ostatni odcinek "M jak miłość" oby jak(...)Tomek wraz z synem przyjeżdżają do Grabiny, a za nimi całe CBŚ oraz antyterroryści. Dochodzi do strzelaniny, w której giną wszyscy mieszkający w domu w Grabinie. W Warszawie Maria dowiaduje się