• Informacje na temat:

  m jak miłość marta dowie

Artykuły na temat: m jak miłość marta dowie
 • "M jak miłość": Marta wróci do serialu na dłużej

  Niedawno media obiegła zaskakująca informacja, że powrót Dominiki Ostałowskiej do "M jak miłość" ograniczy się do jednego wydarzenia. Produkcja serialu miała robić aktorce nadzieje, by ostatecznie pozostawić ją na lodzie. Najnowsze doniesienia są zgoła inne.

 • Marta Manowska: Wezmę ślub w "Sanatorium miłości"

  ...- Jak patrzę na to, co dzieje się w klubie kuracjusza w Ustroniu, to czasami myślę, że sama wezmę ślub dopiero w "Sanatorium miłości". Warto poczekać, bo tę miłość zupełnie inaczej się wtedy przeżywa - mówi prowadząca show TVP Marta Manowska.

 • "M jak miłość": Seks na zgodę?

  Gdy Marta (Dominika Ostałowska) dowiedziała się, że jej mąż miał romans, wyrzuciła go ze swego życia. Teraz okaże się, że chyba nie na zawsze...

 • "M jak miłość": Zdradzane siostry

  ...spróbuje ją pocieszyć. - Jeszcze kilka lat temu miałabyś prawo się niepokoić. Ale Andrzej bardzo się zmienił - powie z przekonaniem Rogowska. Tymczasem Budzyński znowu zobaczy się z Sonią (Marta Król(...), tylko do Teresy (Dominika Łakomska), swojej kochanki. Kobieta zażąda, by wreszcie przyznał się Marii, że mają romans oraz zostawił żonę! - Kiedy jej powiesz? - będzie nalegać. - Przecież wiesz, jak...

 • "M jak miłość": Mucha wraca do Mroczka?

  Gdy tylko Madzia (Anna Mucha) dowie się, że Paweł (Rafał Mroczek) został aresztowany, natychmiast rzuci wszystkie swoje sprawy i wróci do Warszawy, by za wszelką cenę pomóc przyjacielowi. Efekt? Przyniesie mu szczęście...

 • Afera w "M jak miłość": Ostałowska komentuje

  Ta informacja zasmuci fanów serialu, którzy cieszyli się z powrotu Dominiki Ostałowskiej. Aktorka, która w "M jak miłość" wcielała się w Martę Budzyńską, po dwóch latach wraca na plan. Jednak nie na długo.

 • Marta Manowska o "Sanatorium miłości": Czuję, że wytyczam nowe szlaki

  ...- Siadam na nowy rollercoaster, kompletnie mi nieznany, czuję, że wytyczam nowe szlaki. Z "Rolnikiem" jestem tak zrośnięta, że pewnie w nocy mogłabym o nim mówić. A tu jednak jest coś innego - mówi Marta Manowska, która poprowadzi teraz nowy program TVP "Sanatorium miłości". Pierwszy odcinek już w niedzielę, 20 stycznia, w telewizyjnej Jedynce.

 • "Warsaw by Night": Marta Mazurek jak Lea Seydoux

  Już od 6 lutego oglądać będziemy w kinach nowy film Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night". - Film mówi o tym, że potrzeba bliskości i pomocy całkiem niespodziewanie objawia się w sytuacjach ekstremalnych - tłumaczyła najmłodsza z aktorek grających główne role, Marta Mazurek ("Obywatel").

 • Marta Ścisłowicz nie lubi planować

  Podczas zeszłorocznego urlopu tańczyła sambę w Rio de Janeiro, w tym roku być może poleci do Indii. Ale Marta Ścisłowicz odpocznie dopiero w grudniu, bo całe lato spędzi na planie m.in. "M jak miłość". W nowych odcinkach serialu jej bohaterka umówi się na randkę z Jankiem!

 • Marta Ścisłowicz czasu nie marnuje

  Czy niebanalna uroda pomaga w karierze? Aktorskiej na pewno. W sezonie jesiennym Martę oglądaliśmy w "M jak miłość", "O mnie się nie martw", "Blondynce" i "Lekarzach". Oczywiście trzy pierwsze role(...) ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Wideo na temat: m jak miłość marta dowie
 • Zwiastun 1190. odcinka "M jak miłość"

  Robert próbuje utrudnić kontakty Marii z byłym mężem i kasuje z jej telefonu wiadomość od Artura... Rogowski postanawia działać i umawia się z prywatnym detektywem, by zapytać go, czy dowiedział się czegoś więcej o Bilskim. Z kolei Budzyński coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Pauliną i pomaga dziewczynie, gdy ta traci nagle dach nad głową. Marta ponownie umawia się za to z Jankiem

 • "M jak miłość": Zwiastun 1203. odcinka

  , że nie jest zachwycona jego kontaktami z córką. Jednak policjant się nie poddaje i postanawia dowiedzieć się, jak cała sytuacja wygląda ze strony prawnej. W związku z tym spotyka się z Andrzejem(...)! Natomiast Marta prosi Andrzeja o poważną rozmowę. Budzyński wyznaje później Wernerowi, że boi się tego spotkania.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1680. Co wydarzy się po wakacjach?

  Marta i Artur Po powrocie z wyprawy w Himalaje Chowański (Jacek Rozenek) nie zastanie w domu ani Marty (Katarzyna Zielińska), ani Ewuni (Gabriela Ziembicka). Dowie się, że jego żona podjęła decyzję o wyjeździe do Białegostoku i za pośrednictwem swojego adwokata złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Zdradzamy, że Marta spotka się z Chowańskim, który odnajdzie ją i odwiedzi w Białymstoku. Bez owijania

Dyskusje na temat: m jak miłość marta dowie