• Informacje na temat:

  m jak miłośc marta dowie się o romansie

Artykuły na temat: m jak miłośc marta dowie się o romansie
 • Najgorętsze serialowe romanse

  Fascynacja, namiętność, zdrada. Bez tych emocji trudno wyobrazić sobie przykuwający uwagę scenariusz. Chcesz dowiedzieć się co w nowych odcinkach czeka najpopularniejsze serialowe pary?

 • Marta Manowska o "Sanatorium miłości": Czuję, że wytyczam nowe szlaki

  ...- Siadam na nowy rollercoaster, kompletnie mi nieznany, czuję, że wytyczam nowe szlaki. Z "Rolnikiem" jestem tak zrośnięta, że pewnie w nocy mogłabym o nim mówić. A tu jednak jest coś innego - mówi Marta Manowska, która poprowadzi teraz nowy program TVP "Sanatorium miłości". Pierwszy odcinek już w niedzielę, 20 stycznia, w telewizyjnej Jedynce.

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

 • Miłosne rozstania

  Bohaterów "M jak miłość" czekają trudne chwile. Która para się rozstanie, a czyj związek uda się uratować?

 • Mandaryna: Nie chce być sama

  W drugiej połowie kwietnia oficjalnie zakończyło się małżeństwo Marty (28 l.) i Michała (34 l.) Wiśniewskich. Mandaryna uważa, że jej ten rozwód nie był potrzebny, tylko liderowi Ich Troje, który ma nową narzeczoną, 29-letnią wokalistkę Anię Świątczak. "Ja nie czuję się gotowa na wielką miłość" - przekonuje Mandaryna.

 • Anna Dereszowska: Jednak rozstanie

  Każdy związek przeżywa wzloty i upadki. Trzeba tylko wiedzieć jak radzić sobie z tymi gorszymi momentami. Niestety w dzisiejszych czasach pary bardzo często rozchodzą się zamiast spróbować pokonać kryzys.

 • Porzucił ukochaną! Ma nową?

  Wieczorka nabrała tempa. W związku z dużą ilością pracy na planie seriali aktor coraz częściej przebywał w stolicy, a kontakt z narzeczoną stawał się coraz rzadszy. Wieczorek zaczął grać m.in. w "M jak(...) z Dorotą Androsz w 2011 r. Po jakimś czasie para do siebie wróciła - z wiarą, że uda im się wszystko poukładać. Niestety, tak się nie stało. W końcu ostatecznie zakończyli swój dziesięcioletni związek...

Wideo na temat: m jak miłośc marta dowie się o romansie
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1680. Co wydarzy się po wakacjach?

  Marta i Artur Po powrocie z wyprawy w Himalaje Chowański (Jacek Rozenek) nie zastanie w domu ani Marty (Katarzyna Zielińska), ani Ewuni (Gabriela Ziembicka). Dowie się, że jego żona podjęła decyzję o wyjeździe do Białegostoku i za pośrednictwem swojego adwokata złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Zdradzamy, że Marta spotka się z Chowańskim, który odnajdzie ją i odwiedzi w Białymstoku. Bez owijania