• Informacje na temat:

  m jak miłośc mieszka u mostowiaków

Artykuły na temat: m jak miłośc mieszka u mostowiaków
 • "M jak miłość": Nowy trójkąt miłosny u Mostowiaków!

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączył Tomasz Ciachorowski, widzom znany m. in. jako Jan Złotopolski ze „Złotopolskich“, Michał Duszyński z „Majki“ czy Igor Grabowski z „Linii życia“. Dzięki granemu przez niego Arturowi Marcin (Mikołaj Roznerski) zrozumie, ile tak naprawdę znaczy dla niego Iza (Adriana Kalska)… Sprawdź szczegóły!

 • Teresa Lipowska: W kuchni tylko w serialu

  Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z serialu "M jak miłość", na planie większość czasu spędza w kuchni. Seniorka rodu podaje tam swoje wspaniałe pierogi i ciasta. Ale w realnym życiu aktorki wygląda to zupełnie inaczej.

 • "M jak miłość": Gdzie Mateusz i Lilka zamieszkają po ślubie?

  ...zapyta, czy jego żona mogłaby zamieszkać z nimi.  - Jak w ogóle możesz o to pytać? Lilka należy teraz do naszej rodziny i oczywiście, że może się do nas wprowadzić. Jesteście małżeństwem, a małżeństwo... zwykle mieszka razem - stwierdzi Barbara. - Zawsze, całe życie stałaś za mną murem. Ty i dziadek Lucek. A jak ma się takie wsparcie, to wiesz, po prostu łatwiej się żyje, więc... dzięki...

 • Mistrz flirtu w "M jak miłość"

  Jak oczarować kobietę? Uśmiech, doskonałe maniery i danie jej do zrozumienia, że jest wyjątkowa, to klucz do sukcesu. Nowy bohater, którego gra Andrzej Łapicki, złamie w Grabinie niejedno serce.

 • "M jak miłość": Zastąpi jej siostry!

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączyła Katarzyna Kwiatkowska, którą serialomaniacy znają od wielu lat.

 • Nagrodzona za "Namiętny Pocałunek"

  - Policyjna codzienność to nie jest zabawa - mówi Magdalena Walach, która gra podkomisarz Lucynę Szmidt w popularnym serialu. Jej bohaterka zostanie trafiona podczas strzelaniny. Czy przeżyje?

 • "M jak miłość": Debiuty i powroty

  ...​Po wielu miesiącach żałoby w życiu Joasi zaświeci w końcu słońce. Stanie się to za sprawą zabójczo przystojnego pianisty, w roli którego wystąpi Rafał Szatan, prywatnie mąż Barbary Kurdej-Szatan. A do Grabiny powróci dawno niewidziana córka Mostowiaków - Marta (Dominika Ostałowska).

 • Przeżyjmy to jeszcze raz

  Prawdziwa gratka dla fanów sagi rodu Mostowiaków! Telewizja przypomni serial od pierwszego odcinka. Oto Lucjan i Barbara szykują się do obchodów 40. rocznicy ślubu...

 • "M jak miłość": Ciąża w wyniku gwałtu? Dla Lilki byłby to koniec życia...

  W 1487. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 21 stycznia o godzinie 20.55 w TVP2) Barbara (Teresa Lipowska) poprosi Marysię (Małgorzata Pieńkowska), by wybadała, co słychać u Mateusza, który od jakiegoś czasu mieszka u Banachów. - Martwię się... Był tu przed chwilą i wyglądał okropnie, taki blady, zmizerowany, jakby nie wiem, był chory... Zabrał rzeczy na zmianę i tyle go widziałam. Wrócił...

 • Kożuchowska mamą, Karolak tatą

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, grający rodziców w nowym serialu TVP2 "Rodzinka.pl", uczestniczyli w castingu, podczas którego szukano odpowiednich kandydatów na trójkę ich synów.