• Informacje na temat:

  m jak miłość natalia zdjęcia

Artykuły na temat: m jak miłość natalia zdjęcia
 • Natalia Szroeder i Quebonafide na romantycznym zdjęciu. Fani zachwyceni

  Natalia Szroeder i Quebonafide świętowali urodziny rapera. Pokazali wspólne zdjęcie.

 • Natalia Szroeder: Dziewczyna gangstera

  ...3 stycznia na ekrany polskich kin wszedł nowy film Macieja Kawulskiego ("Underdog") zatytułowany "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W przedstawiającej świat rodzimych mafiosów produkcji w jednej z głównych ról pojawiła się debiutująca na ekranie Natalia Szroeder.

 • Natalia Rybicka: Z nadzieją na miłość

  Natalia Rybicka to trzecia po Julii Pietrusze i Joannie Moro aktorka, która wciela się w sympatyczną panią weterynarz Sylwię Kubus w "Blondynce".

 • Natalia Rybicka: Mój chrzest

  Natalia Rybicka jest świeżo upieczoną absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktorka, która zagrała główną rolę kobiecą w najnowszym filmie Marcina Wrony "Chrzest", opowiada o pracy nad tą produkcją.

 • Ekipa serialu "M jak miłość" wróciła na plan

  Złagodzenie restrykcji związanych z pandemią COVID-19 umożliwiło filmowcom powrót do pracy. Jak dowiedziała się PAP Life, wśród seriali, które już rozpoczęły zdjęcia do nowych odcinków są "M jak miłość" oraz "Na sygnale". Kiedy powrócą kolejne produkcje?

 • Natalia Siwiec: Marzyłam, żeby ktoś dał mi szansę

  Już ponad pół miliona Polaków widziało nowy film Macieja Kawulskiego ("Underdog") zatytułowany "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W przedstawiającej świat rodzimych mafiosów produkcji w jednej z głównych ról pojawiła się aktorka i fotomodelka, Miss Euro 2012, Natalia Siwiec.

 • Czy dorówna "M jak miłość"?

  Od 27 września do "M jak miłość" dołączy serial "Barwy szczęścia". Na antenie TVP 2 pojawią się nowe, porywające historie... i nowe gwiazdy!

 • "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa": Koniec zdjęć

  W sobotę, 10 sierpnia, padł ostatni klaps na planie produkcji "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" w reżyserii Macieja Kawulskiego ("Underdog"). W opartym na faktach filmie w roli głównej wystąpił Marcin Kowalczyk. W pozostałych rolach m.in.: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior oraz Adam Woronowicz. Premiera 3 stycznia 2020.

 • Sylwester Marzeń z Dwójką: Martyniuk czaruje, Kurski triumfuje (ZDJĘCIA, RELACJA, OGLĄDALNOŚĆ)

  Ponad 7,9 miliona widzów w szczytowym momencie i 70 tys. widzów pod sceną miał zgromadzić Sylwester Marzeń z Dwójką Telewizji Polskiej, organizowany po raz kolejny w Zakopanem. Na scenie pojawili się m.in. Zenek Martyniuk, Weekend, Boys, Al Bano i Romina Power, Natalia Szroeder, Thomas Anders i wielu innych wykonawców. Zobacz, jak gwiazdy bawiły się w stolicy Tatr.

 • Serialowe ekipy "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" wracają na plan?

  Trwają intensywne przygotowania do wznowienia produkcji nowych odcinków seriali "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". Prace miały ruszyć w marcu, ale te plany pokrzyżowała pandemia COVID-19.

Zdjęcia na temat: m jak miłość natalia zdjęcia
Dyskusje na temat: m jak miłość natalia zdjęcia