• Informacje na temat:

  m jak miłosc natalka

Artykuły na temat: m jak miłosc natalka
 • "M jak miłość": Serialowa Natalka nago!

  ...​Marcjanna Lelek, znana publiczności przede wszystkim z roli Natalki w serialu "M jak miłość". Jako aktorka zadebiutowała mając 8 lat. Dziewczynka wyrosła na piękną kobietę i na swoim Instagramie publikuje coraz odważniejsze zdjęcia!

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • "M jak miłość": Wielki powrót Natalki!

  ...28 maja instagramowy profil "M jak miłość" został przejęty na jeden dzień przez Barbarę Kurdej-Szatan, czyli serialową Joasię Chodakowską. Co z tego wynikło?

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • "M jak miłość": Powrót Natalki

  Mostowiak. - Mamy w planach dłuższą podróż. - Wiem - skwituje Natalka. - Ale jak wrócicie, nie przyjmuję wymówek. Franek już nie wróci! Widzowie sagi rodu Mostowiaków nie zobaczą już na ekranie 29(...)Przypomnijmy, że po raz ostatni przed przerwą 23-letnia aktorka wystąpiła w 1368. odcinku "Emki“. Grana przez nią Natalka, adoptowana córka Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski), wyjechała razem...

 • Pedofil w "M jak miłość"

  Natalka, którą w serial u "M jak miłość" gra Marcjanna Lelek, nie dość, że uzależni się od internetu, to jeszcze nawiąże znajomość z tajemniczym mężczyzną z sieci. Poważne problemy nie opuszczają bohaterów najpopularniejszego serialu w Polsce.

 • "M jak miłość": Marcjanna Lelek już nigdy nie zagra Natalki?

  Wszystko wskazuje na to, że wyemitowany tuż przed wakacyjną przerwą 1451. odcinek „M jak miłość” był ostatnim z udziałem Marcjanny Lelek, która wcielała się w Natalkę przez 15 lat. Czy aktorka nigdy już nie zagra w „Emce”?

 • "M jak miłość": Ciąża u Mostowiaków

  Zapewne nie na taki prezent czekali Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz), seniorzy rodu Mostowiaków, z okazji 54. rocznicy swojego ślubu. Oto zaskoczy ich informacja o ciąży nastoletniej wnuczki Natalki (Marcjanna Lelek)!

 • "M jak miłość": Nowa praca Natalki

  ...początek? - zapyta. Natalka od razu weźmie się do pracy, wiedząc, że to Marek (Kacper Kuszewski) poprosił Popławskiego, by zarzucił ją papierkową robotą, bo myślał, że szybko ją to znudzi i porzuci pomysł zostania policjantką. - Mam nadzieję, że zostaniesz u nas dłużej... Przyda nam się tu ktoś taki jak ty. Młody, pełen entuzjazmu... - pochwali ją Staszek pod koniec dnia i doda, że ma przeczucie...

 • Rozterki Hanki w "M jak miłość"

  Hankę (Małgorzata Kożuchowska) czeka kolejna przeprawa z Nowackim (Michał Lesień). Nie, tym razem szef nie będzie jej prześladował. Jeszcze gorzej - teraz wyzna jej ...swoją miłość!

Zdjęcia na temat: m jak miłosc natalka
Wideo na temat: m jak miłosc natalka
 • "M jak miłość": Kryzys w małżeństwie Natalki. Franek zdrajcą?

  Natalia pozwoli się wciągnąć w kolejną intrygę niezrównoważonej emocjonalnie Justyny i uwierzy w zdradę Franka. Odejdzie od męża i powróci do Grabiny. Czytaj więcej na https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc-zdrada-i-rozstanie,nId,2811997#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 • "M jak miłość": Natalka straci dziecko?

  Darek powróci do życia Natalii – a wraz z nim problemy. Kolejne badania wykażą, że Maj po wypadku stał się bezpłodny. A matka nakłoni go, by… spróbował odebrać Natalii dziecko! Chłopak od razu wymyśli skomplikowaną intrygę!

 • "M jak miłość": Ula nakryje Natalkę u Franka?

  Ula zagląda do leśniczówki, nieświadoma, że Franek ma już gościa - Natalkę. Jej siostra wpada w panikę i chce ukryć się w drugim pokoju. - Schowam się… Nie mów jej, że tu jestem! - Chyba żartujesz? - Proszę cię, Franek. Jaki będzie finał? Czy Ula przyłapie Natalkę z chłopakiem, w którym wciąż jest zakochana?

Dyskusje na temat: m jak miłosc natalka
 • Re: "M jak miłość": Natalka porzuci szkołę?

  Powiem tak obecnie nastolatki sa bezmysle pierw robia głupoty a pózniej mysla kiedy jest za pózno.,,M-jak miłosc chce w tym filmie uswiadomic młodych ludzi ze pochopne decyzje koncza sie bardzo zle poniewaz nie sa przystosowani do zycia w społeczenstwie i rodzinie.Powiem tak nasz kraj pod tym wzgledem nadal ciemny i panuje tabu unikanie rozmów na ten temat w szkołach i w domu.Efekty pózniej sa