• Informacje na temat:

  m jak miłośc nie lubi mroczka

Artykuły na temat: m jak miłośc nie lubi mroczka
 • "M jak miłość": Przysługa za przysługę

  Franka zgodzi się udawać dziewczynę Pawła, a on odwzajemni się jej nie tylko zaproszeniem na kolację.

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • Rodzinna tragedia braci Mroczków

  Bracia Mroczkowie rzadko zdradzają sekrety ze swojego życia prywatnego. Niedawno jednak Marcin zrobił wyjątek i opowiedział o dramatycznych chwilach sprzed lat. Ich kochany tata miał poważny wypadek. Z tego powodu bliźniaki musiały dość szybko dorosnąć, aby pomóc mamie...

 • Katarzyna Cichopek: Nie chcę być zachłanna

  Przy dwójce małych dzieci Katarzyna Cichopek nadal znajduje czas dla siebie, nie zapomina także o... porannych wypadach z mężem do kina. - Jestem bardzo spełniona - mówi aktorka, najbardziej znana z roli w serialu "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Marcin Mroczek chce być supertatą!

  Marcin Mroczek, czyli Piotrek Zduński z "M jak miłość", i jego piękna żona Marlena na początku przyszłego roku zostaną rodzicami. Podobno już od dawna są gotowi na powitanie na świecie swego pierwszego dziecka...

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

 • "M jak miłość": Komu rola w "Emce" zaszkodziła w karierze?

  Komu saga rodu Mostowiaków otworzyła drzwi do wielkiej kariery, a komu zaszkodziła? Na te i inne pytania odpowiada w rozmowie z nami Ilona Łepkowska, matka sukcesu "M jak Miłość".

 • Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Na zawsze zapamiętamy go jako Józefa Piłsudskiego, Witkacego oraz Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem". Janusz Zakrzeński był jednak nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. 10 kwietnia mija 5 lat od jego śmierci - aktor zginał na pokładzie samolotu rządowego TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.

 • "M jak miłość": Dramat Basi. Matka jej nie chce...

  Paweł (Rafał Mroczek) dowie się, że jego była żona nie chce, żeby Basia (Gabriela Raczyńska) wracała do Londynu, bo walczy o przetrwanie swego nowego związku i nie ma czasu zajmować się córką. Czy dziewczynka zostanie ze Zduńskim na zawsze?

 • Mroczek jednak nie zaśpiewa!

  Plotka o tym, że Rafał Mroczek ma wystąpić w kolejnej edycji "Jak Oni śpiewają?" jest wyssana z palca. Gwiazdor "M jak miłość", co najwyżej może pośpiewać w... serial owym karaoke, które prowadzi.

Zdjęcia na temat: m jak miłośc nie lubi mroczka
Wideo na temat: m jak miłośc nie lubi mroczka
 • "M jak miłość": Za co aktorzy kochają serial?

  - Za co najbardziej lubię „M jak miłość”? Za sam tytuł (śmiech). Lubię bardzo przyjazną, rodzinną atmosferę – wyznaje w „Kulisach…” serialu Jan Wieczorkowski, odtwórca roli Jacka. – Zawsze się(...) opowiadać o życiu i jakkolwiek banalnie by to nie zabrzmiało, tym wygrywamy – dodaje Krystian Wieczorek, serialowy Budzyński. – Na tym polega jego fenomen, nawet kiedy ogląda się serial przy okazji, to wciąga