• Informacje na temat:

  m jak miłość odejścia

Artykuły na temat: m jak miłość odejścia
 • Małgorzata Kożuchowska o odejściu z "M jak miłość"

  Pamiętacie Hankę Mostowiak w "M jak miłość"? Przez lata w tę postać wcielała się Małgorzata Kożuchowska, która teraz w jednym z wywiadów opowiedziała m.in. o emocjach, jakie towarzyszyły jej przy podejmowaniu decyzji o odejściu z serialu. "Bałam się, że publiczność mi tego nie wybaczy" - przyznała.

 • Olga Frycz odchodzi z serialu "M jak miłość"

  Olga Frycz, jedna z głównych bohaterek "M jak miłość", opuszcza serial. Aktorka na Facebooku wyjaśnia powód odejścia.

 • Kuszewski zostaje w "M jak miłość"

  Kacper Kuszewski nie podzieli losu swojej ekranowej żony Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i nie zamierza opuścić serialu "M jak miłość".

 • Maria Winiarska w "M jak miłość". Kim jest nowa bohaterka?

  ...​Otwarta, dowcipna i spontaniczna. Właśnie dołączyła do obsady "M jak miłość". - Moja postać to fajna babka, a wątek, mam nadzieję, rozwojowy - mówi Maria Winiarska.

 • Kożuchowska odejdzie z "M jak Miłość"?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z serial u "M jak Miłość", być może zniknie z obsady serialu. Dlaczego? Przyjęła propozycję pracy w nowym serialu "Tylko miłość", który ma pojawić się jesienią na antenie "Polsatu".

 • "M jak miłość": Zrywa zaręczyny

  ...nałogu. Kiedyś się rozpił z powodu odejścia żony, teraz - narzeczonej. Któregoś dnia pijany w sztok pojawi się w domu na Deszczowej. Będzie się wypłakiwał Kubie Zioberowi (Przemysław Cypryański) w mankiet...

 • Koroniewska gotowa na wszystko

  Od ponad roku Joanna Koroniewska udowadnia, że istnieje życie po "M jak miłość". Radzi sobie całkiem dobrze i nie ogranicza się tylko do grania.

 • Powrót "Zbuntowanego anioła"?

  Sierociniec, przystojny psychoanalityk, próba gwałtu, odejścia i powroty, nieoczekiwane ciąże, duże i małe miłości i hacjenda w tle. Wszystko to w meksykańskiej telenoweli "Nie igraj z aniołem", który od 2 marca będzie emitować TV4.

 • "Kto pociąga za sznurki"

  Odejście Macieja Maleńczuka z Püdelsów wcale - jak wielu sądziło - nie pogrążyło zespołu. Liderzy "legendarnej" formacji Püdel i Franz Dreadhunter zaprosili do współpracy wokalistę Szymona Goldberga. W tej konfiguracji grupa nagrała udaną płytę "Zen". Z okazji premiery albumu Artur Wróblewski rozmawiał z Püdlem i Szymonem między innymi na temat odejścia Macieja Maleńczuka, ewentualnej współpracy...

 • Opowiedziała o pierwszym mężu

  Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z "M jak miłość", wyznała niedawno w jednym z programów telewizyjnych, że chciałaby dziś stanąć twarzą w twarz z mężczyzną, którego kiedyś bardzo kochała i który zostawił ją dla innej kobiety...

Zdjęcia na temat: m jak miłość odejścia
Wideo na temat: m jak miłość odejścia
 • Mroczek odejdzie z "M jak miłość" jak Kożuchowska?

  Rafał Mroczek przyznał w wywiadzie dla Wideoportalu, że wielokrotnie zastanawiał się nad odejściem z "M jak miłość". Na razie jednak nie planuje takiego kroku, ponieważ serial wciąż cieszy się ogromną popularnością. Nawiązując do odejścia z produkcji Małgorzaty Kożuchowskiej, powiedział, że nie wzoruje się na innych osobach. Według niego życie wygląda inaczej niż na przykład w mediach

 • "M jak miłość": Olga Kalicka zdradza sekrety

  Olga Kalicka, czyli serialowa Justyna Górska, zdradza nam parę szczegółów dotyczących najnowszych seriali z jej udziałem - "M jak miłość" i "rodzinka.pl" - oraz ucina spekulacje dotyczące jej odejścia z lubianej przez widzów "Emki".

Dyskusje na temat: m jak miłość odejścia