• Informacje na temat:

  m jak miłość odejścia z serialu

Artykuły na temat: m jak miłość odejścia z serialu
 • Małgorzata Kożuchowska o odejściu z "M jak miłość"

  Pamiętacie Hankę Mostowiak w "M jak miłość"? Przez lata w tę postać wcielała się Małgorzata Kożuchowska, która teraz w jednym z wywiadów opowiedziała m.in. o emocjach, jakie towarzyszyły jej przy podejmowaniu decyzji o odejściu z serialu. "Bałam się, że publiczność mi tego nie wybaczy" - przyznała.

 • Olga Frycz odchodzi z serialu "M jak miłość"

  Olga Frycz, jedna z głównych bohaterek "M jak miłość", opuszcza serial. Aktorka na Facebooku wyjaśnia powód odejścia.

 • Kuszewski zostaje w "M jak miłość"

  Kacper Kuszewski nie podzieli losu swojej ekranowej żony Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i nie zamierza opuścić serialu "M jak miłość".

 • Kożuchowska odejdzie z "M jak Miłość"?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z serial u "M jak Miłość", być może zniknie z obsady serialu. Dlaczego? Przyjęła propozycję pracy w nowym serialu "Tylko miłość", który ma pojawić się jesienią na antenie "Polsatu".

 • "M jak miłość": Zrywa zaręczyny

  ...nałogu. Kiedyś się rozpił z powodu odejścia żony, teraz - narzeczonej. Któregoś dnia pijany w sztok pojawi się w domu na Deszczowej. Będzie się wypłakiwał Kubie Zioberowi (Przemysław Cypryański) w mankiet(...). Na co dzień oboje mieszkają i pracują w Gdyni. Są związani z Teatrem Miejskim im. Witolda Gombrowicza. Co ciekawe, nigdy wcześniej nie mieli okazji pracować w tym samym serialu. To ich pierwszy raz...

 • Koroniewska gotowa na wszystko

  Od ponad roku Joanna Koroniewska udowadnia, że istnieje życie po "M jak miłość". Radzi sobie całkiem dobrze i nie ogranicza się tylko do grania.

 • Lubię jeździć na rolkach

  ...- Jak w każdej pracy, nawet jeśli coś się nie układa, mamy różne trudności i nerwy, nie potrafimy się czasem dogadać, ale jednak jest to nasze miejsce - mówi Piotr Cyrwus, aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, najbardziej do tej pory kojarzony z rolą Rysia z serialu "Klan". To się jednak w najbliższym czasie zmieni, bowiem aktor porzucił pracę na planie serialu na rzecz swego ukochanego teatru...

 • Nie jestem kontrowersyjny

  Jestem człowiekiem, który zawsze chciałby zwyciężać - opowiada Żora Korolyov, popularny tancerz, uczestnik programów "Taniec z gwiazdami" i "jak Oni śpiewają".

 • Małgorzata Kożuchowska: Chciałabym zrobić jakiś hardcore

  ..."Chciałabym zrobić coś takiego, co samą mnie zadziwi... Chciałabym zagrać u Polańskiego, u Skolimowskiego, u Smarzowskiego. Chciałabym zrobić jakiś hardcore, coś, czego nie dotykałam, strasznie mi się podobało; co podziwiam, wydawało mi się zawsze jakieś niedostępne" - przyznała Małgorzata Kożuchowska w TVN-owskim programie "Uwaga!".

 • Zmiany tylko na lepsze

  ...- Nie należę do aktorek, które siedzą w domu i marzą o jakiejś konkretnej roli, a potem są sfrustrowane, że się nie udało. Przyjmuję to, co do mnie przychodzi - przekonuje Małgorzata Kożuchowska.

Zdjęcia na temat: m jak miłość odejścia z serialu
Dyskusje na temat: m jak miłość odejścia z serialu