• Informacje na temat:

  m jak miłosc olga frycz

Artykuły na temat: m jak miłosc olga frycz
 • Olga Frycz odchodzi z serialu "M jak miłość"

  Olga Frycz, jedna z głównych bohaterek "M jak miłość", opuszcza serial. Aktorka na Facebooku wyjaśnia powód odejścia.

 • Olga Frycz: Trochę się zmieniłam

  Zaskoczyła mnie twoja obecność w tego typu programie. Olga Frycz: - Wiele osób mi to mówi. Do tej pory odmawiałam udziału we wszelkiego rodzaju telewizyjnych show. Producenci "Agenta" zadzwonili(...). Jakie zadanie było dla ciebie najtrudniejsze? - W programie okazało się, że mam wszystkie lęki, o które się podejrzewałam, a których wcześniej nie miałam okazji sprawdzić w ekstremalnych warunkach...

 • Olga Frycz świętuje 30. urodziny

  Znana z serialu "M jak miłość" Olga Frycz w niedzielę świętuje 30. urodziny. Aktorka chętnie angażuje się w akcje społeczne na rzecz zwierząt, jest wegetarianką, a jej ulubionym sportem są... puzzle. - Odstresowuje mnie to i uczy cierpliwości - mówiła PAP Life.

 • Olga Frycz: Mam dosyć takiego tempa pracy

  Delikatna dziewczyna, a potrafi zadać celny cios! Niedawno skończyła 30 lat, ale nie czuje upływu czasu. Trenuje boks, opiekuje się zwierzakami i czeka na nowe role. - Zmiana nadchodzi wielkimi krokami - mówi Olga Frycz.

 • Olga Frycz namiesza w "M jak miłość"

  Do stałej obsady sagi rodu Mostowiaków dołączyła Olga Frycz. Wszystko wskazuje na to, że po wakacjach grana przez nią Ala i Paweł Zduński (Rafał Mroczek) zostaną najgorętszą serialową parą w Polsce!

 • Olga Frycz lubi sobie... ponurkować

  Olga Frycz, czyli Ala z "M jak miłość" i Marysia z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", od niedawna jest wielką pasjonatką... nurkowania.

 • Olga Frycz: Nie chcę być hipokrytką

  ..."Nie chcę z jednej strony walczyć o prawa zwierząt a z drugiej jeść mięso" - mówi Olga Frycz. Aktorka, znana z ról w filmach "Wszystko co kocham", "Płynące wieżowce" oraz seriali "M jak miłość" i "Cisza nad rozlewiskiem", opowiada dlaczego przeszła na wegetarianizm i co daje jej... układanie puzzli.

 • Olga Frycz: Bunt, seks, muzyka

  .... Młodzieńczy, idealistyczny świat zostanie zderzony z bezwzględną rzeczywistością. Olga Frycz wciela się w filmie w postać Basi, wrażliwej nastolatki zakochanej w Janku, liderze punkrockowej kapeli. Mogłoby się wydawać, że nic nie może stanąć na drodze tej młodzieńczej miłości, a jednak... Konflikt między ich rodzinami sprawi, iż rodzące się uczucie wystawione zostanie na próbę. A jak po raz...

 • Rafał Mroczek skomentował atmosferę na planie "M jak miłość"

  Parę tygodni temu zrobiło się głośno na temat warunków pracy, panujących na planie "M jak miłość". Wszystko za sprawą wywiadu Olgi Frycz dla "Twojego Stylu" oraz słów Kacpra Kuszewskiego. Temat atmosfery na planie serialu powrócił za sprawą komentarza Rafała Mroczka.

 • "M jak miłość": Tamara Arciuch wraca na plan!

  Wszystko wskazywało na to, że wątek Anny - bohaterki, w którą Tamara Arciuch wcielała się w "M jak miłość", jest zakończony. Czeka nas jednak wielki powrót!

Zdjęcia na temat: m jak miłosc olga frycz
Wideo na temat: m jak miłosc olga frycz
 • Olga Frycz o odejściu z "M jak miłość": Chcę grać rzeczy bardziej ambitne, ale to fajny serial

  , nie powiem, że znudzona, ale wolałabym robić rzeczy bardziej ambitne - powiedziała aktorka. - Jezu, teraz wszyscy będą mówić 'Olga Frycz uważa, że "M jak miłość" nie jest ambitne... Nie, nie, nie(...)Olga Frycz przyznała, że po czterech latach z przyjemnością wróciła na plan serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem". Miała poczucie, że jest to opowieść niedokończona, a ona lubi kończyć to, co zaczyna

 • Kampania "Jeszcze żywy karp"

  Karpie w Polsce są wciąż traktowane niehumanitarnie. Takiej sytuacji stanowcze „nie” mówi Klub Gaja, który prowadzi kampanię „Jeszcze żywy karp”. Ambasadorami tej akcji są m.in. Magdalena Popławska, Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska, czyli Elżbieta Knappe, Anka Adamowicz i Beata Darmięta z „Przepisu na życie”, Magdalena Różczka, czyli Alicja Keller z „Lekarzy”, Olga Frycz, czyli Ala z „M jak

Dyskusje na temat: m jak miłosc olga frycz