• Informacje na temat:

  m jak miłość plenery

Artykuły na temat: m jak miłość plenery
 • "M jak miłość": Znajdą razem szczęście?

  Czy na Wzgórzu Trzech Krzyży w Kazimierzu Dolnym Magda i Andrzej wyznają sobie w końcu miłość?

 • Piotr Nerlewski: Leśniczy w "M jak miłość"

  Studiował geologię, pracował w banku, był trenerem piłki nożnej i barmanem. W końcu stwierdził, że szczęście może dać mu tylko aktorstwo. Piotr Nerlewski zagrał w filmie "Jack Strong", a teraz dołączył do obsady "M jak miłość" jako leśniczy Franek.

 • "M jak miłość": "Czuję się jak we śnie" - wywiad z Tomaszem Włosokiem

  Rok temu ukończył krakowską PWST, a już zagrał w kilku głośnych filmach, choćby thrillerze „Jestem mordercą” czy „Powidokach” Andrzeja Wajdy. Niedawno dołączył także do obsady „M jak miłość”. Jego bohater, Radek, zrobi wszystko, by zdobyć pieniądze na spłatę długów. Ten wątek przysporzy widzom dużo emocji.

 • Grochowska i Szyc w filmie "Persona non grata"

  Agnieszka Grochowska i Borys Szyc znaleźli się w obsadzie międzynarodowej produkcji "Persona non grata".

 • "M jak miłość": Radek dostaje kosza

  Radek podstępem spróbuje zaciągnąć Olgę do łóżka!

 • "Persona non grata": Polacy w japońskim filmie

  Pojawił się pierwszy zwiastun posko-japońskiej produkcji "Persona non grata", w której zobaczymy m.in. Agnieszke Grochowska i Borysa Szyca. Premiera filmu odbędzie się w Tokio w drugiej połowie 2015.

 • "M jak miłość": Werner oszaleje z zazdrości

  .... - Skręca mnie, jak cię widzę z innym facetem, jestem o ciebie zazdrosny jak wariat - stwierdzi i wymusi na Annie obietnicę, że nie pozwoli fotografowi zbytnio się do siebie zbliżyć.

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • "Pierwsza miłość": Krystian poznaje Roxy

  ...w kaszę dmuchać. Jednocześnie jej delikatna dziewczęca uroda, sposób bycia, powierzchowność dają do zrozumienia, że jest dziewczyną wrażliwą, uczciwą, dobrą. Intrygująca, chodzi swoimi drogami, jak kot(...) pęknięciem. Nieciekawe dzieciństwo, biedna dzielnica, szemrane towarzystwo - to wszystko Roxy starannie ukrywa pokazując światu swe jasne i przyjazne oblicze. "Pierwsza miłość" od poniedziałku do...

 • "Hiszpanka": Bitwy, tajne gabinety oraz wirujące stoliki

  W styczniu 2015 na ekrany kin trafi polska superprodukcja "Hiszpanka". - Sceny na ulicach Londynu, Berlina, Poznania i Warszawy AD 1918, kilka tysięcy statystów, dwa lata pracy - mówi o projekcie reżyser Łukasz Barczyk.

Wideo na temat: m jak miłość plenery
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: m jak miłość plenery