• Informacje na temat:

  m jak milośc ramówka

Artykuły na temat: m jak milośc ramówka
 • Wiosenna ramówka TVN 2020

  Wiosenna ramówka TVN startuje w tym roku w poniedziałek, 2 marca, tydzień później niż w ubiegłym roku. Skąd taka decyzja? - Początek i koniec sezonu staramy się dostosować do sytuacji na rynku reklamowym, bo z niego przede wszystkim żyjemy - powiedział Wirtualnymmediom.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. Ramówka TVN7 rozpocznie się wcześniej - 24 lutego. Pojawią się w niej...

 • Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Czy "Talianka", rosyjski serial z Joanną Moro w roli głównej, okaże się takim samym przebojem jak telewizyjna produkcja o Annie German? "Przede wszystkim jest to przepiękna historia miłości" - zachwala produkcję polska aktorka.

 • "M jak miłość": Serial wypada z ramówki?

  Fani "M jak miłość" będą niezadowoleni. W poniedziałek nie zobaczą bowiem kolejnego odcinka o losach Mostowiaków.

 • Fenomen "Pingwinów z Madagaskaru"

  Nareszcie zobaczymy je w kinie! Już w najbliższy piątek, 30 stycznia, na polskie ekrany trafi pełnometrażowa produkcja "Pingwiny z Madagaskaru". Czy film powtórzy sukces, jaki na całym świecie odniósł kultowy serial telewizyjny o przygodach Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego?

 • Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  TVN "Wiosenna oferta stacji jest serialowo-rozrywkowa. W ostatnim czasie przeprowadziliśmy badania, aby przeanalizować co się dzieje z naszym kanałem, jakie propozycje programowe najlepiej(...) w kolejnych ramówkach TVN będziemy na nie stawiać. Poza tym seriale są świetną oferta dla Playera, to w głównej mierze dzięki nim budujemy naszą platformę" - powiedział podczas wiosennej ramówki TVN...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • Ramówka Polsatu 2020: Co wydarzy się w serialach?

  Polsat rusza z serialową wiosną. W przeciwieństwie do TVN-u, który stawia na nowości i w swojej ramówce proponuje widzom aż cztery premierowe produkcje, Polsat, podobnie jak TVP, nie zaskakuje(...) rodzinę, o jakiej marzyła, okazało się, że ojciec jej dziecka ukrywał przed nią żonę i syna. Doszło też do wypadku. W ostatnim odcinku bratanek Marty wpadł pod samochód prowadzony przez jej ojca Witolda...

 • Jesienna ramówka Polsatu

  W poniedziałek, 31 sierpnia, odbyła się prezentacja jesiennej ramówki Polsatu. Wydarzenie to przyciągnęło ogromną liczbę gwiazd, z których na plan pierwszy wybijała się, długo oczekiwana przez widzów, Katarzyna Cichopek.

 • Wiosenna ramówka Polsatu

  Jakie seriale zobaczymy na antenie stacji Polsat wiosną 2019 roku?

 • Nowa ramówka Polsatu

  "Linia Życia", "Hotel 52", "Ludzie Chudego", "Szpilki na Giewoncie", "Daleko od noszy" , "Malanowski i Partnerzy" - większość serialowych gwiazd i celebrytów pojawiła się na imprezie prezentującej jesienną ramówkę Polsatu. Spotkanie odbyło się w czwartek, 25 sierpnia, w ogrodach Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

Zdjęcia na temat: m jak milośc ramówka
Wideo na temat: m jak milośc ramówka
 • Jacek Kurski o wiosennej ramówce TVP

  prezentacji ramówki TVP na wiosnę 2017 Kurski. Co jakiś czas pojawiają się informację o zdjęciu z anteny kultowych seriali TVP: "Klanu" i "M jak miłość". Jaka jest prawda? - Jeżeli widzowie słyszą, że(...) chce oczywiście sprzedać serial jak najdrożej i wyprodukować jak najtaniej. Z kolei telewizja chce jak najtaniej kupić serial, który spełnia parametry drogiego - wyjaśnia Kurski.

 • Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z TVP. Zostanie w "M jak miłość"?

  Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Aktorka opowiedziała o nowym sezonie serialu "W rytmie serca". Odniosła się również do plotek o swoim odejściu z "M jak miłość". Pożegna się z produkcją TVP?

 • „M jak miłość”: Joanna Sydor wróciła, by rozbić małżeństwo?

  Na jesiennej ramówce TVP rozmawialiśmy z Joanną Sydor, która po długiej przerwie powraca do obsady „M jak miłość”. Czy jej bohaterka odegra dużą rolę w rozpadzie małżeństwa jej przyjaciela Pawła? Czy miłość między nią a Zduńskim znów się odrodzi?