• Informacje na temat:

  m jak miłość romans kingi

Artykuły na temat: m jak miłość romans kingi
 • Romans w "M jak miłość"

  Do obsady "M jak miłość" dołączy znany aktor i showman Robert Rozmus. 49-letni artysta wcieli się w ojca Mirki (Andżelika Piechowiak) i jednocześnie adoratora... Madzi (Anna Mucha).

 • "M jak miłość": Romans z sąsiadem?!

  .... W nowych odcinkach Lubiński stanie się jeszcze częstszym gościem Kingi i zawsze znajdzie do tego jakiś pretekst. Gdy Zduńska nie będzie umiała poradzić sobie z komputerem, on nagle okaże się... ekspertem od informatyki. Intymne zwierzenia i... pocałunki Z wdzięczności za uratowanie cennych danych Kinga podziękuje sąsiadowi całusem. Nastąpi to w 1008. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek, 14

 • W serial u "M jak Miłość" pojawi się niebawem nowa atrakcyjna bohaterka, w którą wcieli się Magdalena Wójcik ( "Pieniądze to nie wszystko" ). Aktorka zagra Karolinę, szefową agencji nieruchomości, w której pracuje Kamil (Marcin Bosak). Chłopak, który po raz kolejny dostanie kosza od Magdy (Anna Mucha), postanowi uwieść nową szefową.

 • "M jak miłość": Czyje to dziecko?!

  Kinga dowie się, że jest w ciąży. Reakcja Piotrka na tę wspaniałą wiadomość nie będzie jednak taka, jakiej Zduńska się spodziewa.

 • "M jak miłość": Nowe uczucie?

  Dla bohaterów serialu "M jak miłość" pobyt w Kołobrzegu to nie tylko relaks. Być może jeden z nich spotka nad morzem kobietę, która zmieni jego życie.

 • "M jak miłość": Kryzys u Zduńskich

  W nowym, 14. już sezonie sagi rodu Mostowiaków na włosku zawiśnie małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). A wszystko przez ich nowego sąsiada Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski).

 • "M jak miłość": Facet Madzi jest żonaty!

  W serialu "Ma jak miłość" zanosi się na sensację. Okaże się, że Michał Ozon (Dariusz Wnuk), facet Madzi Marszałek (Anna Mucha), jest żonaty! Poznaj szczegóły!

 • Podryw w "M jak miłość"

  W rodzinie Mostowiaków wielkie wydarzenie: Kinga i Piotrek biorą ślub kościelny, przy okazji chrzczą swoją córeczkę Lenkę. Tymczasem w serialu "M jak miłość" szykuje się kolejny gorący romans!

 • "M jak miłość": Braterska solidarność

  Wściekły Piotrek, który myśli, że Kinga ma romans z sąsiadem, rzuci się na niego z pięściami. Do walki włączy się też Paweł.

 • "M jak miłość": Zajdzie w ciążę

  Podczas zdjęć do "M jak miłość" Andżelika Piechowiak musi uważać, by połapać się w zwariowanym życiu Mirki, którą gra w serialu Dwójki.

Wideo na temat: m jak miłość romans kingi
 • "M jak miłość": Ania ma romans z Andrzejem?!

  Bohaterka Weroniki Rosati, Ania, koleżanka Kingi Zduńskiej (Kasia Cichopek) pierwszy raz po-jawiła się w "M jak miłość" dokładnie 15 lat temu. Jej wątek został rozwinięty w 2003 roku, kiedy to(...) zdumienia przecieraliśmy oczy! Czy Ania będzie miała romans z Andrzejem (Krystian Wieczorek)? Skąd się znają? Odpowiedzi na te pytania poznacie już wkrótce!

 • "M jak miłość": Odcinek 1249.

  Andrzejek po tym, jak został ciężko pobity, nadal leży w szpitalu. Bandyci atakują ponownie i tym razem włamują się do auta Marcina. Chodakowski, na prośbę Lisieckiego, kupuje też pierścionek(...) szefowa ma ochotę na romans.

Dyskusje na temat: m jak miłość romans kingi
 • Re: "M jak miłość": Kinga wda się w romans?

  Bardzo mi szkoda Piotra,męża Kingi przecież ona już podobny romans miała.Trzeba pamiętać że wojskowy chłop,Michał na pewno nie przepuści,tak pięknej,młodej mężatce,i może dojść do romansu i zdrady.

 • Re: ​"M jak miłość": Dramat Kingi. Będzie pewna, że Piotrek ją zdradza!

  O matko... Tak się kończą niespodzianki... Mężowie nie kupujcie kawalarek w tajemnicy bo będziecie posadzeni o romans! A tak poważnie to emka nudna jak flaki z olejem kiedyś lubiłam oglądałam a teraz wystarcza streszczenia od czasu do czasu

 • Re: "M jak miłość": Romans... na weselu?

  hahaha, fajne wizje, podoba mi sie :) proponuje do tego: Kwiatkowski (ojca Mirki) z Wandą (matką andrzeja) Annę Gruszyńską z Grzegorzem (ojcem marcina) Aleksandrę (matke marcina) z Filarskim (ojcem kingi) łączmy dalej w pary !! pozdro

 • Re: Sensacja! Kinga będzie miała romans z sąsiadem?!

  Moim zdanie to bez sensu będzie ten wątek zdrady. Zostanie jeszcze w tym serialu ktoś, kto swojego partnera nie zdradzi? Czy może zaraz Lucjan sobie znajdzie jakąs kobietę. Scenarzyści- nie przesadzajcie! Najpierw tworzycie piękną miłość, która przetrwałą ślepotę Kingi, oboje jako młodzi ludzie pobrali się w tajemnicy przed rodziną, Kinga wiele razy innym mówiła jak życ, a teraz co- sama zdradzi