• Informacje na temat:

  m jak miłość rozstanie marty i andrzeja

Artykuły na temat: m jak miłość rozstanie marty i andrzeja
 • "M jak miłość": Zdrada i rozstanie

  ..."M jak miłość": Dwie pary z ulubionego serialu Polaków wkrótce przekonają się, jak kruche bywa szczęście w miłości. Zawsze, kiedy do gry wchodzi „ta trzecia”, na horyzoncie pojawiają się kłopoty. Czy zakochani wyjdą z tego obronną ręką?

 • Zdrada i rozstanie w "M jak miłość"

  Dwie pary z ulubionego serialu Polaków, czyli "M jak miłość", wkrótce przekonają się, jak kruche bywa szczęście w miłości. Zawsze, kiedy do gry wchodzi "ta trzecia", na horyzoncie pojawiają się kłopoty. Czy zakochani wyjdą z tego obronną ręką?

 • "M jak miłość": Pojednanie czy rozstanie?

  Andrzej (Krystian Wieczorek) z entuzjazmem przyjmie propozycję Marty (Dominika Ostałowska), by razem z córką pojechali z wizytą do Grabiny. - Czyli to koniec separacji? - zapyta Budzyńskiego Werner(...) kochać! - Wciąż jesteśmy rodziną, ale moja miłość już się chyba wypaliła - powie, ale na pytanie męża, czy chce rozwodu, nie udzieli jednoznacznej odpowiedzi.

 • "M jak miłość": Marta rzuci Andrzeja!

  Nadzieja Andrzeja (Krystian Wieczorek) na to, że jego małżeństwo z Martą (Dominika Ostałowska) da się jeszcze uratować, pryśnie w jednej chwili, gdy usłyszy, że żona już go nie kocha! Czy wezmą rozwód? Z tym poczekają, aż któreś z nich będzie chciało ułożyć sobie życie.

 • "M jak miłość": Intrygi i kłamstwa

  Do Polski powróci w końcu Łukasz, syn Marty! A w obsadzie serialu pojawi się Jakub Józefowicz (syn Janusza Józefowicza). Młody aktor po raz pierwszy wcieli się w bohatera, którego Fani „M jak miłość” znają już od 19 lat. I jako Łukasz Wojciechowski wniesie do serialu sporo zamieszania.

 • "M jak miłość": Miłość... i problemy!

  Zapraszamy na kolejny tydzień z „M jak miłość”… Jakie przygody tym razem spotkają Mostowiaków?

 • Joanna Sydor kończy 45 lat. Co się dzieje z gwiazdą „M jak miłość”?

  Ogólnopolską rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Teresy w „M jak miłość”. Jednak już wcześniej miała na swoim koncie wiele ciekawych ról. Na ekranie zadebiutowała 25 lat temu. Joanna Sydor obchodzi właśnie swoje 45. urodziny. Co się teraz dzieje z aktorką?

 • "M jak miłość": Agnieszka Olszewska w poszukiwaniu miłości

  Choć wszystkie dotychczasowe związki Agnieszki kończyły się fiaskiem, ona nigdy nie przestała wierzyć w miłość...

 • "M jak miłość": Marta i Andrzej - to dopiero początek kryzysu!

  Z serialem "M jak miłość" jest pani związana od 15 lat. To szmat czasu... - Jubileusz świętowaliśmy 15 maja. Zżyliśmy się. Rola Marty towarzyszy mi przez większość zawodowego życia. Ale(...) jego stwierdzenie jako komplement. Co zdarzy się w życiu pani bohaterki? - Małżeństwo Marty i Andrzeja (Krystian Wieczorek) przechodzi kryzys. Zamierzają poddać się terapii związku, na którym...

 • “M jak miłość": Poznajcie nową Małgosię Chodakowską!

  ...telenoweli! Mamy oficjalne potwierdzenie! - To prawda, że Barbara Kurdej-Szatan podpisała umowę na rolę w "M jak miłość“ - potwierdza nam oficjalnie Karolina Baranowska z firmy MTL Max Film(...) ją, że zdecydowała się wrócić do swojego pierwszego męża Michała (Paweł Okraska). Jak łatwo się domyślić, rozstanie Małgosi i Tomka będzie ciosem prosto w serce dla Barbary (Teresa Lipowska...