• Informacje na temat:

  m jak miłość sceny miłosne

Artykuły na temat: m jak miłość sceny miłosne
 • Miłosne sceny Magdaleny Walach

  Magdalena Walach na ekranie nie może opędzić się od adoratorów. Prywatnie jednak pozostaje wierna jednemu mężczyźnie. Jak radzi sobie z odgrywaniem scen miłosnych?

 • Jeanne Moreau: Miłość jest jak zupa

  ..."Problemem było to, że nie wyglądałam jak żadna z gwiazd w tamtym czasie. Uważano, że nie jestem zbyt ładna" - mówiła Jeanne Moreau. Została uznana za piękność i trafiła do kina, dopiero gdy skończyła 30 lat.

 • Krzysztof Kwiatkowski nie tylko o "M jak miłość": Kobieta na horyzoncie

  Jako inspektor Kuba Karski w serialu "M jak miłość" czeka na wielką miłość. Krzysztof Kwiatkowski opowiada o rolach amantów, muzyce oraz pisarstwie.

 • "Kocham sceny walki"

  .... Popularność aktorki potwierdziły występy w tak kasowych opowieściach, jak m.in. "System", "Ja cię kocham, a ty śpisz", "Totalna magia", "Podróż przedślubna", Dwa tygodnie na miłość". Choć 41-letnia Sandra(...), z odkrycia, że jeśli chodzi o miłość, wszystko sprowadza się do tego, jakim jest się człowiekiem. Pierwszy film nie był typową opowieścią miłosną, chodziło o miłość innego rodzaju. Drugi film...

 • "Zimna wojna" : Kronika wypadków miłosnych

  ..."Zimna wojna" i "Ida" są jak bliźniaczki, których nie rozróżni jedynie niewprawne bądź leniwe oko. Te dwa filmy są do siebie łudząco podobne, a jednocześnie tak różne. Ich zestawienie może wkrótce(...) wtedy, kiedy chce coś dodatkowego o świecie przedstawionym powiedzieć. Każdy element filmowej gramatyki tak działa. Jak w zegarku - wszystko jest po coś. Nie ma miejsca na przypadek ani na samopas...

 • "Frantz" : Przyjaźń, wojna i miłość

  ...i bardzo określoną estetykę filmu historycznego. "Franz" momentami wręcz naśladuje sceny z pierwowzoru Lubitscha. Punkt wyjścia to tajemniczy nieznajomy, który pojawia się na cmentarzu, opłakując(...) z jego narzeczoną Anną (Paula Beer - nagrodzona za tę rolę na festiwalu w Wenecji). Na pytanie, jak poznał syna państwa Hoffmeister, Francuz opowiada historię o przyjaźni w Paryżu. Punkt po punkcie...

 • Żydowskie Motywy: Film "Marek Edelman... i była miłość w getcie" zainaugurował festiwal

  ..."Marek Edelman... i była miłość w getcie" - film dokumentalny Jolanty Dylewskiej, który powstał we współpracy z Andrzejem Wajdą i Agnieszką Holland - zainaugurował w środę w Warszawie 15. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Żydowskie Motywy. Gościem honorowym był pisarz Józef Hen.

 • Miłosny trójkąt w "Barwach"

  Dawnego przyjaciela, który na nowo spróbuje zdobyć serce Julii, gra Sebastian Cybulski ( "Magda M.", "Pierwsza miłość"). Zapytana o sceny z przystojnym Sebastianem, Marta Nieradkiewicz przyznaje, że z "niebezpiecznym urokiem" kolegi już się oswoiła, bo... od lat są dobrymi przyjaciółmi. Razem grali już w szkole teatralnej - m.in. w etiudzie o dwuznacznym tytule "Sex Office"... Jak na widok...

 • Modelki w serialu "Miłość na bogato"

  Modne kluby, eleganckie restauracje, drogie apartamenty, ekskluzywne butiki - to miejsca w których powstaje "Miłość na bogato". To serial z gatunku "suggested reality" opowiadający o grupie młodych, bardzo bogatych ludzi, którzy przeżywają ciekawe perypetie nie tylko miłosne.

 • "Trafikant": Freud, wojna i miłość

  Sentymentalna opowieść o stawaniu się mężczyzną (z pomocą Freuda) w Wiedniu w przededniu II wojny światowej. Niepozbawione uroku, jak i dość nachalnych metafor.

Dyskusje na temat: m jak miłość sceny miłosne