• Informacje na temat:

  m jak miłość serial

Artykuły na temat: m jak miłość serial
 • ​"Miłość wagi ciężkiej": Nowy serial dokumentalny TLC

  Na antenę TLC trafi trzyodcinkowy program dokumentalny "Miłość wagi ciężkiej", który ukazuje intymne, wzruszające i trudne obrazy z życia par o skrajnie różnych sylwetkach.

 • "Przeboje i podboje" powrócą jako serial

  W przyszłym roku zobaczymy serial zrealizowany na podstawie książki "Wierność w stereo" Nicka Hornby'ego. "High Fidelity" nie będzie jednak wierną ekranizacją. Serial będzie luźno oparty na motywach powieści.

 • Robert Moskwa: Serial "M jak miłość" jest niepokonany

  Robert Moskwa wierzy, że tradycyjna telewizja ma szansę w rywalizacji z internetem. Zaznacza, że serial, w którym gra od 14 lat i który wciąż należy do czołówki najchętniej oglądanych przez Polaków, produkowany jest przez Telewizję Polską. Twórcy działający w sieci jak dotąd nie mogą się pochwalić takim sukcesem.

 • "Recepta na miłość": Nowy serial Tadeusza Lampki

  Znakomici aktorzy, emocje i piękna sceneria... Czy serial "Recepta na miłość", który powstaje w Kazimierzu Dolnym, okaże się przebojem?

 • Nowy serial twórczyni "M jak Miłość"!

  Ilona Łepkowska, autorka scenariusza serialu "M jak Miłość", kończy właśnie pracę nad zupełnie nowym projektem, o który walczą TVP2 i Polsat.

 • ​Netflix zamawia kolejny koreański serial o zombie

  Zaledwie cztery lata minęły od premiery pierwszego południowokoreańskiego filmu o zombie, a filmowcy z tego kraju stają się specjalistami od tego typu opowieści. Do ugruntowania ich pozycji przyczynił się serial Netfliksa "Kingdom", który został świetnie przyjęty przez widzów i krytykę.

 • Serial o 9-latce, która została dziennikarką śledczą

  Dziś ma 14 lat i jest uznaną dziennikarką. Ale kariera Hilde Lysiak zaczęła się sześć lat temu, gdy opisała morderstwo, do którego doszło niedaleko jej domu. Sama zdobyła informacje i wyprzedziła o kilka godzin wszystkie media. Za to dokonanie została najmłodszym członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Dziennikarzy. Teraz serwis Apple TV+ robi o niej serial.

 • Gwiazda "M jak miłość" ofiarą stalkera

  O tym, że sława ma swoje dobre i złe strony, wiadomo nie od dziś. Niedawno dotkliwie przekonał się o tym jeden z aktorów "M jak miłość", który w jednym z wywiadów przyznał, że padł ofiarą stalkera.

 • Kultowy serial "Usta usta" wraca z nowymi odcinkami

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Usta usta", który po kilku latach powraca na antenę TVN. W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów - Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji.

 • "Kod genetyczny": Nowy serial TVN

  Trwają zdjęcia do nowego serialu TVN "Kod genetyczny". Główne role w produkcji grają: Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski. Na fotelu reżysera zasiada Adrian Panek ("Wilkołak", "Daas", "Pułapka").

Zdjęcia na temat: m jak miłość serial
 • „M jak miłość”
Wideo na temat: m jak miłość serial
 • "M jak miłość": Za co aktorzy kochają serial?

  - Za co najbardziej lubię „M jak miłość”? Za sam tytuł (śmiech). Lubię bardzo przyjazną, rodzinną atmosferę – wyznaje w „Kulisach…” serialu Jan Wieczorkowski, odtwórca roli Jacka. – Zawsze się zastanawiałem czy kiedykolwiek dostanę telefon z „M jak miłość”, ale tak jest chyba z większością aktorów w tym kraju. - Ten serial naprawdę dobrze się ogląda. Ma dobre zdjęcia, tempo. Staramy się

 • Robert Moskwa: Serial "M jak miłość" jest niepokonany

  Robert Moskwa wierzy, że tradycyjna telewizja ma szansę w rywalizacji z internetem. Zaznacza, że serial, w którym gra od 14 lat i który wciąż należy do czołówki najchętniej oglądanych przez Polaków, produkowany jest przez Telewizję Polską

 • Kacper Kuszewski: Naprawdę nie zauważyłem tego, że skończył mi się serial "M jak miłość"

  Kacper Kuszewski (42 l.) podkreśla, że odejście z serialu "M jak miłość" było świadomą i przemyślaną decyzja, dlatego też nie chce już wracać do tego tematu i definitywnie ucina wszystkie komentarze.

Dyskusje na temat: m jak miłość serial