• Informacje na temat:

  m jak miłość ula mostowiak

Artykuły na temat: m jak miłość ula mostowiak
 • "M jak miłość": Mostowiak żyje w trójkącie

  ...wszystko ją boli i jest właściwie unieruchomiona. Ula nie poradzi sobie z opieką nad ciotką, w związku z czym Marek postanowi sprowadzić Gruszyńską do Grabiny. Wcześniej Mostowiak zaproponuje Ewie, by(...) na zawieszenie broni Jak Ewa i Anna będą funkcjonować na wspólnej przestrzeni? Wbrew obawom seniorów rodu Mostowiaków, fantastycznie! Umówią się nawet na zawieszenie broni. Gruszyńska poprosi nawet...

 • "M jak miłość": Ciąża u Mostowiaków

  Zapewne nie na taki prezent czekali Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz), seniorzy rodu Mostowiaków, z okazji 54. rocznicy swojego ślubu. Oto zaskoczy ich informacja o ciąży nastoletniej wnuczki Natalki (Marcjanna Lelek)!

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • "M jak miłość": Dziecięcy profesjonaliści

  Są wśród nich niemowlaki i dorastająca młodzież. Dzieci spokojne oraz takie, które przez pięć minut nie potrafią usiedzieć w miejscu. Łączy je jedno - grają w najpopularniejszym serialu w Polsce - "M jak miłość"

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Ula z "M jak miłość" śpiewa Kombi po kaszubsku!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "Ledac ce" w wykonaniu Igi Krefft, wokalistki i aktorki znanej z seriali "M jak miłość" i "Do dzwonka".

 • Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość"?!

  Po 18 latach aktor zdecydował się opuścić serial "M jak miłość". Dlaczego nie zobaczymy już Kacpra Kuszewskiego w roli Marka Mostowiaka?

 • "M jak miłość": Nie będzie rozwodu

  ...dla siebie. W końcu Hanka i Marek pogodzą się i na nowo wyznają sobie miłość. Z okazji powrotu Marka z Niemiec Hanka przygotuje dla całej rodziny uroczystą kolację. Jak na złość, mięso w jej wykonaniu(...)Mostowiak ujmie żonę cierpliwością, wytrwałością i romantycznymi gestami. Oczywiście, nie bez znaczenia okażą się także intrygi dzieci: Natalki (Marcjanna Lelek), Uli (Iga Krefft) i Mateusza...

 • "M jak miłość": Ogłoszenie zaręczyn

  Mostowiak (Kacper Kuszewski) jest już po rozmowie z Ulą (Iga Krefft), podczas której córka dała mu błogosławieństwo na ślub z Ewą (Dominika Kluźniak). Z kolei jego narzeczona wreszcie wyjaśniła rywalce, Annie (Tamara Arciuch), że Marek należy tylko do niej! Teraz trzeba poinformować pozostałych członków rodziny o zaręczynach. Mostowiak uda się do ojca Ewy (Artur Barciś). - Czy mogę prosić o rękę...

 • Iga Krefft pozuje topless: Jaram się jak choinka w Wigilię

  Znana z serialu "M jak miłość" i ostatniej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Iga Krefft coraz mocniej skupia się na swojej muzycznej karierze.

Zdjęcia na temat: m jak miłość ula mostowiak
Wideo na temat: m jak miłość ula mostowiak
 • "M jak miłość": Sonia i Ula zostaną parą?!

  W 1344. odcinku "M jak miłość" (emisja 22 stycznia) poznamy nową policjantkę Sonię Krawczyk (Barbara Wypych). Staszek Popławski (Sławomir Holland) zatrudni ją na miejsce Natalki (Marcjanna Lelek(...), czy po to, by dać nauczkę policjantowi czy też może naprawdę poczują do siebie pożądanie. Jedno jest pewne: W "M jak miłość" będzie można oglądać scenę ich gorącego pocałunku!

 • Zwiastun 1175. odcinka "M jak miłość"

  Maria zagląda do Grabiny, by przedstawić rodzinie swojego nowego partnera: Bilskiego. Marek proponuje Pawłowi pracę. Okazuje się, że Mostowiak chce produkować przetwory i szuka kogoś, kto poprowadzi jego nowy biznes. Tymczasem Franek próbuje złapać kłusownika, który od kilku tygodni grasuje w lasach wokół Grabiny. Ula wyznaje za to Natalce, że młody leśnik był jej kochankiem… A Mostowiakówna, gdy

 • "M jak miłość": Odcinek 1373.

  Ula dostaje list od Bartka, w którym chłopak prosi, by nie wychodziła na razie za mąż. Tymczasem Janek naciska na ukochaną, by wybrała w końcu datę ślubu i powiedziała o zaręczynach rodzinie. Starski wyznaje Marii, że jest w niej zakochany. Kisielowa po tym, jak wróżka przepowiedziała jej nową miłość, zaczyna zerkać na Kolędę. Mateusz nadal wzdycha do Justyny i robi się zazdrosny o przyjaźń

Dyskusje na temat: m jak miłość ula mostowiak