• Informacje na temat:

  m jak miłosc wtorek

Artykuły na temat: m jak miłosc wtorek
 • "M jak miłość": Coraz więcej problemów

  We wtorek prawnik znów będzie walczył o Olka w sądzie - a Kamil zrobi wszystko, by przed wejściem na salę wyprowadzić go z równowagi. - Zawsze się zastanawiałem, jak bardzo elastyczne może być sumienie adwokata... Mój kuzyn był psychopatą, na szali było życie dzieci i młodej matki... Wszystko rozumiem, ale mnie by było wstyd tak ordynarnie, w żywe oczy... kłamać?(...) Prędzej czy później...

 • "M jak miłość": Wielki pożar w finale

  Ostatni przed wakacyjną przerwą odcinek serialu "M jak miłość" zapowiada się bardzo dramatycznie. Atak szaleńca, uwięzienie i podłożenie ognia. Czy przez Rafała, Mostowiakowie zostaną bez dachu nad głową?

 • "M jak miłość": Trudna decyzja

  Łukasz (Jakub Józefowicz) niespodziewanie wpadnie do Bistra za Rogiem, by poinformować Agę (Ina Sobala), że musi pilnie wyjechać.

 • Dobre wieści dla fanów kibicujących wątkowi Agnieszki (Magdalena Walach) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) w "Emce"! Impuls podpowie Chodakowskiemu, że powinien zawalczyć o ukochaną i nie dopuścić do jej ślubu z innym. Pojawi się więc pod kościołem i sprawi, że panna młoda porzuci ukochanego przed ołtarzem...

 • "M jak miłość": Ratując Olka...

  W kolejny wtorek Aneta odwiedzi USC i wprawi urzędniczkę w osłupienie. Bo nie tylko spróbuje załatwić ślub w areszcie... ale też w tajemnicy przed swoim wybrankiem. - Chodzi o to, że sprawa jest delikatna... Narzeczony nie do końca wie o tych... planach. - Proszę pani... Związek małżeński trzeba zawrzeć świadomie i dobrowolnie! - A co, jeśli ktoś sam nie wie, czego chce?

 • Sacrum Profanum: Radiohead w klasycznej odsłonie i kosmiczna podróż z Kronos Quartet.

  Trzeci dzień krakowskiego Sacrum Profanum (wtorek ,16 września) był okazją do zaprezentowania krakowskiej publiczności twórczości Steve'a Reicha oraz Terry'ego Rileya. Zaszczyt przedstawienia dwóch istotnych dla muzyki XX wieku kompozytorów przypadł w udziale, kolejno, grupie Alarm Will Sound i kwartetowi smyczkowemu Kronos Quartet.

 • "M jak miłość": Spowiedź Olka

  Przed nami kolejny odcinek "M jak miłość" - numer 1469. Jakie niespodzianki czekają we wtorek na widzów serialu?

 • Pamiętacie Jasia Fasolę? Rowan Atkinson ma już 60 lat!

  Rowan Atkinson, znany głównie z roli Jasia Fasoli, obchodzi we wtorek, 6 stycznia, swoje 60. urodziny. Brytyjski komik jest jednym z najzamożniejszych aktorów na świecie. Jego majątek szacuje się na około 60 milionów funtów.

 • "M jak miłość": Zamach na Barbarę Mostowiak?

  Bieżący sezon serialu "M jak miłość" powoli dobiega końca, jednak w ostatnich odcinkach widzowie nie będą mogli narzekać na brak emocji. Oglądający zadrżą o los lubianej postaci granej przez Teresę Lipowską, czyli Barbary Mostowiak.

 • Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

  W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

Zdjęcia na temat: m jak miłosc wtorek
Wideo na temat: m jak miłosc wtorek
 • "M jak miłość": Czarna jak szatan, mocna jak miłość…

  Olga odbywa ważną rozmowę ze Zduńskim. Zobaczcie scenę z 1265. odcinka. Emisja już w ten wtorek (27 grudnia).

 • "M jak miłość": Wakacyjne odmeldowanie!

  Kolejne odcinki „M jak miłość” zobaczymy po wakacjach. W zakończonym we wtorek 17. sezonie w życiu bohaterów wiele się zmieniło. A co czeka Mostowiaków, Chodakowskich i pozostałych mieszkańców Grabiny w kolejnej serii i jak aktorzy oceniają poprzednią serię? Przeczytajcie. - Ostatni sezon był bardzo ciekawy. Zdarzyło się bardzo wiele, a my wszyscy zżyliśmy się jeszcze bardziej – mówi Teresa

 • "M jak miłość": Za co aktorzy kochają serial?

  - Za co najbardziej lubię „M jak miłość”? Za sam tytuł (śmiech). Lubię bardzo przyjazną, rodzinną atmosferę – wyznaje w „Kulisach…” serialu Jan Wieczorkowski, odtwórca roli Jacka. – Zawsze się zastanawiałem czy kiedykolwiek dostanę telefon z „M jak miłość”, ale tak jest chyba z większością aktorów w tym kraju. - Ten serial naprawdę dobrze się ogląda. Ma dobre zdjęcia, tempo. Staramy się