• Informacje na temat:

  macaulay culkin rodzina

Artykuły na temat: macaulay culkin rodzina
 • Macaulay Culkin bawił na ekranie w filmie "Kevin sam w domu", lecz w jego życiu rozgrywał się dramat

  Macaulay Culkin (38 l.) zdobył sławę dzięki głównej roli w komedii "Kevin sam w domu". Widzowie z całego świata pokochali ten film. Także w Polsce został doceniony i wielu z nas nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez "Kevina". Natomiast mało kto wie, że gdy aktor bawił ludzi na ekranie, w jego życiu prywatnym rozgrywał się dramat. Ojciec znęcał się nad nim i stosował wobec niego groźby.

 • "Kevin sam w domu": Ośmiolatek, który podbił świat!

  Ten film z pewnością oglądał każdy z nas. Pytanie, ile razy? "Kevin sam w domu" - opowieść o dzielnym 8-latku, który przechytrzył dwóch niezbyt rozgarniętych włamywaczy, a przy okazji uświadomił sobie, jak ważna w życiu jest rodzina - bawi widzów na całym świecie już od 24 lat.

 • Joanna Krupa ma zamiar zająć się karierą córki! Nie do wiary, co postanowiła

  ...poszła w jej ślady. "Czy to nie za wcześnie?" - zastanawiają się internauci.  Bycie dziecięcą gwiazdą nie zawsze wychodzi na dobre. Przykładem jest amerykański aktor Macaulay Culkin (39 l.) znany ze(...) Gerbera? - red.) - napisała Joanna Krupa pod zdjęciem córki.  Okazuje się, że dziewczynka ma już jednak za sobą debiut w roli modelki. Zaledwie 3 tygodnie po narodzinach wystąpiła z mamą w kampanii...

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • Nie potrafi otrząsnąć się po tragedii

  Papieros w kąciku ust, przetłuszczone włosy, niedbały zarost - tak wygląda dziś słodki, jasnowłosy urwis z kinowego hitu "Kevin sam w domu". Macaulay Culkin (31 l.), największa dziecięca gwiazda od(...) jego ukochaną starszą siostrę Dakotę. Macaulay do dzisiaj nie potrafi otrząsnąć się po tej tragedii. Wzrastał w skromnym domu z sześciorgiem rodzeństwa: czwórką braci i dwiema siostrami. Kiedy w 1990

 • Chcą sprzedać dom Kevina!

  Pochodzący z lat 20. XX wieku dom, w którym toczyła się akcja filmowego hitu "Kevin sam w domu" ("Home Alone"), został w czwartek, 5 maja, wystawiony na sprzedaż. Będzie można go kupić za 2,4 miliona dolarów.

 • Jackson: Wściekła rodzina

  Randy Jackson, brat nieżyjącego Michaela Jacksona, skrytykował media bezprawnie relacjonujące pogrzeb "króla popu".

 • "Kevin..." - ikona polskich świąt

  Widzowie walczą o swoje. Kilka tygodni temu na portalach społecznościowych toczyły się batalie w obronie Kevina. Film Chrisa Columbusa, obowiązkowa świąteczna pozycja, nie został pierwotnie uwzględniony w ramówce Polsatu. Stacja ugięła się jednak pod naciskami widzów.

 • Michael Jackson pochowany

  Na cmentarzu Forest Lawn, w Glendale na przedmieściach Los Angeles, w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego pochowany został król popu Michael Jackson. Ceremonia odbyła się w wąskim gronie rodziny i przyjaciół piosenkarza, bez udziału fanów.

 • Mikołajkowy sukces Kevina!

  Kultowa produkcja Chrisa Columbusa "Kevin sam w Nowym Jorku" po raz kolejny cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród telewidzów. 6 grudnia w telewizji Polsat komedię z Macaulay'em Culkinem w roli głównej obejrzało ponad 4 miliony widzów.