• Informacje na temat:

  macaulay culkin zdjęcia

Artykuły na temat: macaulay culkin zdjęcia
 • Macaulay Culkin morduje!

  Macaulay Culkin, po ośmiu latach przerwy, wraca na plan filmowy. Bohater takich przebojów, jak "Kevin sam w domu", "Kevin sam w Nowym Jorku", czy "Richie Milioner" (ostatni obraz w jego dotychczasowej karierze) wystąpi tym razem w roli... mordercy.

 • Macaulay Culkin: Powrót za 3 miliony dolarów

  Macaulay Culkin ma otrzymać ponad 3 miliony dolarów za gościnny występ w nowej wersji "Kevina samego w domu" - wynika z informacji brytyjskiego tabloidu "The Sun".

 • ​Macaulay Culkin: Tak powinien wyglądać Kevin

  ...​Macaulay Culkin, choć w tym roku skończy już 39 lat, to nadal kojarzony jest ze swoją dziecięcą rolą w filmie "Kevin sam w domu". Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Kevin McCallister ma powrócić w nowej wersji kultowej produkcji z 1990 roku. Culkin postanowił zaprezentować, jak grany przez niego przed laty bohater powinien wyglądać po latach. I wielu przejściach...

 • Rory Culkin u Shyamalana

  Od pewnego czasu informujemy o pracach nad nowym obrazem M. Night Shyamalana, "Signs". Po ostatnich doniesieniach, iż w filmie obok Mela Gibsona zagra Joaquin Phoenix, pojawiły się kolejne informacje dotyczące obsady filmu. W "Signs" wystąpi również Rory Culkin, najmłodszy z dziecięcego "klanu" Culkinów.

 • Macaulay Culkin zmienił się nie do poznania

  Fotoreporterzy sfotografowali ostatnio długo niewidzianego Macaulaya Culkina. Po wielu latach problemów z używkami aktor wyraźnie odżył!

 • Zdjęcie z nowego sezonu "American Horror Story" uruchomiło lawinę spekulacji

  Wciąż nie wiadomo, jaki będzie temat przewodni 10. sezonu serialu "American Horror Story". Pojawiają się jednak pierwsze spekulacje. Wszystko za sprawą zdjęcia wrzuconego na Instagram przez twórcę serialu Ryana Murphy’ego. Wskazywać ono może na to, że fabuła dziesiątej odsłony AHS będzie mieć coś wspólnego z wodą.

 • "Kevin sam w Nowym Jorku", czyli za co kochamy Kevina

  Kultowa komedia o małym chłopcu, który gubi się rodzicom, od lat jest jednym z najchętniej oglądanych świątecznych filmów. Grający go Macaulay Culkin za popularność zapłacił wysoką cenę.

 • "Kevin sam w domu" i grupowy seks

  Macaulay Culkin, którego pamiętamy jako uroczego chłopczyka z komedii "Kevin sam w domu" , zagra teraz w zupełnie innym filmie. Czarna komedia "Sex and Breakfast" opowie o problemach seksualnych pewnej pary.

 • Dorastali na naszych oczach. Jak się zmieniały dziecięce gwiazdy?

  Dla wielu z nich występ w filmie lub serialu miał być jednorazową przygodą. Dziś z rozczuleniem mogą popatrzeć na swoje archiwalne zdjęcia i z dumą stwierdzić, że mają naprawdę imponujący staż pracy. Jak udaje im się przetrwać w show-biznesie i pozostać sobą? Czy przytłacza ich popularność? Sprawdźcie!

 • Filmowa adaptacja "Władców chaosu"

  Już tej jesieni rozpoczną się zdjęcia do filmu, którego kanwę stanowić będą wydarzenia opisane w głośnej książce "Władcy chaosu - Krwawe powstanie satanistycznego metalowego podziemia".