• Informacje na temat:

  macaulay culkin zdjęcia

Artykuły na temat: macaulay culkin zdjęcia
 • Macaulay Culkin z filmu "Kevin sam w domu" tak teraz wygląda! Zmiana jest ogromna

  Macaulay Culkin (36 l.) zasłynął rolą w filmie „Kevin sam w domu”. Później osiągnął jeszcze kilka aktorskich sukcesów, po czym… całkiem zniknął z ekranu. Wrócił po długiej przerwie, ale to już nie było to, co kiedyś – nie było o nim głośno za sprawą aktorskich kreacji, a przez jego najnowsze zdjęcia, które obiegły media. Wyglądał na nich niezdrowo. Teraz pojawiły się nowe fotografie Culkina. Jak...

 • Macaulay Culkin morduje!

  Macaulay Culkin, po ośmiu latach przerwy, wraca na plan filmowy. Bohater takich przebojów, jak "Kevin sam w domu", "Kevin sam w Nowym Jorku", czy "Richie Milioner" (ostatni obraz w jego dotychczasowej karierze) wystąpi tym razem w roli... mordercy.

 • Macaulay Culkin spotyka się z gwiazdą Disneya! Wychodzi na prostą?

  Macaulay Culkin (37 l.), który przez długie lata tkwił w szponach nałogu, niedawno w końcu uporał się ze swoimi słabościami. Teraz znalazł nową miłość!

 • Rory Culkin u Shyamalana

  Od pewnego czasu informujemy o pracach nad nowym obrazem M. Night Shyamalana, "Signs". Po ostatnich doniesieniach, iż w filmie obok Mela Gibsona zagra Joaquin Phoenix, pojawiły się kolejne informacje dotyczące obsady filmu. W "Signs" wystąpi również Rory Culkin, najmłodszy z dziecięcego "klanu" Culkinów.

 • Macaulay Culkin: W sieci pojawiła się informacja, że nie żyje!

  Macaulay Culkin (34 l.) po raz drugi mógł o sobie przeczytać, że nie żyje. Aktor zareagował na to… żartem!

 • "Kevin sam w domu" i grupowy seks

  Macaulay Culkin, którego pamiętamy jako uroczego chłopczyka z komedii "Kevin sam w domu" , zagra teraz w zupełnie innym filmie. Czarna komedia "Sex and Breakfast" opowie o problemach seksualnych pewnej pary.

 • Joanna Krupa ma zamiar zająć się karierą córki! Nie do wiary, co postanowiła

  ...poszła w jej ślady. "Czy to nie za wcześnie?" - zastanawiają się internauci.  Bycie dziecięcą gwiazdą nie zawsze wychodzi na dobre. Przykładem jest amerykański aktor Macaulay Culkin (39 l.) znany ze(...)Od pierwszych dni życia córeczki Ashi-Leigh chwali się jej zdjęciami w internecie. Na instagramowym profilu Joanny Krupy niemal z każdym dniem przybywa nowych zdjęć gwiazdy z jej pierworodną. Fani są...

 • Zaczynali jako dzieci. Co robią teraz hollywoodzkie gwiazdy?

  "Szósty zmysł", "E.T.", "Harry Potter", "Pełna chata" - to produkcje, które znamy i kochamy wszyscy. Grające w nich dzieci są dziś pełnoletnie. Czy jednak znalazły szczęście, które miało przyjść wraz ze sławą i pieniędzmi?

 • "American Horror Story": Pora na „American Horror Stories”

  ...spekulacji pojawiały się przypuszczenia, że jego bohaterkami mogą być syreny. W obsadzie ponownie zobaczymy Sarah Paulson. Towarzyszyć jej będą Kathy Bates, Macaulay Culkin, Leslie Grossman, Billie Lourd(...) umieścił na Instagramie. Poinformował w nim obecną podczas tego nagrania obsadę serialu "American Horror Story", że dalsze zdjęcia do dziesiątego sezonu są uzależnione od pogody i rozwoju pandemii, więc...

 • Lucy Liu konkubiną

  Według ostatnich doniesień z planu realizacji filmu "Party Monster", do obsady dołączyła Lucy Liu ( "Ally McBeal" , "Kowboj z Szanghaju" , "Aniołki Charliego" ). Aktorka wcieli się w opartej na faktach opowieści w piękną Alessandrę, towarzyszkę życia jednego z bohaterów obrazu.

Wideo na temat: macaulay culkin zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...