• Informacje na temat:

  macdonald

Artykuły na temat: macdonald
 • "Na dobre i na złe" zastąpi serial "Howards End"

  Od środy, 6 maja TVP2 w paśmie "Na dobre i na złe" emitować będzie dramat kostiumowy "Howards End" w reżyserii Hettie MacDonald. Serial opowiada o losach dwóch wyemancypowanych sióstr Schlegel w zdominowanej przez mężczyzn edwardiańskiej Anglii, przedstawionych na tle stosunków klasowych z przełomu XIX i XX wieku.

 • Katie Melua i Kim Wilde wystąpią w Atlas Arenie w Łodzi

  Katie Melua będzie jedną z gwiazd drugiej polskiej edycji koncertu z cyklu Classic meets Pop, który 21 marca 2015 r. odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie - poinformowali we wtorek (16 grudnia) organizatorzy.

 • Sprzedała duszę diabłu

  W "Zakazanym Imperium" Kelly MacDonald gra Margaret Schroeder - pozornie niewinną działaczkę na rzecz prohibicji, która wpada w sieci Nucky’ego Thompsona. W wywiadzie zdradza nam kulisy pracy z twórcami światowego formatu i opisuje swoje doświadczenia na planie.

 • "Zakazane imperium": Powstanie film?

  Mark Wahlberg planuje przenieść serialowy hit HBO - "Zakazane imperium" - na kinowe ekrany.

 • "Black Mirror": Premiera 3. sezonu już 21 października

  .... Michael Kelly ("House of Cards"), Kelly MacDonald ("Boardwalk Empire") czy Hannah John-Kamen ("Killjoys"). Jeden z odcinków wyreżyseruje Joe Wright ("Pokuta", "Anna Karenina", Hanna"). Z kolei...

 • "Gra tajemnic": 8 nominacji do Oscara

  "Gra tajemnic", która w piątek, 16 stycznia, zadebiutowała na ekranach polskich kin, otrzymała nominacje do Oscara aż w ośmiu kategoriach, w tym za najlepszy film.

 • Keiry Knightley: Moje życie z dysleksją

  Miała pięć lat, gdy poszła do szkoły. Początkowo była najlepszą uczennicą. Czytała wszystkim dzieciom książki. Myślała o sobie jako o kimś, kto jest ponadprzeciętnie inteligentny. Matka Keiry - Sharman Macdonald, nagradzana autorka sztuk teatralnych, bardzo dużo jej czytała i dziewczyna zapamiętała treść książek. Gdy w końcu w wieku sześciu lat otrzymała do przeczytania książkę, której nie...

 • Margot Robbie faworytką do roli Barbie

  Gwiazda "Wilka z Wall Street", Margot Robbie, jest najpoważniejszą kandydatką do roli Barbie w fabularnym filmie opowiadającym historię słynnej lalki.

 • Netflix: Premiera 3. sezonu serialu "Czarne lustro"

  ...epizodzie pojawi się znany z "Gry o tron" Jerome Flynn. W trzecim - Bryce Dallas Howard ("Jurassic World"), a w kolejnych m.in. Michael Kelly ("House of Cards"), Kelly MacDonald ("Boardwalk Empire") czy...

 • Artyści a sprawa szkocka

  W czwartkowym (18 września) referendum Szkoci decydują, czy chcą być niepodległym państwem czy też pozostaną w Zjednoczonym Królestwie. W przeciąganiu liny między zwolennikami a przeciwnikami niepodległości aktywnie biorą udział artyści, nie tylko brytyjscy.

Zdjęcia na temat: macdonald
Wideo na temat: macdonald
Dyskusje na temat: macdonald
 • Re: "Na Wspólnej": Erotyczna gra Brzozowskich z sąsiadami

  (naruszenie władzy rodzicielskiej) z byle powodu. ....No i koloryzowanie Europy i USA. Interesującą o niektórych aspektach tych spraw pisze K. MacDonald w "Kulturze krytyki".

 • "This Is The Life" z serialu "Prawo Agaty"

  Tak "prawo agaty" to rzeczywiście legendarny serial, który miał znaczący wpływ na karierę Amy Macdonald. Otrząśnij się autorze listy.

 • Re: Czy homoseksualizm to zboczenie?

  Na przekor mnankmeatom i wiecznie niezadowolonym i tym ktorzy widza tylko nedze i biede w Polsce, MacDonald postawil, kolejny piekny obiekt. Czy tylko Pisowcy nie powiedza, ze to zmowa zwolennikow platformy ? No bo i nazwa moze sie kojazyc Donald ?