• Informacje na temat:

  maciej andrzej

Artykuły na temat: maciej andrzej
 • Maciej Stuhr: Zagłosuję na Andrzeja Dudę

  Nowy film opublikowany w mediach społecznościowych przez Macieja Stuhra bije rekordy popularności. Widziało go już 2,7 mln osób. Znany aktor wyznał w nim, że w nadchodzących wyborach zagłosuje na... Andrzeja Dudę. Artysta wymienił też liczne zalety swojego wymarzonego kandydata.

 • Pogrzeb Macieja Putowskiego 6 lutego

  ...6 lutego na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach odbędzie się ceremonia pogrzebowa Macieja Putowskiego - wielokrotnie nagradzanego scenografa, współpracującego m.in. z Wajdą, Zanussim i Hasem.

 • Maciej Stuhr: Moja żona cierpiała

  Nowy film Patryka Vegi "Bad Boy", który wchodzi do kin w piątek, 21 lutego, to jedna z niewielu okazji do zobaczenia Macieja Stuhra z wąsami. Aktor wspomina, że wcześniej w takim wydaniu można go było zobaczyć jedynie w filmie "Mistyfikacja" z 2010 roku. I zdradza, że zarost był uciążliwy dla jego żony.

 • Maciej Stuhr: Do polityki mi daleko

  ...- Nie zapomnę tego wieczoru, kiedy przykuty do telewizora wymieniałem się sms-ami z Jankiem Komasą, nie mogąc uwierzyć w to, co widzę. To wspomnienie będzie nam towarzyszyć już do końca życia - tak o zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza ze stycznia 2019 roku mówi Maciej Stuhr. Jego najnowszy film, "Sala samobójców. Hejter", nawiązuje do tych wydarzeń. Aktor wciela się w nim w kandydata...

 • "Polot": Maciej Musiałowski znów w głównej roli

  Już 8 maja do kin wejdzie film "Polot", fabularny debiut Michała Wnuka. W głównej roli zobaczymy Macieja Musiałowskiego, na ekranie partnerują mu: Tomasz Włosok, Eryk Kulm, Pola Błasik, Iza Kuna oraz Andrzej Konopka.

 • Andrzej Sapkowski na planie "Wiedźmina"

  Andrzej Sapkowski - w rozmowie z showrunnerką serialu Lauren Schmidt Hissrich - mówi o swojej inspiracji do napisania historii Wiedźmina i o tym, czy będzie oglądał jej serialową adaptację.

 • Maciej Stuhr: Dlaczego zagrał w "Bad Boyu"?

  Rola policjanta Piotra w filmie "Bad Boy" była dla Macieja Stuhra drugą w ciągu kilku ostatnich miesięcy okazją do zagrania w filmie Patryka Vegi. Czy w planach aktora są kolejne role u tego kontrowersyjnego twórcy? "Nie mamy jakichś planów dozgonnej współpracy" - mówi Maciej Stuhr w rozmowie z PAP Life.

 • Maciej Wojtyszko o Andrzeju Strzeleckim: Jego wdzięk był trudny do podrobienia

  ...- Jego wdzięk był jedyny w swoim rodzaju, bardzo trudny do podrobienia - powiedział PAP o zmarłym w piątek rano artyście Maciej Wojtyszko, reżyser teatralny i filmowy.

 • Andrzej Grabowski: Aktorska miłość Patryka Vegi

  W najnowszym filmie Patryka Vegi Andrzej Grabowski wciela się w postać Adama - policjanta starej daty, który nie odpuści, póki nie zrealizuje obranego celu. Mężczyzna w wojnie z kibolami łączy siły z bezwzględną prokuratorką. Czy za motywacją gończego psa kryje się rodzinna tragedia?

 • Maciej Stuhr: Co jest nie tak z naszą rzeczywistością

  ...- Patryk Vega zna się lepiej na tym, co będzie hitem, a co nie, niż większość polskich reżyserów - mówi Maciej Stuhr, który w najnowszej produkcji twórcy "Pitbulla" gra jedną z głównych ról. Przy okazji premiery filmu "Bad Boy" aktor skomentował fakt, że jego nagranie, komentujące gest posłanki PiS Joanny Lichockiej, obejrzało już 10 mln osób. - Rolą artysty jest raczej bycie "przeciw" niż "za...

Zdjęcia na temat: maciej andrzej
Wideo na temat: maciej andrzej
 • Ruch Kultura Niepodległa apeluje o to, żeby politycy nie uderzali swoimi decyzjami w artystów i żeby szeroko pojęta kultura pozostała niezależna. Wśród organizatorów przedsięwzięcia są takie osoby jak Maria Janion czy Andrzej Seweryn. Aktor Maciej Stuhr zaangażowany w ruch mówił o tym, że ministerstwo kultury to najbardziej skłócony resort w Polsce, a dialog z Piotrem Glińskim będzie trudny

 • "Nielegalni" - serial szpiegowski CANAL+ teaser #3

  Główne role w produkcji grają Grzegorz Damięcki ("Belfer"), Andrzej Seweryn („Ostatnia rodzina”), Agnieszka Grochowska („Obce niebo”), Sylwia Juszczak („Odwróceni"), Filip Pławiak („Czerwony pająk”). Twórcami serialu są: reżyserzy Leszek Dawid (odcinki 1-5) i Jan P. Matuszyński (odcinki 5-10), oraz operatorzy Piotr Sobociński jr i Kacper Fertacz. Za scenariusz do „NIELEGALNYCH” odpowiadają Maciej

 • "Mały Książę"

  Adamczyk, Anna Cieślak, Maciej Musiał, Włodzimierz Press, Antoni Pawlicki, Łukasz Nowicki, Adam Ferency oraz – po raz pierwszy w animacji – Andrzej Seweryn!

Dyskusje na temat: maciej andrzej