• Informacje na temat:

  maciej baran

Artykuły na temat: maciej baran
 • Maciej Stuhr: Zagłosuję na Andrzeja Dudę

  Nowy film opublikowany w mediach społecznościowych przez Macieja Stuhra bije rekordy popularności. Widziało go już 2,7 mln osób. Znany aktor wyznał w nim, że w nadchodzących wyborach zagłosuje na... Andrzeja Dudę. Artysta wymienił też liczne zalety swojego wymarzonego kandydata.

 • "Ikar. Legenda Mietka Kosza": Premiera z udziałem twórców w Kinie Pod Baranami w Krakowie

  Już w najbliższy czwartek, 10 października, w krakowskim Kinie Pod Baranami odbędzie się specjalna premiera filmu Macieja Pieprzycy "Ikar. Legenda Mietka Kosza". Na pokazie pojawią się twórcy i aktorzy, a seansowi towarzyszyć będzie spotkanie, które poprowadzi Anita Piotrowska.

 • "Córka trenera": Premiera filmu w Kinie pod Baranami w Krakowie

  ...19 lutego 2019 roku w krakowskim Kinie pod Baranami odbyła się premiera "Córki trenera", najnowszego filmu Łukasza Grzegorzka. Oprócz reżysera na seansie pojawili się inni członkowie ekipy filmowej, między innymi aktorzy: Jacek Braciak, Agata Buzek i Karolina Bruchnicka.

 • "Kod genetyczny": Nowy serial TVN

  Trwają zdjęcia do nowego serialu TVN "Kod genetyczny". Główne role w produkcji grają: Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski. Na fotelu reżysera zasiada Adrian Panek ("Wilkołak", "Daas", "Pułapka").

 • Zakładam dżinsy i biegnę dalej

  Ciepła, dobra i niezwykle rozsądna. Dla Kasi Baran, którą Ewa Kaim gra w serialu, rodzina jest najważniejsza. Prywatnie aktorka też najbardziej ceni sobie czas spędzany z najbliższymi.

 • Tomasz Kammel: Największe wpadki w karierze

  Tomasz Kammel był gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich instagramowym cyklu #domówkaudowborów. Spotkanie stało się okazją do powspominania imprez, które panowie mieli okazję prowadzić, ale również związanych z nimi wpadek.

 • Znamy zwycięzców 60. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  W sobotę, 6 czerwca, pierwszy polski festiwal filmowy online zakończył się uroczystą galą wręczenia nagród, podczas której poznaliśmy głównych laureatów wszystkich festiwalowych konkursów. Wydarzenie transmitowane na żywo w Internecie prowadził Maciej Stuhr, a licznie zgromadzona przed ekranami komputerów publiczność udowodniła, że pandemia nie stoi na przeszkodzie prawdziwej miłości do kina...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w kwietniu 2020

  Maciej Stuhr komentuje udział w wyborach prezydenckich, Maja Ostaszewska i Małgorzata Rozenek bronią prawa do aborcji, Doda zaczyna podważać istnienie pandemii koronawirusa, a Maffashion oddaje swojego Instagrama w ręce ratowników medycznych. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z kwietnia w mediach społecznościowych.

 • Festiwal Prawa Człowieka w Filmie w Krakowie

  ...4. Objazdowy Festiwal Filmowy OFF Prawa Człowieka w Filmie już po raz drugi trafi do Krakowa. Na większość projekcji festiwalowych zaprasza Kino Pod Baranami, gdzie w dniach 17-19 listopada będzie można zobaczyć tegoroczne propozycje. Jedną z atrakcji przeglądu jest przegląd filmów polskiego dokumentalisty Macieja Drygasa. Wstęp na wszystkie filmy jest wolny.

 • Biecz Music Summer 2018: Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej w pięknej scenerii

  Już po raz drugi Miasto Biecz zaprasza wszystkich miłośników historii i sztuki, ale przede wszystkim muzyki kameralnej na cykl letnich koncertów Biecz Music Summer/Bieckie Lato Muzyczne. Wśród gwiazd tegorocznej edycji znajdują się najwybitniejsi artyści z Polski, Czech i Holandii: Peter Kooij, Baroque Colegium 1685, Chopin University Accordion Trio Klaudiusza Barana czy Żeleński String Quartet.

Dyskusje na temat: maciej baran