• Informacje na temat:

  maciej brzydula

Artykuły na temat: maciej brzydula
 • "BrzydUla" przejdzie zaskakującą metamorfozę

  Fani kultowego już serialu "BrzydUla" - z Julią Kamińską i Filipem Bobkiem w rolach głównych - są zachwyceni faktem, że produkcja doczeka się kontynuacji. Prace nad kolejnymi odcinkami już ruszyły, a efekty będzie można oglądać na antenie TVN jesienią. Odtwórczyni głównej roli była w czwartek, 18 czerwca, gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich instagramowym programie "Domówka...

 • "BrzydUla" znów kręci!

  W poniedziałek, 6 lipca, bohaterowie popularnego serial u "BrzydUla" wrócili na plan. Twórcy mają do zrealizowania ponad sześćdziesiąt odcinków.

 • "Brzydula": Będą razem?

  Julia Kamińska i Filip Bobek od dawna zapowiadają, że "BrzydUla" zakończy się happy endem i to dla wszystkich bohaterów. No, może poza Pauliną (Maja Hirsch). Szczegóły finału pozostają jednak jedną(...) będzie zmierzał w stronę F&D. Po drodze spotka Piotra (Maciej Brzoska). Przystojny kardiolog okaże się kluczem do rozwiązania zagadki. Więcej czytaj w magazynie "Świat seriali "

 • Kogo wybierze BrzydUla?

  ...w niej naprawdę. Z wakacji na Mazurach Ula wróciła nie tylko piękna i silniejsza, ale też z atrakcyjnym adoratorem u boku, Piotrem (Maciej Brzoska). Będziemy świadkami jego wielkich starań o względy...

 • Co się dzieje z Brzydulą?

  Brzydula wraca z wakacji. Publiczność ją pokochała, fani oszaleli na jej punkcie, aktorzy stali się prawdziwymi gwiazdami. Jakie zamiany czekają jesienią na serial ową bohaterkę.

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Kamińska. Choćby dlatego, że jej krótka kariera usłana jest sukcesami. Pierwszym z nich było zdobycie, przez nikomu nieznaną studentkę germanistyki, głównej roli w serialu "BrzydUla", drugi - popularność(...) Rozmusa, na miejsce piąte. Zobacz jak "tańczy" Julia Kamińska: W serialu "Detektywi" Maciej Friedek pokazuje, że jest znakomitym śledczym. Jednak nigdy nie prowadził dochodzeń na parkiecie...

 • O czym marzy Maciej Stuhr?

  Maciej Stuhr gra wybitne role w kinie i teatrze, ale wielbiciele znają również jego głos z dubbingu. W najbliższym czasie aktora usłyszymy w animowanej produkcji "Zaplątani". O jakiej roli marzy Maciej Stuhr?

 • "Reguły gry" z małą widownią

  Pierwsze trzy odcinki nowego sitcomu "Reguły gry" oglądało średnio 324 tys. osób. To pierwsza serialowa produkcja własna TVN7. W rolach głównych występują Julia Kamińska ("BrzydUla") i Maciej Zakościelny ("Czas honoru").

 • Kamińska: Nie znam się na tańcu

  Serialowa "BrzydUla" i weteran programu "Taniec z Gwiazdami" Rafał Maserak już w najbliższą niedzielę zaprezentują swój pierwszy taniec - walc angielski.

 • W czerwcu ruszają zdjęcia do kontynuacji "BrzydUli"

  Informacją o tym, że już za kilka tygodni rozpoczną się prace na planie nowych odcinków serialu "BrzydUla", który przyniósł ogromną popularność Julii Kamińskiej i Filipowi Bobkowi, podzieliła się w mediach społecznościowych Małgorzata Socha. Aktorka ponownie wcieli się w postać Violetty, która jest jedną z jej najbardziej pamiętnych kreacji aktorskich.

Wideo na temat: maciej brzydula
 • Filmowy zwiastun powieści "Zaczaruj mnie"

  Książkę promuje filmowy zwiastun, w którym w główną bohaterkę – Zośkę – wciela się Anna Karczmarczyk („Galerianki”, „Na dobre i na złe”, „To nie koniec świata!”), a w jej przyjaciół Maciej Radel („Brzydula”, „Na dobre i na złe”) i Malwina Turek(studentka III roku Akademii Teatralnej). Trójkę młodych aktorów zobaczymy też na okładce, a Karolina Frankowska pracuje już nad opartym na powieści

Dyskusje na temat: maciej brzydula