• Informacje na temat:

  maciej czaczyk gitara

Artykuły na temat: maciej czaczyk gitara
 • Maciej Czaczyk zapowiada debiut

  ...4 grudnia do sklepów trafi zapowiadany już przez nas płytowy debiut Macieja Czaczyka, laureata drugiej edycji "Must Be The Music".

 • Maciej Czaczyk: Lepiej późno niż wcale

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk "Liście na wietrze" promujący debiutancki album Macieja Czaczyka, laureata drugiej edycji "Must Be The Music".

 • Maciej Czaczyk został księdzem. Co się wydarzyło u zwycięzcy "Must Be The Music"?

  Osiem lat po wygranej w drugiej edycji programu Polsatu "Must Be The Music" Maciej Czaczyk został wyświęcony na księdza.

 • Maciej Czaczyk: Nie byłem gotowym produktem

  Po wakacjach powinna pojawić się debiutancka płyta Macieja Czaczyka, 18-letniego wokalisty i gitarzysty, który wygrał drugą edycję telewizyjnego show "Must Be The Music".

 • Maciek Czaczyk: Czy jest gotowy na sukces?

  Przypomnijmy, że główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy zł zdobył Maciej Czaczyk (17-letni wokalista i gitarzysta o bluesowym zacięciu), zaś na podium znalazła się łącząca death metal z core'em Eris Is My Homegirl (średnia wieku oscyluje wokół 17 lat) oraz Marcelina Olak (14-latka obdarzona silnym głosem). - Gdyby to ode mnie zależało, to nagrodę podzieliłabym między pierwszą trójkę. Czaczyk ma...

 • Zwycięzca "Must Be The Music" zostanie księdzem!

  Laureat drugiej edycji programu "Must Be The Music" Maciej Czaczyk podjął ważną życiową decyzję - młody wokalista i gitarzysta wstępuje do seminarium duchownego w Szczecinie.

 • "Must Be The Music. Tylko muzyka": Dziadek dobrze uczy

  Aż pięciu na ośmiu uczestników ostatniego półfinału otrzymało po cztery głosy na "tak" od jurorów. Miejsca w finale muzycznego show Polsatu zapewnili sobie 17-letni wokalista i gitarzysta Maciek Czaczyk oraz międzynarodowe trio beatbokserów Bruk Braders.

 • Zwycięzcy show: Być sobą ponad wszystko

  ...wiosnę. (mim) Zobacz finałowy występ Kacpra Sikory: Szelmowski uśmiech Macieja Czaczyka Zwycięzcą drugiej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" został 17-letni Maciej Czaczyk , wokalista i gitarzysta rodem z Pniewa koło Gryfina. Młody muzyk przekonał publiczność i jurorów swoim scenicznym luzem i zawadiackim błyskiem w oku, do tego trzeba oczywiście dorzucić stylowy feeling (gitara...

 • Za Zu Zi: Reggae i piłka nożna

  ...gry w piłkę nożną, dzięki czemu jest ona uniwersalna". - I o to właśnie chodziło. Sami zresztą jesteśmy kibicami - podkreśla. Grupą tworzą Tomasz "Rass Tomi" Jankowski (wokal, gitara), Konrad "Kielich" Januzik (klawisze), Kordian Czaczyk (gitara, eks-Bez Ogrodu), Tadeusz Nowakowski (perkusja), Maciej Maćkowski (bas), Arek Leonhard (saksofon, śpiew, eks-Syjon) i Darek Cieślak (trąbka, śpiew). Za Zu...

 • Kto wygra "Must Be The Music 6"?

  ...(Maciej Czaczyk, Tomasz Kowalski). Naszym zdaniem laureat tej edycji raczej będzie rekrutował się z tej pierwszej grupy (zespół z autorskim utworem). Be.My Na czele gitarowej formacji stoją dobrze znani fanom "Must Be The Music" urodzeni we Francji bracia Mattia (wokal, gitara) i Elie (perkusja) Rosinski. W trzeciej edycji z zespołem Friends In China awansowali do półfinału, ale ze względu na...