• Informacje na temat:

  maciej damiecki aktor

Artykuły na temat: maciej damiecki aktor
 • Maciej Damięcki: Walka z chorobą i oskarżeniami

  Wywodzi się z aktorskiej rodziny. Wystąpił w głośnych filmach oraz najpopularniejszych polskich serialach. Dwukrotnie udało mu się pokonać nowotwór. Za drugim razem o ciężkiej chorobie dowiedział się dzięki żonie. 11. stycznia 2019 roku Maciej Damięcki obchodzi 75. urodziny.

 • Mateusz Damięcki: Stworzony z miłości

  ...uczucia stworzony. Nie mam na myśli wyłącznie bliskich, ale też zawód aktora. Codziennie uświadamiam sobie, że wykonuję pracę, którą kocham. Bez satysfakcji brakowałoby mi siły. Tymczasem spotykamy(...) przez życie. Jeśli w trakcie żmudnej charakteryzacji atmosfera jest dobra, my, aktorzy, odczuwamy ogromną radość, co przekłada się w jakimś stopniu na jakość naszej gry. Podoba mi się pana podejście...

 • Maciej Damięcki: Krystyna Sienkiewicz należała do każdego widza

  ..."Wielki żal, że jej już nie ma, ale wielkie szczęście, że była. To nieoceniona postać dla polskiej kultury, widzów i tych, którzy mogli poznać Krysię" - powiedział PAP aktor Maciej Damięcki o zmarłej w niedzielę, 12 lutego, aktorce Krystynie Sienkiewcz.

 • ​Mateusz Damięcki jak Robert Lewandowski

  Zasmakował już sławy aktorskiej, teraz poczuł namiastkę popularności, którą cieszą się piłkarze. Mateusz Damięcki w swoim nowym filmie "Miłość jest wszystkim" kreuje asa futbolu pokroju Roberta Lewandowskiego.

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  Zapytany o wspomnienie swojej pierwszej miłości, odpowiedział bez wahania: pierwszą było aktorstwo! Pasję do tego zawodu Maciej Damięcki (70 l.) wyssał - i to bardzo dosłownie! - z mlekiem matki. Damięccy mają aktorstwo zapisane w genach. Irena Górska-Damięcka, matka pana Macieja, zasłynęła w okresie międzywojnia jako aktorka scen Warszawy i Wilna, grała też w Polskim Teatrze Dramatycznym we...

 • Damięcki współpracował z SB

  Znany aktor Maciej Damięcki potwierdził, że współpracował z SB, odnosząc się do publikacji zamieszczonej w czwartek, 29 marca, w internetowym wydaniu "Dziennika".

 • Grzegorz Damięcki: Gdzie się pan ukrywał?

  To zabawne, że o artyście, który od 25 lat jest obecny na scenie i na ekranie, mówi się jak o największym aktorskim objawieniu.

 • Mateusz Damięcki: Staram się być w porządku wobec siebie

  Mateusz Damięcki ma 20 lat i pochodzi z rodziny aktorskiej. Jego ojcem jest Maciej, a wujem Damian - znana para aktorskich bliźniaków. Po raz pierwszy przed kamerą stanął w wieku 10 lat. Później brał(...) i największą produkcją młodego aktora, było dotychczas "Przedwiośnie" Filipa Bajona, w którym zagrał Cezarego Barykę - młodego, zbuntowanego, wrażliwego, porywczego mężczyznę, wplątanego w tragiczne losy...

 • Mateusz Damięcki: Problemem jest ruszyć się z kanapy

  Przystojny, inteligentny, wymagający. Mateusz Damięcki kocha nie tylko film i teatr, lecz także sport i podróże. Młody artysta opowiada o nowych wyzwaniach aktorskich (m.in. serial "Bodo"), a także o przygotowywanym na przyszły rok cyklu dokumentalnym "Mapa ginącego świata".

 • Mateusz Damięcki: Pomógł ojcu w walce z rakiem

  ...zaczął częściej bywać w rodzinnym domu. Najwięcej czasu spędzał z tatą, Maciejem Damięckim (69 l.). - Jestem bardzo związany z rodzicami. Oni chcą dla mnie jak najlepiej. Jesteśmy blisko siebie jak(...). Przystojny młody aktor był załamany wiadomością, że tata zachorował na raka prostaty. Natychmiast przypomniał sobie, że jego ojciec, będąc małym chłopcem, chorował już na nowotwór, wtedy - tarczycy...

Zdjęcia na temat: maciej damiecki aktor