• Informacje na temat:

  maciej dowbor trening

Artykuły na temat: maciej dowbor trening
 • Katarzyna Dowbor: Tylko udaję twardzielkę

  Prowadziła pani magazyny promujące aktywny tryb życia oraz programy o ogrodnictwie. Teraz jest pani specjalistką od remontów i modernizacji. Katarzyna Dowbor: - Tak naprawdę tematyka "Naszego(...), inspirując się tym, co widzę i czego doświadczam. Trening czyni mistrza. Przed kilkoma dniami skończyliśmy realizować 94. odcinek. W "Naszym nowym domu" poznajemy bardzo dramatyczne losy bohaterów. To dla...

 • Dowbor: Trzeba odreagować

  Maciej Dowbor przygotowuje się do lipcowego startu w triathlonie. Treningi wymagają od niego systematyczności, a także przestrzegania diety, z czym ciężko poradzić sobie w święta.

 • Stuhr przegrał z Dowborem

  ...swojego ukochanego. Faworytem wielu był Maciej Stuhr, lecz na mecie jako pierwszy z gwiazdorów pojawił się Maciej Dowbor, który poradził sobie znakomicie uzyskując świetny wynik. - Mam do tego bardzo(...) kondycyjne praktykuję od dwóch lat. Dziś trochę za słabo wyszedłem z wody, a podczas biegu to była walka z samym sobą - powiedział Maciej Dowbor tuż po finiszu. - Mój dzisiejszy wynik mógłby być lepszy, ale...

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • Triathlon w wykonaniu gwiazd

  Magdalena Boczarska, Paulina Sykut, Maciej Dowbor i Marcin Dorociński pokonali w sobotę, 7 lipca, Herbalife Triathlon Susz 2012.

 • Gwiazdy wystartują w triathlonie

  Marcin Dorocińki, Magdalena Boczarska, Paulina Sykut i Maciej Dowbor wezmą udział w triathlonie, który odbędzie się w lipcu 2012 roku w Suszu na Warmii i Mazurach. Gwiazdy już trenują przed letnim startem.

 • Warto walczyć o marzenia

  Sam nie lubi tańczyć, ale potrafi dostrzec talent. Maciej Dowbor opowiada o emocjach, jakie wzbudził w nim program "Tylko taniec. Got to dance" i zdradza, komu z finalistów po cichu kibicował.

 • Szyc i Stuhr w triathlonie

  Aktorzy Borys Szyc, Maciej Stuhr, Robert Rozmus i Piotr Gąsowski to tegoroczni ambasadorzy triathlonu. Wyścig, w którym wezmą udział, odbędzie się w sierpniu, jednak ciężkie treningi gwiazdy rozpoczynają już teraz.

 • Kraśko zastąpił Gąsowskiego

  Kontuzja przerwała przygotowania do triathlonu Piotra Gąsowskiego. W tegorocznym Herbalife Triathlon Gdynia aktora zastąpi dziennikarz Piotr Kraśko. Ponadto wystartują m.in. Maciej Stuhr, Robert Rozmus i Borys Szyc.

 • Stuhr: Styl życia, nie chwilowa przygoda

  Maciej Stuhr kończy dziesięciomiesięczne przygotowania do startu w Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Jak przyznał 37-letni krakowianin, aktor filmowy i teatralny, decyzja o uprawianiu tej dyscypliny jest jednym z lepszych pomysłów w jego życiu.