• Informacje na temat:

  maciej duda

Artykuły na temat: maciej duda
 • Maciej Stuhr: Zagłosuję na Andrzeja Dudę

  Nowy film opublikowany w mediach społecznościowych przez Macieja Stuhra bije rekordy popularności. Widziało go już 2,7 mln osób. Znany aktor wyznał w nim, że w nadchodzących wyborach zagłosuje na... Andrzeja Dudę. Artysta wymienił też liczne zalety swojego wymarzonego kandydata.

 • Riverside ponownie kwartetem. Maciej Meller przyjęty na stałe

  Po ponad trzech latach koncertowej współpracy zespół Riverside na stałe zaprosił do składu gitarzystę Macieja Mellera. To oznacza, że warszawska grupa ponownie stała się kwartetem.

 • Riverside i Maciej Meller razem

  Do koncertowego składu Riverside dołącza gitarzysta Maciej Meller, długoletni muzyk grupy Quidam. To jego zobaczymy na dwóch wyprzedanych koncertach (25 i 26 lutego) w Progresji w Warszawie - będą to pierwsze występy cenionej także na świecie formacji po śmierci gitarzysty Piotra Grudzińskiego, od której właśnie minął rok.

 • Prezydent Andrzej Duda bohaterem kolejnego filmu Patryka Vegi?

  Już 4 września na ekrany kin wchodzi najnowszy film Patryka Vegi zatytułowany "Polityka". Jak się okazuje, reżyser nie zamierza na tym poprzestać i jego kolejny obraz również ma opowiadać o polskiej scenie politycznej. Jego głównym bohaterem ma być prezydent Andrzej Duda.

 • Polityczny Maciej Maleńczuk o "dobrej zmianie" ("Fajnie")

  ..."Bliski zawału jest prezes Trybunału" - przekonuje w najnowszym utworze "Fajnie" Maciej Maleńczuk.

 • Maciej Maleńczuk spod Pałacu Prezydenckiego ("Fajnie")

  Zobaczcie występ Macieja Maleńczuka z demonstracji "3 x veto", która odbyła się w poniedziałek (24 lipca) przy Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

 • Maciej Stuhr: Do polityki mi daleko

  ...- Nie zapomnę tego wieczoru, kiedy przykuty do telewizora wymieniałem się sms-ami z Jankiem Komasą, nie mogąc uwierzyć w to, co widzę. To wspomnienie będzie nam towarzyszyć już do końca życia - tak o zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza ze stycznia 2019 roku mówi Maciej Stuhr. Jego najnowszy film, "Sala samobójców. Hejter", nawiązuje do tych wydarzeń. Aktor wciela się w nim w kandydata...

 • Meller/Gołyźniak/Duda zrywają z nawykami

  ...18 listopada ukaże się "Breaking Habits", debiutancki album nowego zespołu Meller/Gołyźniak/Duda tworzonego przez muzyków znanych z m.in. Riverside, Quidam i grupy Brodki.

 • Andrzej Duda złożył życzenia urodzinowe Jerzemu Treli

  Gratulacje oraz podziękowanie za liczne role teatralne i filmowe, za niezapomniane chwile wzruszeń i refleksji - złożył prezydent RP Andrzej Duda aktorowi filmowemu i teatralnemu Jerzemu Treli, który skończył we wtorek, 14 marca, 75 lat.

 • Mariusz Duda (Lunatic Soul): Stanąć na nogi

  ...- Takie niespodziewane odejścia potrafią człowieka złamać, bo pokazują jak kruche jest życie i jak bardzo te wszystkie nasze, piętrzące się z dnia na dzień, problemy są nieistotne - mówi Interii Mariusz Duda, który pod szyldem Lunatic Soul wydał nowy album "Fractured".

Wideo na temat: maciej duda
 • Maciej Musiał potwierdza plotki! Przenosi się do Krakowa!

  Maciej Musiał pochwalił się jakiś czas temu, że jest tak utalentowany, że dostał się aż do dwóch szkół teatralnych. Celebryta miał jednak dylemat, gdzie rozpocząć swoją naukę. Ostatecznie padło na(...). Uroki miasta z pewnością dogłębnie pokaże mu jego przyjaciółka, Kinga Duda. No teraz plotki o ich zażyłości z pewnością nie przycichną. Niektóre tabloidy donosiły nawet, że Maciek od razu wprowadzi się do

 • Celebryci o wyjątkowych Pierwszych Damach. "Pani Agata Duda ma niesamowite wyczucie stylu"

  Tancerka Edyta Herbuś, modelka Aneta Kręglicka oraz doradca wizerunkowy Maja Sablewska powiedziały, która Pierwsza Dama jest dla nich wyjątkowa. - Zawsze pamiętam Jacqueline Kennedy - zaznaczyła w "Dzień Dobry TVN" Kręglicka na pokazie mody Macieja Zienia. - Miała pewien klimat, aurę wokół siebie i doskonały styl - dodała modelka. - Pani Agata Duda ma niesamowite wyczucie stylu, ale też

Dyskusje na temat: maciej duda