• Informacje na temat:

  maciej durczok

Artykuły na temat: maciej durczok
 • Durczok podpisał nowy kontrakt

  Prezenter "Faktów", Kamil Durczok, przedłużył umowę z stacją TVN. Obecny kontrakt będzie obowiązywał do końca kwietnia 2012 roku.

 • Kamil Durczok najpopularniejszy

  Najbardziej popularnym dziennikarzem publicystycznym w Polsce jest, podobnie jak przed rokiem, Kamil Durczok.

 • Durczok znów najpopularniejszy

  W tegorocznym, Ogólnoeuropejskim Badaniu Preferencji Widzów UPC polscy respondenci ponownie wybierali swojego ulubionego prezentera telewizyjnego. Podobnie jak w latach poprzednich wygrał Kamil Durczok.

 • Ile zarobi Kamil Durczok?

  Niedawno informowaliśmy o tym, że prezenter "Faktów", Kamil Durczok, przedłużył umowę z stacją TVN. Okazuje się, że nowy kontrakt może zagwarantować mu 2,9 milionów złotych.

 • Durczok ulubieńcem Polaków

  Kamil Durczok po raz kolejny został ulubionym prezenterem Polaków w kategorii "prezenter masowy" w corocznym europejskim badaniu preferencji widzów. Wśród prezenterów rozrywkowych i talk show także prowadzą gwiazdy TVN, w sporcie - gwiazdy TVP.

 • Durczok klnie jak szewc!

  ...- Na 20 minut przed "Faktami" nie ma czasu na piękną polszczyznę - mówi Kamil Durczok o filmie, który wyciekł w piątek do internetu. Internauci przez cały weekend tropili w sieci filmik, na którym Durczok kilka minut przed nagraniem w niewybrednych słowach komentuje brudny stół, przy którym siedzi - pisze Gazeta Wyborcza.

 • Turski lepszy od Durczoka

  ...zajęli dziennikarze Telewizji Polskiej. Na pozycji pierwszej plasuje się prowadzący w TVP2 "Panoramę" Andrzej Turski, który wyprzedził Kamila Durczoka z "Faktów" TVN. Wśród kobiet najbardziej lubianą dziennikarką jest Justyna Pochanke z TVN/TVN24. Najlepszy prezenter informacyjny: 1. Andrzej Turski - 42 proc. (TVP2) 2. Kamil Durczok - 40 proc. (TVN) 3. Maciej Orłoś - 39 proc. (TVP) 4. Justyna...

 • Majewski i Durczok w obronie

  Szymon Majewski, Kamil Durczok, Kuba Wesołowski i Tomasz Karolak sprawdzą swe umiejętności na boisku.

 • Kamil Durczok się nie wdzięczy

  Od wdzięczenia się do widzów nie są programy informacyjne. To prowadzący teleturnieje kokietują widzów, a ci albo to kupują, albo nie - mówi "Dziennikowi" Kamil Durczok, którego w tym roku w rankingu na najpopularniejszego prezentera zdetronizowali Maciej Orłoś i Justyna Pochanke.

 • Medialna Osobowość Macieja Stuhra

  Maciej Stuhr ( "Fuks", "Wesele" ) otrzymał tytuł Medialnej Osobowości w kategorii "aktor". Młody aktor nieznacznie wyprzedził Janusza Gajosa oraz Cezarego Pazurę. W plebiscycie organizowanym przez Stowarzyszenie Polskich Mediów przyznano również nagrody w innych kategoriach: "dziennikarz", "polityk", "fotograf" oraz "medialny Manipulator". Zwycięzcami zostali odpowiednio: Kamil Durczok...

Zdjęcia na temat: maciej durczok
Dyskusje na temat: maciej durczok