• Informacje na temat:

  maciej dutkiewicz

Artykuły na temat: maciej dutkiewicz
 • Maciej Sobieszczański i Grzegorz Puda z nagrodą ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego

  Maciej Sobieszczański i Grzegorz Puda otrzymali w środę Nagrodę ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego za najlepszy scenariusz z Europy Środkowej i Wschodniej. Doceniono ich za tekst pt. "Brat".

 • Maciej Stuhr: Z nadzieją patrzę w przyszłość

  Maciej Stuhr jest jednym z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia. Po tym, jak w ubiegłym roku zagrał główne role w filmach "Fuks" Macieja Dutkiewicza i "Chłopaki nie płaczą" Olafa Lubaszenki, coraz więcej się o nim mówi i pisze. Obecnie studiuje w krakowskiej PWST, ale ma już w kieszeni dyplom ukończenia psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Miał autorski kabaret "Po żarcie...

 • Pora znowu ruszyć w świat

  Tytuł pasuje do tego serialu, ponieważ główni bohaterowie tak naprawdę żyją "na krawędzi". Są pogubieni, mają różnego rodzaju problemy, tajemnice i nałogi, z którymi trudno im się uporać - mówi aktor, którego niedawno oglądaliśmy w produkcji Macieja Dutkiewicza.

 • "Fuks": Będzie kontynuacja

  Maciej Stuhr pod koniec lat 90. XX wieku był jednym z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Wiele filmów, w których wziął wtedy udział, ma dzisiaj status kultowych. Teraz jeden z nich ma szansę na kontynuację...

 • Cielecka, Peszek, Fronczewski i Pazura w serialu

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowego polskiego serial u telewizyjnego "Defekt". W czteroodcinkowej kryminalnej historii o tym, że uczciwość to rzecz względna, zobaczymy m.in. Magdalenę Cielecką ( "Egoiści" ), Jana Peszka ( "Eukaliptus" ), Piotra Fronczewskiego ( "Weiser" ) i Radosława Pazurę ( "Gulczas, a jak myślisz?" ). Reżyserem filmu jest Maciej Dutkiewicz ( "Fuks" ).

 • Wyniki I Festiwalu Dobrego Humoru

  Jacek Fedorowicz został laureatem Grand Prix I Festiwalu Dobrego Humoru, który zakończył się w niedzielę w Gdańsku. Nagrody zostały przyznane również w następujących kategoriach: najlepszy komediowy film fabularny - "Fuks" Macieja Dutkiewicza, najlepszy serial komediowy - "Rodzina zastępcza", najlepszy cykliczny program rozrywkowy - "Dziennik Telewizyjny".

 • Rusza "Fabryka Gwiazd"

  W piątek, 19 września, o godz. 20.00 startuje nowy program Polsatu, "Fabryka Gwiazd". Show poprowadzi Maciej Rock, a gościem specjalnym pierwszego odcinka będzie zespół Feel.

 • ..."Pamięć i tożsamość" to tytuł filmu dokumentalnego o Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich, wielkiej skarbnicy polskiej kultury. Film, wyreżyserowany przez Macieja Piwowarczuka, miał we wtorek, 27 maja, uroczystą premierę w Warszawie.

 • "Osaczony": Leszek Lichota gwiazdą nowego serialu Polsatu

  ..., Wojciech Kalarus, Adam Cywka, Maria Dejmek, Paweł Ławrynowicz, Mirosław Kropielnicki, Małgorzata Sadowska. Serial - oparty na licencji australijskiej - reżyseruje Maciej Dutkiewicz. Autorami polskiej wersji scenariusza są: Arkadiusz Borowik, Maciej Dutkiewicz.  "Premiera serialu odbędzie się jesienią 2020 lub wiosną 2021 roku. Ostateczny termin będzie zależał od prac nad serialem. Chcemy go...

 • Polski serial jak "24 godziny"?

  ...draniem. Trochę jak w słynnych 24 godzinach - powiedział Maciej Dutkiewicz, reżyser "Elixiru".

Zdjęcia na temat: maciej dutkiewicz
Wideo na temat: maciej dutkiewicz
 • Kulig wygryzła Rosati?

  W nowym serialu "Na krawędzi" rolę Sylwii zagrać miała Weronika Rosati. Niestety, w ostatniej chwili reżyser Maciej Dutkiewicz zmienił obsadę i postawił na Joannę Kulig.