• Informacje na temat:

  maciej friedek taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: maciej friedek taniec z gwiazdami
 • "Detektyw" odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  ..., zmysłowa i czuła. Iwona Pavlović stwierdziła nawet, że było to najlepsze wykonanie byłego policjanta. Zbigniew Wodecki natomiast docenił postępy, jakich dokonał Maciej Friedek. Jurorzy przyznali parze(...). Okazało się, że zdaniem telewidzów najsłabiej zatańczyli tym razem Artur Barciś z Pauliną Biernat a także Maciej Friedek i Blanka Winiarska. Najmniej głosów zyskała ta druga para, która pożegnała się...

 • Detektyw na parkiecie

  Kiedy Maciej Friedek dostał telefon z propozycją udziału w "Tańcu z gwiazdami" myślał, że to żart. Długo próbował się z tego wymigać - bał się, że nie da rady. Dziś, mimo wielkiego zmęczenia, tryska humorem i optymizmem.

 • Ola Szwed pożegnała się z "Tańcem..."

  W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" kolejny raz zatriumfowała Julia Kamińska , a widzowie podziękowali weterance programów rozrywkowych, Oli Szwed .

 • Detektyw już nie zatańczy

  Po dwutygodniowej przerwie nareszcie spotkaliśmy się z uczestnikami "Tańca z gwiazdami". Jurorzy chyba stęsknili się za tancerzami, bo ich oceny były wyjątkowo przychylne. Z rywalizacji odpadli jednak Maciej Friedek i Blanka Winiarska.

 • Saleta pożegnał się z "Tańcem..."

  Były ostre pyskówki między jurorkami, był werdykt, na który czekało wielu. W czwartym, niezwykle emocjonującym odcinku Tańca z Gwiazdami" odpadł Przemysław Saleta , któremu towarzyszyła Izabela Janachowska.

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już prawie wszystko wiadomo. Znamy celebrytów, którzy wystąpią w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Ich nazwiska dają nadzieję, że będzie ona nie mniej emocjonująca od poprzedniej.

 • Serialowcy zdominowali "Taniec z gwiazdami"

  Wszystko wskazuje na to, że aktorzy znani z popularnych seriali zdominują najnowszą edycję "Tańca z Gwiazdami", która startuje w najbliższą niedzielę 7 marca w TVN. Sprawdź, kto i z kim zatańczy w show!

 • Odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" był sporą niespodzianką. Uczestnicy programu zaskoczyli umiejętnościami tanecznymi, a telewidzowie... wyrokiem, zgodnie z którym Łukasz Mróz nie zatańczy już w programie.

 • Miarczyński pożegnał się z "Tańcem..."

  ...wytknęła gwieździe "Rancza" liczne błędy techniczne. Jury przyznało 32 punkty. Podobnie było w przypadku pary Maciej Friedek-Blanka Winiarska. Najsłynniejszy polski detektyw przed występem ponoć nie(...) taniec. Łukasz zdobył aż 36 punktów. Następnie żwawym krokiem wskoczyła na scenę Julia Kamińska. Jak BrzydUla zatańczyła rumbę ze starym wyjadaczem ,,Tańca z Gwiazdami", Rafałem Maserakiem? Fantastycznie...

 • Kamińska: Nie znam się na tańcu

  Serialowa "BrzydUla" i weteran programu "Taniec z Gwiazdami" Rafał Maserak już w najbliższą niedzielę zaprezentują swój pierwszy taniec - walc angielski.

Wideo na temat: maciej friedek taniec z gwiazdami
 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...