• Informacje na temat:

  maciej jankowski

Artykuły na temat: maciej jankowski
 • Jan Jankowski: Ulubieniec kilku milionów Polek

  Zawsze, kiedy pojawia się na ekranie, wywołuje westchnienia wielu kobiet. Jan Jankowski (52 l.) od samego początku swojej aktorskiej drogi w nieprawdopodobny sposób czaruje spojrzeniem. Nie dało się(...) zapracowany. Dużo gra w teatrze. Ponadto zajmuje się uczeniem młodych adeptów sztuki aktorskiej w szkole Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. Znajomi mówią, że jako pedagog jest uwielbiany...

 • "Reguły gry" - polski serial

  Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Katarzyna Kwiatkowska, Jan Jankowski i Paweł Wilczak to główni bohaterowie serialu "Reguły gry". To pierwsza od wielu lat polska produkcja realizowana dla stacji TVN7.

 • Małżeńskie "Reguły gry"

  Trwają zdjęcia do serialu "Reguły gry", realizowanego na podstawie amerykańskiego formatu "Rules of Engagement". Jest to produkcja, którą widzowie zobaczą na antenie TVN7, a w role głównych bohaterów wcielą się: Paweł Wilczak, Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Katarzyna Kwiatkowska i Jan Jankowski.

 • Wilczak singlem, Kamińska zaręczona

  Paweł Wilczak znowu singlem... Julia Kamińska się zaręczyła... Maciej Zakościelny zmienia zawód... Jan Jankowski pragnie dziecka... Katarzyna Kwiatkowska wyszła za mąż... To nie tytuły nowych plotkarskich rewelacji, tylko atrakcje, które czekają na widzów nowego serialu "Reguły gry".

 • "Archiwista": Nowy serial kryminalny TVP

  W Żyrardowie trwają zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Archiwista" w reżyserii Macieja Żaka. W rolach głównych występują Henryk Talar i Paulina Gałązka. Produkcja trafi na telewizyjne ekrany w styczniu 2020 roku.

 • Maleńczuk w kolejnym serialu

  Znany muzyk Maciej Maleńczuk pojawił się gościnnie na planie nowego serialu TVN7 "Reguły gry", który będzie emitowany w każdy czwartek o godzinie 20, a premierowy odcinek widzowie stacji zobaczą już 16 lutego.

 • "Reguły gry" z małą widownią

  Pierwsze trzy odcinki nowego sitcomu "Reguły gry" oglądało średnio 324 tys. osób. To pierwsza serialowa produkcja własna TVN7. W rolach głównych występują Julia Kamińska ("BrzydUla") i Maciej Zakościelny ("Czas honoru").

 • "Smoleńsk" Krauzego dopiero w październiku 2014

  Premierę filmu fabularnego o katastrofie smoleńskiej, który wyreżyseruje Antoni Krauze, przełożono z kwietnia na październik 2014 r.; główny okres zdjęciowy odbędzie się wiosną - poinformował producent Maciej Pawlicki. Twórcy filmu liczą na dofinansowanie z PISF.

 • "Rysa" na inaugurację Gdyni

  Reguły, "Drzazgi" Macieja Pieprzycy, "Jeszcze nie wieczór" Jacka Bławuta, "Mała Moskwa" Waldemara Krzystka, "Lejdis" Tomasza Koneckiego, "Ranczo Wilkowyje" Wojciecha Adamczyka i "Niezawodny...

 • Film o Gałczyńskim wygrywa

  ..."Odwyk" Krzysztofa Jankowskiego otrzymał Grand Prix podczas 10. Międzynarodowego Forum Niezależnych Filmów Fabularnych w Warszawie. "To udane połączenie pełnej humoru poezji Gałczyńskiego z okrutną rzeczywistością czasów stalinowskich" - podkreśliło jury.

Zdjęcia na temat: maciej jankowski