• Informacje na temat:

  maciej kin

Artykuły na temat: maciej kin
 • Maciej Stuhr: Moja żona cierpiała

  Nowy film Patryka Vegi "Bad Boy", który wchodzi do kin w piątek, 21 lutego, to jedna z niewielu okazji do zobaczenia Macieja Stuhra z wąsami. Aktor wspomina, że wcześniej w takim wydaniu można go było zobaczyć jedynie w filmie "Mistyfikacja" z 2010 roku. I zdradza, że zarost był uciążliwy dla jego żony.

 • Weekend w kinie: Niegrzeczni chłopcy

  Sześć filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 21 lutego. Najgłośniejszą z premier jest z całą pewnością nowy film Patryka Vegi, obfitujący w sceny przemocy i seksu, "Bad Boy".

 • Maciej Stuhr: Do polityki mi daleko

  ...- Nie zapomnę tego wieczoru, kiedy przykuty do telewizora wymieniałem się sms-ami z Jankiem Komasą, nie mogąc uwierzyć w to, co widzę. To wspomnienie będzie nam towarzyszyć już do końca życia - tak o zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza ze stycznia 2019 roku mówi Maciej Stuhr. Jego najnowszy film, "Sala samobójców. Hejter", nawiązuje do tych wydarzeń. Aktor wciela się w nim w kandydata...

 • "Mayday" w kinach do 10 stycznia

  Janek Kowalski żyje jak w raju. Pozostaje w związku z dwiema kobietami, które nic o sobie nie wiedzą. Jak długo uda mu się utrzymać ten fakt w tajemnicy? Film "Mayday" będzie można oglądać od 10 stycznia na ekranach polskich kin.

 • Weekend w kinie: Hejty i dnie

  Siedem filmów weszło na ekrany polskich kin w pierwszy piątek marca. Najgłośniejszą z premier jest z całą pewnością druga część kultowej "Sali samobójców" w reżyserii Jana Komasy. Inne tytuły, na które na pewno warto zwrócić uwagę, to animacja "Naprzód", thriller "Niewidzialny człowiek" oraz dramaty "Biały, biały dzień" i "Cóż za piękny dzień".

 • Maciej Musiałowski wkracza do "Sali samobójców"

  ...w kinie, przynosi oficjalny teaser produkcji. Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać(...)Tym razem Jan Komasa stworzył elektryzujący cyber-thriller - współczesną wersja "Romea i Julii", w której miłość przeradza się w hejt. Film trafi do kin w marcu, chwilę po wręczeniu statuetek...

 • "Polot": Maciej Musiałowski znów w głównej roli

  Już 8 maja do kin wejdzie film "Polot", fabularny debiut Michała Wnuka. W głównej roli zobaczymy Macieja Musiałowskiego, na ekranie partnerują mu: Tomasz Włosok, Eryk Kulm, Pola Błasik, Iza Kuna oraz Andrzej Konopka.

 • "Sala samobójców. Hejter" w kinach już w marcu

  Ciesząc się z rosnących szans oscarowych Jana Komasy, przypominamy, że już w marcu na ekrany polskich kin wejdzie nowy film reżysera. "Sala samobójców. Hejter" to druga część wielkiego przeboju z 2011 roku i jednocześnie efekt dalszej współpracy Komasy z Mateuszem Pacewiczem, scenarzystą odpowiedzialnym za "Boże Ciało".

 • Weekend w kinie: Adaptacje

  Osiem filmów - w tym trzecia część kultowego "Kogla Mogla", kostiumowa "Maria, królowa Szkotów" i opowieść o niezwykłym psie, który pokonał wiele przeszkód, by wrócić do domu, wchodzi na ekrany polskich kin w ostatni piątek stycznia. Dodatkowo od niedzieli będzie w nich można zobaczyć słynną "Listę Schindlera", która miała premierę równo 25 lat temu.

 • Weekend w kinie: Mietek, Mandy i Gilbert

  Siedem filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 18 października. Najgłośniejsze tytuły to bez wątpienia: dramat biograficzny "Ikar. Legenda Mietka Kosza" Maciej Pieprzycy, sequele dwóch hollywoodzkich produkcji: "Czarownica 2" i "Zombieland 2: Kulki w łeb" oraz pełen przemocy horror "Mandy".

Zdjęcia na temat: maciej kin
Wideo na temat: maciej kin
 • Maciej Pieprzyca o filmie "Ikar. Legenda Mietka Kosza": To są bardzo trudne dni

  "Mamy piąty dzień zdjęciowy i to są bardzo trudne dni" - mówi Maciej Pieprzyca w rozmowie z Anną Kempys. "Ikar. Legenda Mietka Kosza" to film oparty na biografii tragicznie zmarłego w wieku 29 lat pianisty Mieczysława Kosza. W roli genialnego muzyka zobaczymy Dawida Ogrodnika. Film wyreżyseruje Maciej Pieprzyca. Za oprawę muzyczną odpowiada Leszek Możdżer. Film ma trafić na ekrany polskich kin

 • Maciej Pieprzyca o filmie "Ikar. Legenda Mietka Kosza": Dziewięć epizodów z jego życia

  Ogrodnika. Film wyreżyseruje Maciej Pieprzyca. Za oprawę muzyczną odpowiada Leszek Możdżer. Film ma trafić na ekrany polskich kin jesienią 2019 roku.(...)"Historia, która opowiadamy, koncentruje się wokół dziewięciu epizodów z jego życia. Zaczynamy od dzieciństwa, a kończymy w wieku 29 lat, kiedy jego krótki, burzliwy los dobiegł końca" - mówi Maciej

 • Maciej Stuhr o filmie "Bad Boy": Mój bohater ma kłopoty sam ze sobą

  - Patryk zaproponował mi rolę starszego brata głównego bohatera, który zmaga się z wieloma problemami. I te problemy wydały mi się na tyle ciekawe i nowe w mojej pracy i repertuarze i że warto po raz kolejny pobawić się swoim wizerunkiem i zrobić coś, czego dotąd nie robiłem - powiedział w rozmowie z Interią Maciej Stuhr. Film "Bad Boy" na ekranach polskich kin od 21 lutego 2020 roku.

Dyskusje na temat: maciej kin