• Informacje na temat:

  maciej kurzajewski

Artykuły na temat: maciej kurzajewski
 • Maciej Kurzajewski: Otwarty na innych

  Maciej Kurzajewski urodził się 29 stycznia 1973 roku w Kaliszu. Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Współprowadził m.in. "Pytanie na śniadanie" i "Kawa czy herbata?". Jest gospodarzem Sportu przed głównym wydaniem "Wiadomości" oraz studia podczas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Obecnie prowadzi "Czar par". Czym można pana oczarować?   Maciej Kurzajewski...

 • Maciej Kurzajewski: Widzowie stęsknili się za "Czarem par"

  Po 23 latach przerwy „Czar par” wrócił na antenę Telewizji Polskiej. Zdaniem Macieja Kurzajewskiego program jest robiony z rozmachem i ma bardziej nowoczesny, widowiskowy charakter. Jego zaletą są uczestnicy – pełni pozytywnej energii, budzący sympatię i nastawieni na zaciętą, ale zdrową rywalizację. Dziennikarz nie ma wątpliwości, że dzięki odświeżonej formule teleturniej ponownie okaże się...

 • Maciej Kurzajewski: Przekazać atmosferę igrzysk

  To piąte zimowe igrzyska, podczas których Maciej Kurzajewski będzie pełnić honory gospodarza studia olimpijskiego, i przez wszystkie te lata praca dostarcza mu mnóstwa radości. Dzięki niemu i my poczujemy się jak na koreańskich arenach medalowych zmagań. W jego towarzystwie mocniej zaciśniemy kciuki - przed nami aż 200 godzin superemocji!

 • Cichopek i Kurzajewski poprowadzą Telekamery "Tele Tygodnia" 2020

  W poniedziałek, 3 lutego, TV Puls zaprasza na transmisję wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" 2020. Galę poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

 • Maciej Kurzajewski: Piękny sen

  Maciej Kurzajewski drugi rok z rzędu otrzymał Telekamerę w kategorii: "Komentator sportowy". - To jest jak marzenie, jak piękny sen - powiedział INTERIA.TV tuż po gali. I zapewnił, że będzie dążył do doskonałości.

 • Poranek Kurzajewskiego

  Od 16 listopada Maciej Kurzajewski jest gospodarzem dwugodzinnego pasma o stylu życia w "Kawie czy herbacie?". Co się zmieniło?

 • Maciej Kurzajewski: Jeden z czterystu

  Maciej Kurzajewski jest jednym z prowadzących mundialowe studio w TVP. Dziennikarz sportowy opowiada nam o swoich niezwykłych podróżach do Brazylii, zdradza również, kto jest jego faworytem do zdobycia Pucharu Świata FIFA.

 • Kurzajewski: Trzecia Telekamera!

  Maciej Kurzajewski trzeci rok z rzędu otrzymał Telekamerę w kategorii "komentator sportowy". - Jeśli kocha się to, co się robi, a jak kocham, to wtedy można liczyć na takie szczęście - powiedział Maciej Kurzajewski tuż po gali wręczenia Telekamer Tele Tygodnia 2011.

 • Borek pokona Kurzajewskiego?

  Czy po dwóch latach z rzędu, kiedy sięgał po Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii "komentator sportowy", Maciej Kurzajewski będzie musiał uznać wyższość Mateusza Borka? Laureata poznamy już 7 lutego 2011 roku.

 • Kurzajewski zastąpił Młynarską

  Zamiast Agaty Młynarskiej czwartkowe wydanie programu "Świat się kręci" w TVP1 poprowadził Maciej Kurzajewski. W piątek też pojawi się w roli prowadzącego. "To jednorazowe zastępstwa" - informuje portal Wirtualnemedia.pl dyrektor TVP1 - Piotr Radziszewski.

Zdjęcia na temat: maciej kurzajewski
Wideo na temat: maciej kurzajewski
Dyskusje na temat: maciej kurzajewski