• Informacje na temat:

  maciej kurzajewski paulina kurzajewska

Artykuły na temat: maciej kurzajewski paulina kurzajewska
 • Kurzajewscy w "Pytaniu na śniadanie"

  W czwartek, 5 lutego w porannym programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" widzowie zobaczyli po raz pierwszy nową parę prowadzących: Paulinę Smaszcz-Kurzajewską i jej męża, Macieja Kurzajewskiego.

 • Poranek Kurzajewskiego

  Od 16 listopada Maciej Kurzajewski jest gospodarzem dwugodzinnego pasma o stylu życia w "Kawie czy herbacie?". Co się zmieniło?

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska o swoich tatuażach

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska podkreśla, że dla niej tatuaże to nie tylko oryginalne ozdoby, lecz także pamiątki ważnych chwil w życiu. Zdaje się potwierdzać regułę, że kto raz zrobi sobie tatuaż, rzadko poprzestaje na jednym i szybko chce kolejnych. Jej ciało zdobi m.in. kotwica, smok i liść. Zanim starszy syn Kurzajewskich - Franciszek - osiągnął pełnoletność, rodzice również bez wahania pozwoli...

 • Kurzajewscy: Święta na sportowo

  Paulina i Maciej Kurzajewscy zapowiadają, że ich tegoroczne święta niczym nie będą się różnić od tych z poprzednich lat. "Poczucie przynależności do rodziny" - to hasło, które dominuje w ich domu w tym czasie.

 • Kurzajewski: Tata "na etacie"

  Rusza ogólnopolska kampania społeczna "Etat Tata. Lubię to!", która ma podkreślić rolę ojca w życiu rodziny. W działania na rzecz tego projektu aktywnie włączył się Maciej Kurzajewski, który zdradził, gdzie leży klucz do rodzinnego szczęścia.

 • Paulina Chylewska odchodzi z TVP!

  Paulina Chylewska odchodzi z Telewizji Polskiej. Dziennikarka i prezenterka związana była z TVP przez 21 lat. Co będzie robiła?

 • Paulina Chylewska zadebiutowała na antenie Polsatu

  Paulina Chylewska zadebiutowała we wtorek, 18 lipca, w redakcji sportowej telewizji Polsat.

 • Dla kogo 300 tysięcy złotych? Powraca "Czar par"

  Szczerość i gotowość do pójścia na kompromis - to niektóre z kwestii, które zdaniem Macieja Kurzajewskiego decydują o udanym związku. Tej jesieni jako prowadzący "Czaru par" wgłębi się w filozofię szczęścia 14 par, które dostały się do tego programu.

 • Wielki Test o Polskim Filmie w TVP1

  Już po raz czwarty Jedynka zaprosi widzów na "Wielki Test o Polskim Filmie". W poniedziałek, 28 listopada, Paulina Chylewska i Maciej Kurzajewski sprawdzą, co Polacy wiedzą o polskim filmie. Interia jest partnerem medialnym testu.

 • "Kawa czy herbata?" zmienia formułę

  Od stycznia najstarszy polski program śniadaniowy zmienia formułę. Każdy dzień będzie miał swojego samodzielnego prowadzącego. Gospodarzami programu "Kawa czy herbata?" od stycznia będą: Beata Tadla, Agata Konarska, Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski i Paweł Pochwała.

Zdjęcia na temat: maciej kurzajewski paulina kurzajewska
Wideo na temat: maciej kurzajewski paulina kurzajewska
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska broni swojego męża!

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (42 l.) wyznała, że bardzo lubi opowiadać o swoim mężu - Macieju Kurzajewskim (42 l.). Dziennikarka jest z niego dumna. "To jest cudownie tworzyć dom dla kogoś, kto odnosi taki sukces. Mój mąż odniósł sukces jako ojciec, jako mąż, a później jako dziennikarz sportowy" - wyznała. Paulina Smaszcz-Kurzajewska przyznała również, że ona i Maciej nie zaszliby tak daleko bez