• Informacje na temat:

  maciej kurzajewski żona

Artykuły na temat: maciej kurzajewski żona
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska przerywa milczenie na temat nowej miłości Macieja Kurzajewskiego!

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (46 l.) i Maciej Kurzajewski (46 l.) rozwiedli się początkiem roku. Nadal pozostają jednak w przyjacielskich relacjach. W wywiadzie dla "Twojego Imperium” była żona prezentera sportowego, opowiedziała o nowej miłości Kurzajewskiego.

 • Kurzajewscy w "Pytaniu na śniadanie"

  W czwartek, 5 lutego w porannym programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" widzowie zobaczyli po raz pierwszy nową parę prowadzących: Paulinę Smaszcz-Kurzajewską i jej męża, Macieja Kurzajewskiego.

 • Maciej Kurzajewski i jego żona wywołali sensację! Rozwodu nie będzie?

  W połowie października media obiegła informacja o rozwodzie Macieja Kurzajewskiego (46 l.) i jego żony Pauliny (46 l.). Para postanowiła rozstać się po dwudziestu trzech latach małżeństwa. Nikt nie przypuszczał, że zdecydują się na taki krok. Jednak filmik, który pojawił się na Instagramie żony Kurzajewskiego, wywołał sensację, gdyż wszystko wskazuje na to, że Paulina i Maciej spędzili razem...

 • Poranek Kurzajewskiego

  Od 16 listopada Maciej Kurzajewski jest gospodarzem dwugodzinnego pasma o stylu życia w "Kawie czy herbacie?". Co się zmieniło?

 • Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Czy dadzą sobie drugą szansę?

  Wiadomość o rozstaniu Macieja Kurzajewskiego (46 l.) i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej (46 l.) było wielkim zaskoczeniem dla ich fanów. Żona prezentera zabrała głos w tej sprawie i poinformowała, że główną przyczyną rozstania było znikome zainteresowanie Macieja jej osobą. Mimo wszystko spędzili ze sobą święta Bożego Narodzenia. Czy jest jeszcze szansa na ich pojednanie?

 • Kurzajewski: Tata "na etacie"

  Rusza ogólnopolska kampania społeczna "Etat Tata. Lubię to!", która ma podkreślić rolę ojca w życiu rodziny. W działania na rzecz tego projektu aktywnie włączył się Maciej Kurzajewski, który zdradził, gdzie leży klucz do rodzinnego szczęścia.

 • Maciej Kurzajewski wstrząśnięty słowami żony! Szykuje się wojna?!

  Żona Macieja Kurzajewskiego ujawniła wiele sekretów z ich życia prywatnego. To mocno nim wstrząsnęło i w rozmowie z "Na żywo" opowiedział szczerze, co o tym myśli.

 • Szczególnie wyróżniony

  Przy okazji jubileuszu pięciolecia istnienia TVP Sport Maciej Kurzajewski wspomina najpiękniejsze chwile. Czy czegoś żałuje? Kto jest jego wzorem i wsparciem w codziennej pracy?

 • To koniec małżeństwa Macieja Kurzajewskiego!

  Maciej Kurzajewski (46 l.) i jego żona Paulina Smaszcz-Kurzajewska (46 l.) niespodziewane ogłosili, że po 23 latach małżeństwa postanowili się rozstać.

 • Bycie Polakiem to frajda

  Święta to dla Macieja Kurzajewskiego czas zarezerwowany tylko dla najbliższych. Zdarza się jednak, że spędza je w pracy.

Wideo na temat: maciej kurzajewski żona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…