• Informacje na temat:

  maciej maleńczuk najlepsza piosenka

Artykuły na temat: maciej maleńczuk najlepsza piosenka
 • Maleńczuk wystąpi w Sopocie?

  Jednym z kandydatów do tegorocznego konkursu o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na festiwalu w Sopocie jest grupa For Teens. Na jej czele stoi Maleńczuk, ale nie Maciej, lecz Janusz.

 • Recenzja Maciej Maleńczuk "Maleńczuk gra Młynarskiego": Co tu można spieprzyć?

  ...niekoniecznie dzięki samemu gospodarzowi, chociaż to wcale nie powinno nikomu przeszkadzać. Maciej Maleńczuk "Maleńczuk gra Młynarskiego", Sony Music 6/10(...) "Maleńczuk gra Młynarskiego" należy dyskutować tylko i wyłącznie o trzech rzeczach. O samej selekcji, jej zasadności oraz jakości interpretacji największych i tych "prawie" największych piosenek autorstwa...

 • Maciej Maleńczuk odebrał platynę

  Podczas niedzielnego koncertu (13 listopada) Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing odebrali w warszawskiej Sali Kongresowej platynową płytę za sprzedaż albumu "Wysocki Maleńczuka".

 • Sensacja! Maleńczuk w serialu!

  Maciej Maleńczuk zagra gościnnie pacjenta Leśnej Góry! Chce w ten sposób... wypromować swoją płytę z muzyką country. Na planie serialu wziął udział w wypadku i rozdawał autografy.

 • Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego: Marihuanę palę cały czas

  Lubujący się w kontrowersjach Maciej Maleńczuk był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie obyło się bez poruszania budzących gorące emocje tematów.

 • Wampir i trubadur, czyli muzyczne oblicza Macieja Maleńczuka

  Satanista, gwiazdor, kontrowersyjny artysta - takiego dziś widzimy Macieja Maleńczuka. Ale w przeciwwadze do tabloidowych nagłówków stoi bogaty muzyczny dorobek, którego można mu tylko pozazdrościć. Przy okazji premiery "Tęczowej swasty" przypominamy jego 10 najlepszych momentów i ratujemy je od zapomnienia.

 • Maciej Maleńczuk: Rosjanie chcą być dla nas mili

  Maciej Maleńczuk nagrywa album z pieśniami rosyjskiego barda Włodzimierza Wysockiego. W rozmowie z serwisem PAP Life artysta opowiada o twórczości Wysockiego i rozwodzi się na temat relacji polsko-rosyjskich.

 • Wianki nad Wisłą: The Charlatans, GrubSon, Maciej Maleńczuk i Rebeka

  .... Wieczorem różnorodne muzycznie koncerty zagrają: The Charlatans , GrubSon , Maciej Maleńczuk i zespół Psychodancing oraz Rebeka . Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. "Tegoroczne(...), zaskakujących aranżacjach przygotowanych przez Soul Service & Break da Funk i gości specjalnych. Charyzmatyczny Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing zaśpiewa kultowe piosenki Bogdana Łazuki, Wojciecha...

 • Johnny Maleńczuk rozprawia się z Dolly Parton

  Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing "Psychocountry", Warner...

 • Najlepsze piosenki w "Must Be The Music"

  ...ukazał się trzeci album - "Znak niepokoju" z utworami z udziałem Macieja Maleńczuka ("Synu") i Artura Gadowskiego ("Nie mam pieniędzy"). To właśnie z tego wydawnictwa pochodzi "Wersja demo". "Całość(...)) edycji. Z kolei Maciej Czaczyk (wygrał drugą odsłonę) i Tomasz Kowalski (triumfował w czwartej edycji) podbili serca publiczności interpretacjami znanych przebojów. W naszym zestawieniu nie uwzględniliśmy...