• Informacje na temat:

  maciej miecznikowski leszcze

Artykuły na temat: maciej miecznikowski leszcze
 • Leszcze: Maciej Miecznikowski za Kacpra Kuszewskiego

  Zaskakująca zmiana za mikrofonem w grupie Leszcze: znanego z roli Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość" Kacpra Kuszewskiego zastąpił Maciej Miecznikowski, z którym zespół odnosił największe sukcesy.

 • Maciej Miecznikowski (Leszcze) tracił słuch: Było ze mną już bardzo źle

  W "Pytaniu na śniadanie" Maciej Miecznikowski ujawnił, że miał poważną chorobę słuchu, która groziła, że przestanie słyszeć. Teraz wokalista grupy Leszcze występuje w musicalu "Przerwana cisza", do którego libretto napisał prof. Henryk Skarżyński, twórca Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach i lekarz, który go już kilkakrotnie operował.

 • Festiwal w Opolu 2018: Co kombinują Leszcze z Maciejem Miecznikowskim?

  Po pięciu latach do grupy Leszcze powrócił Maciej Miecznikowski, który zastąpił znanego z roli Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość" Kacpra Kuszewskiego.

 • Maciej Miecznikowski szykuje solowy album poza Leszczami

  W marcu ukaże się pierwszy w pełni autorski solowy album Macieja Miecznikowskiego, prowadzącego program "Tak to leciało!", do niedawna wokalisty grupy Leszcze.

 • "Dzień świra opera/musical": Maciej Miecznikowski zagra Adasia Miauczyńskiego

  .... W głównego bohatera wcieli się Maciej Miecznikowski (ex-lider zespołu Leszcze, wokalista oratorium "Tu Es Petrus"). Wszystkie najważniejsze kobiety Adasia Miauczyńskiego zagra Joanna Kołaczkowska(...) odtwórca głównej roli Maciej Miecznikowski. - Jako aktor, który tu pracuje przy drugim już spektaklu, szukam takich ról dla siebie, żeby wszystkiego było po trochu. Żeby ten śmiech, obok powagi, był...

 • "Bitwa na głosy": Wybór Miecznikowskiego

  W Gdyni zakończył się pierwszy casting do nowego programu TVP2 - "Bitwa na głosy". Swoich kandydatów do zespołu wokalnego wybrał Maciej Miecznikowski, lider grupy Leszcze.

 • Leszcz śpiewa Osiecką

  Maciej Miecznikowski, lider grupy Leszcze, ostatnio znany także z współpracy z Piotrem Rubikiem przy jego oratoriach, nagrał solową płytę. "Czarodzieje" (premiera w poniedziałek, 12 marca) zawierają jego wersje przebojów Agnieszki Osieckiej.

 • Leszcze się bawią

  ...- Gramy rocka sympatycznego - śmieje się Maciej Miecznikowski, wokalista Leszczy. Grupa wystąpi w tegorocznym konkursie Premiery na festiwalu w Opolu z piosenką "Tak się bawi nasza klasa" .

 • Leszcze: Kacper Kuszewski nowym wokalistą

  Znany z roli Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość" Kacper Kuszewski został nowym wokalistą grupy Leszcze.

 • Cudowna noc z Leszczem

  ..."Cudowna noc, nie popędzaj mnie" to tytuł nowego singla grupy Leszcze, na czele której stoi Maciej Miecznikowski, jeszcze do niedawna solista zespołu Piotra Rubika. W nowym nagraniu gościnnie Leszczy wsparła mezzosopranistka Małgorzata Walewska.

Wideo na temat: maciej miecznikowski leszcze