• Informacje na temat:

  maciej musiał gala

Artykuły na temat: maciej musiał gala
 • Zapowiedź Macieja Stuhra hitem gali Orły 2016

  Najbardziej komentowanym momentem poniedziałkowej gali, podczas której wręczano Polskie Nagrody Filmowe Orły, była pełna politycznych aluzji przemowa Macieja Stuhra, który wręczał statuetkę w kategorii najlepsza drugoplanowa rola kobieca.

 • Tomasz Kammel poprowadzi galę The Look Of The Year

  Galę finałową prestiżowego konkursu dla modelek The Look Of The Year, którą w piątek transmitować będzie telewizyjna Dwójka, poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. - Postaramy się dodać dziewczynom otuchy. Taki mamy cel - mówi Life Kammel.

 • Maciej Musiał: Dziadek będzie dumny

  ..."Czas honoru" to dla Maciej Musiała, znanego głównie z serialu rodzinka.pl, ważna próba aktorska i życiowa. "Myślę, że ta rola sprawi dużo radości mojemu dziadkowi i będzie ze mnie dumny" - mówi młody aktor.

 • "Mój biegun": Maciej Musiał jako Jaś Mela

  Maćka Musiała - jednego z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia, już 25 października będziemy mogli zobaczyć w filmie "Mój biegun". Aktor zagrał w filmie Jaśka Melę - najmłodszego zdobywcę dwóch biegunów.

 • Wielka gala telewizji Polsat!

  ...emisję tego filmu w okresie świątecznym, presja społeczna okazała się tak duża, że stacja musiała ugiąć się pod naciskami telewidzów. W tym roku film z Macaulayem Culkinem telewizja Polsat wyemituje(...) Prokop i Maciej Maleńczuk). Dzięki trzem edycjom muzycznego show na polskim rynku muzycznym pojawiły się nowe gwiazdy - Monika Brodka, Ania Dąbrowska, Ewelina Flinta, Szymon Wydra czy Tomek...

 • Maciej Stuhr: Kryzys męskości?

  Niezwykle inteligentny mężczyzna z wielkim poczuciem humoru i rozbuchaną wyobraźnią. Nieprzewidywalny. Przy jego boku po prostu nie można się nudzić. Taki właśnie jest Maciej Stuhr (38 l.). Nawet pan o tym nie wie, ale bardzo często spędzam z panem poranki... Maciej Stuhr: - Chciałbym powiedzieć to samo, ale niestety nie mogę... To miłe, ale przejdźmy jednak do rzeczy. Słuchając pana...

 • Maciej Stuhr: Czasem do spowiedzi, czasem na wódkę

  W nowym serialu kryminalnym Canal+ "Belfer" (premiera - 2 października) Maciej Stuhr wciela się w tytułowego nauczyciela, Pawła Zawadzkiego, który przyjeżdża do małej miejscowości, by znaleźć zabójcę młodej dziewczyny. To już druga w tym roku główna rola gwiazdora w kryminale - przed kilkoma tygodniami mogliśmy oglądać go na ekranach kin w słowacko-czesko-polskiej produkcji "Czerwony kapitan...

 • Telekamery Tele Tygodnia: Już dzisiaj poznamy laureatów!

  Gala Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się w poniedziałek, 22 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie o godz. 20.05 i będzie w całości transmitowana na żywo przez TVP2. Zostaną wręczone statuetki w 11 kategoriach plebiscytowych, 6 złotych Telekamer oraz Telekamera Specjalna.

 • Borek pokona Kurzajewskiego?

  Czy po dwóch latach z rzędu, kiedy sięgał po Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii "komentator sportowy", Maciej Kurzajewski będzie musiał uznać wyższość Mateusza Borka? Laureata poznamy już 7 lutego 2011 roku.

 • Kto zdobędzie Telekamery 2011?

  Już dziś poznamy laureatów Telekamer "Tele Tygodnia" 2011. Kto spośród nominowanych ma największe szanse na jedyne w swoim rodzaju, bo przyznawane przez telewidzów statuetki? Gala Telekamer transmitowana będzie na żywo od godz. 20.05 na antenie TVP2.

Zdjęcia na temat: maciej musiał gala