• Informacje na temat:

  maciej musiał i małgorzata kożuchowska

Artykuły na temat: maciej musiał i małgorzata kożuchowska
 • Małgorzata Kożuchowska: Rodzina to wielka siła

  Pogmatwane losy Moniki Boreckiej, w którą w serialu "Druga szansa" wciela się aktorka, przypadły do gustu polskim widzom. Co tym razem czeka przebojową agentkę gwiazd? Małgorzata Kożuchowska opowiada o serialu, planach filmowych i tym, co najważniejsze - rodzinie.

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

 • Maciej Stuhr: Co jest nie tak z naszą rzeczywistością

  ...- Patryk Vega zna się lepiej na tym, co będzie hitem, a co nie, niż większość polskich reżyserów - mówi Maciej Stuhr, który w najnowszej produkcji twórcy "Pitbulla" gra jedną z głównych ról. Przy okazji premiery filmu "Bad Boy" aktor skomentował fakt, że jego nagranie, komentujące gest posłanki PiS Joanny Lichockiej, obejrzało już 10 mln osób. - Rolą artysty jest raczej bycie "przeciw" niż "za...

 • Ten serial musiał stać się hitem

  ..."rodzinka.pl" to pierwsza po latach własna produkcja TVP S.A. Serial przedstawia perypetię rodziny Boskich: Natalii (Małgorzata Kożuchowska), Ludwika (Tomek Karolak), Tomka (Maciej Musiał), Kuby(...) udać!" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska. "W przekonaniu tym utwierdzał mnie mój serialowy mąż, czyli Tomek Karolak. Od samego początku mówił, że 'rodzinka.pl' spodoba się Polakom. I się nie...

 • Małgorzata Kożuchowska: Niebezpiecznie jest wtedy, gdy wszystko się udaje

  Świetna aktorka, uwielbiana przez telewidzów m.in. za role w "M jak miłość" i "rodzince.pl". Teraz Małgorzata Kożuchowska gra mamę dwóch chłopców w komedii "Listy do M. 2". Niedawno zaczęła się także jej przygoda z serialem "Druga szansa" oraz filmem kostiumowym "Music, Love and War".

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

 • Ze szczyptą szaleństwa

  Małgorzata Kożuchowska z wdziękiem wciela się w rolę matki trzech synów, z których najstarszy, Tomek (Maciej Musiał) niedawno skończył 18 lat.

 • "rodzinka.pl": Tomek się wyprowadza

  W finale czwartego sezonu "rodzinki.pl" Tomek Boski (Maciej Musiał) poinformuje swoich rodziców, Natalię (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), że wyprowadza się z rodzinnego domu. Poznaj szczegóły!

 • "rodzinka.pl": Tomek Boski idzie na swoje

  Wyprowadzka najstarszego syna spędzać będzie sen z powiek Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska), ale bardzo... ucieszy Ludwika (Tomasz Karolak), który wpadnie na pomysł, by w pokoju zwolnionym przez Tomka (Maciej Musiał) urządzić siłownię.

 • Więckiewicz ostrzy sobie zęby na "rodzinkę.pl"

  W "Kumbie", nowej animacji twórców "Zambezii" - w jednym z najbardziej spektakularnych krajowych dubbingów ostatnich lat prawdziwy popis aktorskiego kunsztu i talentu komediowego dają: Robert Więckiewicz, Sonia Bohosiewicz, Joanna Kulig, Jarosław Boberek oraz najulubieńsza serialowa rodzinka Polaków - Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak i Maciej Musiał.

Zdjęcia na temat: maciej musiał i małgorzata kożuchowska
Wideo na temat: maciej musiał i małgorzata kożuchowska
 • "Mały Książę"

  i dwóch Złotych Globów Hansa Zimmera oraz chwytającymi za serce piosenkami Lily Allen. Dodatkowym walorem filmu jest gwiazdorski polski dubbing. A w nim: Małgorzata Kożuchowska, Robert Więckiewicz, Piotr Adamczyk, Anna Cieślak, Maciej Musiał, Włodzimierz Press, Antoni Pawlicki, Łukasz Nowicki, Adam Ferency oraz – po raz pierwszy w animacji – Andrzej Seweryn!

Dyskusje na temat: maciej musiał i małgorzata kożuchowska