• Informacje na temat:

  maciej musiał i olga

Artykuły na temat: maciej musiał i olga
 • Maciej Musiał: Najpierw matura, a potem?

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", ma przed sobą kilka bardzo pracowitych miesięcy. 18-letni aktor już w maju zdawać będzie maturę, do której chce się naprawdę dobrze przygotować. A po egzaminach zamierza... wyjechać z Polski!

 • Maciej Musiał marzy o Akademii Teatralnej

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", marzył kiedyś, by po maturze wyjechać na studia aktorskie do Londynu lub spróbować swoich sił w Hollywood... Ostatnio uznał jednak, że powinien zostać w Polsce, bo - aby być w przyszłości dobrym aktorem - musi najpierw zdobyć solidne wykształcenie.

 • Olga Bołądź poderwana "na Lewandowskiego"

  ..."). Towarzyszą im: Olga Bołądź ("Skrzydlate świnie", "Nad życie", "Dziewczyna z szafy"), Paweł Domagała ("80 milionów", "Wkręceni"), Anna Dereszowska ("Lejdis", "Nigdy nie mów nigdy", "Randka w ciemno"), Łukasz Garlicki ("Facet (nie)potrzebny od zaraz", "BrzydUla"), Weronika Książkiewicz ("Podejrzani zakochani", "Ile waży koń trojański?"), Maciej Musiał ("Mój biegun", "Rodzinka.pl") oraz niezawodny Marian...

 • Plejada gwiazd w spocie akcji BohaterON

  Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Katarzyna Bujakiewicz, Olga Bołądź, Karolina Gorczyca, Maciej Zakościelny, Antoni Pawlicki, Maciej Musiał i Michał Czernecki wystąpili w opublikowanym właśnie tegorocznym spocie promującej ogólnopolską akcję poświęconą krzewieniu pamięci o uczestnikach Powstania Warszawskiego.

 • Maciej Damięcki: Krystyna Sienkiewicz należała do każdego widza

  ..."Wielki żal, że jej już nie ma, ale wielkie szczęście, że była. To nieoceniona postać dla polskiej kultury, widzów i tych, którzy mogli poznać Krysię" - powiedział PAP aktor Maciej Damięcki o zmarłej w niedzielę, 12 lutego, aktorce Krystynie Sienkiewcz.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w grudniu 2019 roku

  Maciej Stuhr komentuje wybór Krystyny Pawłowicz na sędziego Trybunału Konstytucyjnego, Maffashion odpowiada na złośliwe uwagi internautów na temat jej życia uczuciowego. Maja Ostaszewska i Olga Tokarczuk namawiają do rezygnacji z barbarzyńskiego zwyczaju kupowania żywego karpia w święta, a Maciej Musiał po raz kolejny trafia pod skrzydła Netflixa. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z grudnia...

 • "1983": Pierwszy polski serial Netflixa

  Rozpoczęła się produkcja pierwszego polskiego serialu Netflixa. Głównych bohaterów filmu zagrają Robert Więckiewicz ("W ciemności", "Wymyk", "Ziarno prawdy") i Maciej Musiał ("Mój biegun", "rodzinka.pl", "Czas honoru. Powstanie").

 • Ze szczyptą szaleństwa

  Małgorzata Kożuchowska z wdziękiem wciela się w rolę matki trzech synów, z których najstarszy, Tomek (Maciej Musiał) niedawno skończył 18 lat.

 • "1983": Data premiery, pierwsze zdjęcia i zapowiedź serialu Netflix

  Pierwszy polski serial oryginalny pojawi się na Netflix już 30 listopada 2018 roku. Serial wyreżyserowały cztery cenione artystki: Agnieszka Holland, Katarzyna Adamik, Olga Chajdas i Agnieszka Smoczyńska.

 • Ósma seria "rodzinki.pl" wiosną w TVP2

  Trwają zdjęcia do ósmej serii serialu "rodzinka.pl". Na planie po raz kolejny pojawiła się cała rodzina Boskich: Natalia (Małgorzata Kożuchowka), Ludwik (Tomasz Karolak), Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski), Kacper (Mateusz Pawłowski) a także przyjaciółka Natalii, Marysia (Agata Kulesza) i Marek (Jacek Braciak). Nowe odcinki widzowie TVP2 zobaczą już od 4 marca.

Zdjęcia na temat: maciej musiał i olga
Dyskusje na temat: maciej musiał i olga
 • Re: ​"Daleko od noszy": Syn znanych aktorów dostał rolę w nowym serialu TVP

  ", która chyba na planie tego serialu się urodziła... młody Pawlicki też uzdolniony po babci i wujku producencie, Olszańska też po rodzicach utalentowana, dalej wielka gwiazda Maciek Musiał absolutnie niczego nie zawdzięcza rodzicom aktorom, podobnie jak Olga Frycz, Zofia Zborowska, Maria Seweryn, Mateusz Damięcki, Bronka Zamachowska, która zagrała u Wajdy, teraz wschodzącą gwiazdą jest Helena

 • Re: ...oraz prześliczna Olga Kalicka i elega...

  "...oraz prześliczna Olga Kalicka i elegancki Maciej Musiał." a kto to jest?? Wyglądają jakby terapię na wzmocnienie trzeba było zastosować, a defibrylator należy trzymać w pogotowiu. Nie kończę oglądania galerii bo padaka