• Informacje na temat:

  maciej musiał młody

Artykuły na temat: maciej musiał młody
 • Maciej Musiał dołączył do obsady "Chłopów"

  Kolejnym aktorem, którego zobaczymy w przygotowywanym właśnie przez Dorotę Kobielę filmie "Chłopi", będzie Maciej Musiał. O jego udziale w tej ekranizacji powieści Władysława Stanisława Reymonta poinformowano na oficjalnym koncie filmu na portalu Instagram. Później informację tę potwierdził sam aktor.

 • ​Niezwykle emocjonalny wpis Macieja Musiała o Globiszu: "Ukradkiem wycierałem łzy"

  Maciej Musiał zaskoczył swoich fanów. Tym razem nie chodzi jednak o jego kolejną serialową lub filmową kreację, a o osobisty i niezwykle wzruszający wpis, w którym wspominał swoje pierwsze zajęcia z Krzysztofem Globiszem. Internauci w licznych komentarzach nie ukrywali, że mocno poruszyły ich słowa młodego aktora.

 • Maciej Musiał: Świetna partia

  Niedawno sporą sensację wywołały zdjęcia, na których Maciej Musiał pogrążony był w rozmowie z atrakcyjną dziewczyną podczas pokazu mody. Chciwe sensacji media natychmiast uznały, że to aktualna sympatia młodego aktora. On sam stanowczo zaprotestował. - Tak się złożyło, że obok siebie siedzieliśmy - wyjaśnił. Jeszcze ciekawiej zrobiło się, gdy fotoreporterzy przyłapali Musiała na intymnej kolacji...

 • Maciej Musiał: Dziadek będzie dumny

  ..."Czas honoru" to dla Maciej Musiała, znanego głównie z serialu rodzinka.pl, ważna próba aktorska i życiowa. "Myślę, że ta rola sprawi dużo radości mojemu dziadkowi i będzie ze mnie dumny" - mówi młody aktor.

 • "Polot": Maciej Musiałowski znów w głównej roli

  Już 8 maja do kin wejdzie film "Polot", fabularny debiut Michała Wnuka. W głównej roli zobaczymy Macieja Musiałowskiego, na ekranie partnerują mu: Tomasz Włosok, Eryk Kulm, Pola Błasik, Iza Kuna oraz Andrzej Konopka.

 • Maciej Musiał: Nie czas na powierzchowne przeżycia

  W kilkunastu serialach Maciej Musiał zagrał kilkanaście różnych ról. Media się o nim rozpisują, bo jest młody i zdolny. Plotkarskie portale próbują przylepiać mu metki, szukać dziewczyn i wzbudzać zazdrość przywołując kwoty, jakie rzekomo zarabia na planie.

 • Maciej Musiał i Zofia Wichłacz w duńsko-angielskim serialu "DNA"

  Młodzi polscy aktorzy Maciej Musiał i Zofia Wichłacz zagrali w najnowszej serialu kryminalnym "DNA". Duńsko-angielska produkcja już niebawem pojawi się w telewizji.

 • Maciej Borowicz z "Big Brothera": "Chciałbym przeprosić"

  Maciej Borowicz został wydalony z "Big Brothera". Choć do końca pobytu w Domu Wielkiego Brata pozostał niepokorny i nieposkromiony, w końcu zdobył się na refleksję. W poniedziałkowym programie "Big Brother Nocą" wyemitowano jego przeprosiny. Borowicz próbował wyjaśnić, jak z jego perspektywy wyglądała cała sytuacja i jakie były motywy jego zachowania.

 • Trudne decyzje Macieja Musiała

  Młody aktor podjął ostatnio dwie przełomowe decyzje - najpierw rzucił swoją dziewczynę, potem studia na filozofii.

 • Maciej Sobieszczański: Uwięzić widza w obrazie

  ...- Czuję się odpowiedzialny za przywrócenie tej opowieści polskiej historii, ale mam ogromną nadzieję, że ten film nie wywoła sporów. Chcę, żeby [...] sprawił, że ludzie w Polsce zobaczą, jak rodzi się zło - mówi Maciej Sobieszczański, reżyser filmu "Zgoda".

Zdjęcia na temat: maciej musiał młody
Wideo na temat: maciej musiał młody
 • Maciej Musiał w obsadzie serialu "Krew z krwi"

  Młody aktor znany z "Rodzinki.pl" dołączył do obsady nowego serialu "Krew z krwi", w którym gra syna zamordowanego gangstera. Jak udaje mu się łączyć naukę w liceum z karierą aktorską?

Dyskusje na temat: maciej musiał młody