• Informacje na temat:

  maciej musiał na narodowym

Artykuły na temat: maciej musiał na narodowym
 • Maciej Sobieszczański: Odwrócenie ról

  Świat przedstawiony w "Zgodzie" to wycinek, za którym chowa się cały świat - mówi reżyser filmu Maciej Sobieszczański. Kameralna historia z Jakubem Gierszałem i Zofią Wichłacz, określona przez twórcę jako dramat antywojenny, od 13 października na ekranach kin.

 • Różczka, Więdłocha, Pawlicki, Zakościelny i Musiał zachęcają do wysyłki kartek do Powstańców

  Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Maciej Zakościelny i Maciej Musiał włączyli się w ogólnopolską akcję "BohaterON - włącz historię!", zachęcając do wysłania kartek i listów do Powstańców Warszawskich.

 • "Samoloty 2": Sportowiec strażakiem

  Kiedy słynny samolot wyścigowy Dusty dowiaduje się, że awaria silnika przekreśla jego przyszłe starty w zawodach, zwalnia obroty i zostaje podniebnym strażakiem. Czy razem z nowymi kolegami ugasi pożar w Parku Narodowym?

 • ​"Pan Tadeusz": Mija 20 lat od premiery filmu Wajdy

  ..."'Pan Tadeusz' to my, z naszym narodowym charakterem, z naszym narodowym językiem. Nic więcej. Ale to jest przecież wszystko" - wyznał przed laty w wywiadzie dla magazynu "Kino" reżyser Andrzej Wajda. Mija 20 lat od premiery filmu, który obejrzało w polskich kinach ponad 6 mln widzów.

 • Rozstań z TVP ciąg dalszy

  Tomasz Sekielski, Dorota Wysocka-Schnepf, Katarzyna Trzaskalska - dla tych dziennikarzy 7 lipca 2016 nie okazał się najszczęśliwszą datą w karierze. Cała trójka musiała pożegnać się tego dnia z TVP1.

 • Kto był na koncercie Beyonce?

  Gwiazdy zgromadziły się w strefie VIP, by w luksusowych warunkach posłuchać gwiazdy. Wśród przybyłych na koncert celebrytów znaleźli się m.in. Patricia Kazadi, Maciej Musiał, Krzesimir Dębski, Dawid(...) też to, że mamy Stadion Narodowy, na którym mogą odbywać się te wszystkie koncerty" - dodała. Orange Warsaw Festival trwał do niedzieli (26 maja). Na Stadionie Narodowym drugiego dnia imprezy...

 • "Rękopis znaleziony w Saragossie" jako musical

  Prapremiera musicalu na podstawie słynnej powieści Jana Potockiego "Rękopis znaleziony w Saragossie" odbędzie się 24 października w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Spektakl reżyserują Maciej i Adam Wojtyszko, muzykę napisał Krzesimir Dębski.

 • Dwa filmy o Dywizjonie 303

  W sierpniu do polskich kin wejdą dwa filmy opowiadające o legendarnym Dywizjonie 303. 17 sierpnia premierę będzie mieć polsko-brytyjska koprodukcja z Marcinem Dorocińskim - "303. Bitwa o Anglię", za granicą ten film wchodzi równolegle na platformy VOD, a 31 sierpnia polski film - "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" z Piotrem Adamczykiem, Maciejem Zakościelnym, Antonim Królikowskim i Janem...

 • ​Gwiazdy w mediach społecznościowych we wrześniu

  Maciej Stuhr broniący pamięci dziadka, Maja Ostaszewska ratująca kobiety, Marcin Dorociński relacjonujący prace nad nowym "Pitbullem", Kasia Adamik uciekająca przed Piotrem Glińskim i artyści pozujący na festiwalu w Gdyni - w minionym miesiącu polskie gwiazdy nie próżnowały. Na ich profilach w mediach społecznościowych zaroiło się od sensacyjnych postów. Kto cieszył się największą uwagą...

 • ​Gwiazdy w mediach społecznościowych w lutym

  Maciej Stuhr komentujący kontrowersyjną nowelizację ustawy o IPN, Magdalena Cielecka na urodzinowym zdjęciu bez makijażu czy Barbara Kurdej-Szatan w niekorzystnie dobranej peruce - w lutym media społecznościowe były prawdziwą kopalnią sensacji. Atmosferę podgrzewała też Krystyna Janda przebierająca na Instagramie najbardziej uznanych polskich aktorów za kobiety i serialowe gwiazdy dzielące się...