• Informacje na temat:

  maciej musiał pokaz

Artykuły na temat: maciej musiał pokaz
 • Pokaz filmu "Dwie Korony" w Cannes

  Podczas Marché du Film, czyli towarzyszących festiwalowi w Cannes targach dla dystrybutorów, odbędzie się pokaz polskiego filmu "Dwie Korony" o życiu św. Maksymiliana Kolbe. Pokaz z udziałem reżysera Michała Kondrata zaplanowano na 22 maja.

 • Maciej Musiał: Świetna partia

  Niedawno sporą sensację wywołały zdjęcia, na których Maciej Musiał pogrążony był w rozmowie z atrakcyjną dziewczyną podczas pokazu mody. Chciwe sensacji media natychmiast uznały, że to aktualna sympatia młodego aktora. On sam stanowczo zaprotestował. - Tak się złożyło, że obok siebie siedzieliśmy - wyjaśnił. Jeszcze ciekawiej zrobiło się, gdy fotoreporterzy przyłapali Musiała na intymnej kolacji...

 • Musiał i Mela spotkają się z fanami

  Jan Mela i Maciej Musiał spotkają się w środę, 6 listopada, z widzami w Bydgoszczy. Ten wyjątkowy wieczór dla publiczności odbędzie się przy okazji specjalnego pokazu filmu "Mój biegun".

 • "Juliusz": Salwy śmiechu, momenty wzruszenia

  Tegoroczną 45. edycję Ińskiego Lata Filmowego otworzył przedpremierowy pokaz nowego filmu twórców "Planety Singli" - "Juliusz". Komedia została entuzjastycznie przyjęta przez publiczność festiwalu.

 • Gdynia 2013: Jedna ręka nie klaszcze

  Długie brawa po pokazie prasowym "Chce się żyć" Macieja Pieprzycy i absolutna cisza w trakcie napisów końcowych "Idy" Pawła Pawlikowskiego. Są filmy, które można nagradzać owacjami, są i takie, które lepiej przeżywać w milczeniu.

 • Tomasz Kammel poprowadzi galę The Look Of The Year

  Galę finałową prestiżowego konkursu dla modelek The Look Of The Year, którą w piątek transmitować będzie telewizyjna Dwójka, poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. - Postaramy się dodać dziewczynom otuchy. Taki mamy cel - mówi Life Kammel.

 • ​Arkadiusz Jakubik: Dobro jest nudne

  ...- Nie dostaję łatwych ról do zagrania - przekonuje Arkadiusz Jakubik, który największe uznanie zdobył występami w głośnych filmach Wojciecha Smarzowskiego. W tym roku możemy oglądać kolejny rezultat jego współpracy z reżyserem, wstrząsający "Wołyń". Po pierwszych pokazach są także: thriller Macieja Pieprzycy "Jestem mordercą", w którym wcielił się w seryjnego zabójcę, i "Prosta historia...

 • Spotkanie z gwiazdami "Tylko mnie kochaj"

  W środę, 18 stycznia, w EMPiK-u przy Nowym Świecie w Warszawie odbędzie się spotkanie z twórcami komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" . Na publiczność będą czekać Maciej Zakościelny, Agnieszka Grochowska, Agnieszka Dygant, Marcin Bosak i reżyser Ryszard Zatorski.

 • Twórcy filmu "Konwój" w więzieniu

  W Areszcie Śledczym Warszawa-Mokotów odbył się prapremierowy pokaz filmu "Konwój". W zamkniętej sali znaleźli się twórcy, aktorzy oraz kilkudziesięciu więźniów i strażników Służby Więziennej. Prezentujemy relację z wydarzenia, w której uczestnicy opowiadają o wrażeniach i emocjach, jakie towarzyszyły im podczas tej przebiegającej w wyjątkowych warunkach projekcji.

 • Córka Szapołowskiej reżyserką

  ...- Młodzi ludzie kina są utalentowani, tylko trzeba im zaufać - Grażyna Szapołowska powiedziała na premierowym pokazie filmu "Popatrz na mnie". To reżyserski i scenograficzny debiut jej córki, Katarzyny Jungowskiej.

Zdjęcia na temat: maciej musiał pokaz
Dyskusje na temat: maciej musiał pokaz
 • Re: "1983": Maciej Musiał wciąż czeka na miłość!

  Podziwiam tego młodego człowieka za jego rozwagę i odpowiedzialność. Prawdziwa miłość przytrafia się rzadko, bo ona nie jest ani na pokaz, jak nagminnie widać u celebrytów, ani nie polega na chwlowym zauroczeniu. Dobrze, że nie działa pochopnie, nie wiąże się z dziewczyną bez dostatecznego przekonania, że to ta jedyna... W biografii wielu aktorów widać taką prawdłowość - szybki ożenek z niedawno