• Informacje na temat:

  maciej musiał szkoła

Artykuły na temat: maciej musiał szkoła
 • Macieja Musiała postanowienia na Nowy Rok

  Wszędzie go pełno. Dobrze się sprawdza jako komentator "The Voice of Poland". Zadziwia energią w "rodzince.pl". Maciej Musiał udowadnia też, że niezły z niego aktor kinowy.

 • Maciej Musiał: Nie czas na powierzchowne przeżycia

  W kilkunastu serialach Maciej Musiał zagrał kilkanaście różnych ról. Media się o nim rozpisują, bo jest młody i zdolny. Plotkarskie portale próbują przylepiać mu metki, szukać dziewczyn i wzbudzać zazdrość przywołując kwoty, jakie rzekomo zarabia na planie.

 • Maciej Musiał za rok będzie zdawał do szkoły teatralnej

  Maciej Musiał nie rezygnuje z bycia zawodowym aktorem. Zamierza zdawać do Akademii Teatralnej w Warszawie w przyszłym roku, a najbliższe miesiące wykorzystać na przygotowanie się do egzaminów wstępnych. Jednocześnie aktor będzie studiował filozofię na Uniwersytecie Warszawskim.

 • Maciej Musiał: Piękny dwudziestoletni

  ...angielski, lekcja pianina, jakiś trening, kumple, podwórko, kompik i marzenia" - Maciej Musiał napisał we "wstępniaku" na swojej oficjalnej stronie internetowej. Jako "cudowne dziecko", zdolne(...) Andrzejem Musiałem, założyła teatr dla dzieci. Od tamtej pory Teatr Kuffer (dawna nazwa: Teatr Forma) wystawił już tysiące spektakli w przedszkolach, szkołach i w domach kultury, najpierw w stolicy, potem...

 • ​Maciej Musiał dostał się do Akademii Teatralnej!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl" oraz współprowadzący programy "Kocham Cię, Polsko!" i "The Voice of Poland", ma powód do radości. Jego nazwisko znalazło się na ogłoszonej 5. lipca liście osób przyjętych na I rok studiów na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie.

 • Maciej Musiał wyrusza na podbój Hollywood?

  Maciej Musiał ("rodzinka.pl", "Czas honoru - Powstanie", "Mój biegun") mówił tuż przed maturą, że marzy o wyjeździe do Londynu, by tam uczyć się aktorstwa. Nie spodziewał się wtedy, że dostanie od losu szansę na naukę fachu w... Hollywood!

 • Maciej Musiał marzy o Akademii Teatralnej

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", marzył kiedyś, by po maturze wyjechać na studia aktorskie do Londynu lub spróbować swoich sił w Hollywood... Ostatnio uznał jednak, że powinien zostać w Polsce, bo - aby być w przyszłości dobrym aktorem - musi najpierw zdobyć solidne wykształcenie.

 • Urodziny Maćka Musiała

  Maciej Musiał to bez wątpienia jeden z najbardziej zapracowanych 18-latków w Polsce. Nawet w poniedziałek, 11 lutego, w dniu swoich osiemnastych urodzin, nie będzie miał zbyt wiele wolnego czasu, bo pracuje właśnie na planie nowego spektaklu "Matka brata mojego syna", który dla Teatru Telewizji reżyseruje Juliusz Machulski.

 • Musiała wejść do trumny

  ...oglądają filmy dość specyficznie. Maciuś wszystkiego docieka, a Maciej [mąż, reżyser Maciej Dejczer - red.] tłumaczy na gorąco, jak dany efekt został zrobiony. Rozmawiała Beata Banasiewicz Jeśli chcesz...

 • Maciej Orłoś: Rozpoczynam nową podróż

  Boją się pana w nowej pracy? Maciej Orłoś: - Nie wiem. Jeszcze nikt na mój widok nie uciekł. Niektórzy jednak spojrzeli nieodgadnionym wzrokiem, bo przyszedł znany gość, który, kto wie, może ma(...) denerwuje? - Nie odpowiem, bo musiałbym wejść w politykę. A najbardziej cieszy? - To, oczywiście, moja rodzina, moje dzieci. Cieszę się, gdy mogę wyjechać, np. na Mazury i kiedy patrzę na mojego...

Dyskusje na temat: maciej musiał szkoła