• Informacje na temat:

  maciej musiał z fankami

Artykuły na temat: maciej musiał z fankami
 • "Miłość jest wszystkim": Z kim romansuje Maciej Musiał?

  Maciej Musiał romansuje z Agnieszką Grochowską! Mateusz Damięcki odkrywa swoje zalety. A Olaf Lubaszenko udowadnia, że wcale nie jest taki święty! W pełnym humoru i wzruszeń zwiastunie świątecznej komedii „Miłość jest wszystkim” zobaczymy plejadę gwiazd.

 • "Miłość jest wszystkim": Maciej Musiał uwodzi Agnieszkę Grochowską

  Maciej Musiał romansuje z Agnieszką Grochowską, Mateusz Damięcki odkrywa swoje zalety, a Olaf Lubaszenko udowadnia, że wcale nie jest taki święty. Film "Miłość jest wszystkim" trafi do kin 23 listopada.

 • Maciej Musiał: TVP go nie odda!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", pojawiać się będzie wiosną na antenie TVP2 jako współgospodarz show "The Voice of Poland". Chrapkę na młodziutkiego aktora mają też producenci programu "Dzień Dobry TVN" i startującego już w marcu w Polsacie "Tańca z gwiazdami".

 • Maciej Zakościelny: Policjant, żołnierz, strażak

  Deklaruje, że chciałby zagrać brzydala, do roli mógłby przytyć albo schudnąć. Tymczasem filmowcy widzą w Macieju Zakościelnym tylko przystojniaka. Do tego odważnego i honorowego.

 • Maciej Maleńczuk i 5 cytatów idealnie opisujących jego osobę

  ...informowały brukowce i serwisy plotkarskie. Pod koniec 2015 roku Maleńczuk stwierdził jednak, że musiał się trochę opamiętać i w ten sposób rzucił picie i jest trzeźwy od jakiegoś czasu. Religijny...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w grudniu 2019 roku

  Maciej Stuhr komentuje wybór Krystyny Pawłowicz na sędziego Trybunału Konstytucyjnego, Maffashion odpowiada na złośliwe uwagi internautów na temat jej życia uczuciowego. Maja Ostaszewska i Olga Tokarczuk namawiają do rezygnacji z barbarzyńskiego zwyczaju kupowania żywego karpia w święta, a Maciej Musiał po raz kolejny trafia pod skrzydła Netflixa. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z grudnia...

 • Zakończono zdjęcia do komedii "Miłość jest wszystkim"

  Mateusz Damięcki szuka miłości, Patricia Kazadi śpiewa, Aleksandra Adamska wygląda jak Kate Hudson, a Leszek Lichota jak... Lech Wałęsa! Do tego Eryk Lubos, Agnieszka Grochowska i Maciej Musiał, który będzie musiał… zdecydować, komu oddać swoje serce. Zakończono zdjęcia do świątecznej komedii „Miłość jest wszystkim”.

 • Mikołaj Roznerski: Pompki i luksusowe limuzyny

  ...". Trudno mi uwierzyć, że takie ideały chodzą po ziemi. - Też tak pomyślałem, Maciej wydawał mi się zbyt szlachetny, ale że jeszcze nie grałem takiej postaci, więc podjąłem wyzwanie. Jednym się ten(...) jeszcze zobaczą, jak zagrałem. Dlatego, żeby nie zwariować, robię pompki.  Po "Poradach..." przeczytałem dwie recenzje i od razu przeszło mi czytanie. Musiałem sporo poćwiczyć. Ale pomyślałem, że to jest...

 • Weekend w kinie: Spragnieni miłości

  Aż 10 filmów wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 23 listopada. Spośród premier, najwięcej mówi się o komedii romantycznej "Miłość jest wszystkim", w której idol młodych Polek Maciej Musiał romansuje ze starszą od niego o 16 lat Agnieszką Grochowską, a także o sequelu "Creeda" i pełnym przemocy "Assassination Nation".

 • Mielcarz wraca do "The Voice of Poland"

  Piękna Ligia z "Quo vadis", Magdalena Mielcarz, wraca na stare śmieci. Prowadziła już przecież 1. edycję "The Voice of Poland", za partnera mając Huberta Urbańskiego. Teraz będzie w trio z Tomaszem Kammelem i Maciejem Musiałem.

Zdjęcia na temat: maciej musiał z fankami