• Informacje na temat:

  maciej musiał z tyłu

Artykuły na temat: maciej musiał z tyłu
 • Macieja Musiała postanowienia na Nowy Rok

  Wszędzie go pełno. Dobrze się sprawdza jako komentator "The Voice of Poland". Zadziwia energią w "rodzince.pl". Maciej Musiał udowadnia też, że niezły z niego aktor kinowy.

 • Maciej Stuhr: Co jest nie tak z naszą rzeczywistością

  ...- Patryk Vega zna się lepiej na tym, co będzie hitem, a co nie, niż większość polskich reżyserów - mówi Maciej Stuhr, który w najnowszej produkcji twórcy "Pitbulla" gra jedną z głównych ról. Przy okazji premiery filmu "Bad Boy" aktor skomentował fakt, że jego nagranie, komentujące gest posłanki PiS Joanny Lichockiej, obejrzało już 10 mln osób. - Rolą artysty jest raczej bycie "przeciw" niż "za...

 • Maciej Musiał: Nie czas na powierzchowne przeżycia

  W kilkunastu serialach Maciej Musiał zagrał kilkanaście różnych ról. Media się o nim rozpisują, bo jest młody i zdolny. Plotkarskie portale próbują przylepiać mu metki, szukać dziewczyn i wzbudzać zazdrość przywołując kwoty, jakie rzekomo zarabia na planie.

 • Maciej Musiał o "The Voice" w Los Angeles

  Tego lata Maciej Musiał, aktor znany z filmu "Mój biegun" oraz seriali "rodzinka.pl" i "Czas honoru. Powstanie", pojechał do USA, by zobaczyć, jak tam powstaje "The Voice". Odbył też sentymentalną podróż z dziadkiem do Wilna, skąd pochodzi jego rodzina.

 • Maciej Zakościelny: Tylko jeden samolot

  ...- Znajdowałem się w czymś, co imitowało kabinę i siedziałem na desce, którą kręcili w odpowiednich kierunkach chłopcy z ekipy - tak Maciej Zakościelny, który w filmie "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" zagrał Jana Zumbacha, wspomina kręcenie scen lotniczych.

 • Maciej Damięcki: Walka z chorobą i oskarżeniami

  Wywodzi się z aktorskiej rodziny. Wystąpił w głośnych filmach oraz najpopularniejszych polskich serialach. Dwukrotnie udało mu się pokonać nowotwór. Za drugim razem o ciężkiej chorobie dowiedział się dzięki żonie. 11. stycznia 2019 roku Maciej Damięcki obchodzi 75. urodziny.

 • Maciej Żak: Zbrodnia i kara

  ..."Konwój" - najnowszy film Macieja Żaka ("Ławeczka", Rozmowy nocą", "Supermarket") - pokazuje zamknięty świat, w którym sprawiedliwość jest względna, a wymykający się prawu układ rządzi wszystkim. Produkcja podejmuje temat zbrodni i kary we współczesnym świecie oraz dylematu moralnego - co powinno się robić z najgroźniejszymi przestępcami naszych czasów.

 • Maciej Skrzątek: Pieniądze to nie wszystko

  Wróżbita Maciej czyta w kartach jak nikt inny w Polsce i zazdrośnie strzeże pozycji lidera w zawodzie. Za to w "Top Chefie" wziął udział dla zabawy. Bo w gotowaniu najbardziej ceni przyjemność.

 • Maciej Sobieszczański: Uwięzić widza w obrazie

  ...- Czuję się odpowiedzialny za przywrócenie tej opowieści polskiej historii, ale mam ogromną nadzieję, że ten film nie wywoła sporów. Chcę, żeby [...] sprawił, że ludzie w Polsce zobaczą, jak rodzi się zło - mówi Maciej Sobieszczański, reżyser filmu "Zgoda".

 • Maciej Stuhr: Kontrowersje to polska specjalność

  ...- Może to nie daleka zagranica, ale zdecydowanie najmocniejszy punkt w mojej międzynarodowej karierze - mówi o pracy nad "Czerwonym Kapitanem" Maciej Stuhr. W słowacko-czesko-polskiej koprodukcji wcielił się w detektywa Richarda Krauza. W rozmowie z Interią aktor opowiedział o kontrowersjach, wyzwaniach związanych z pracą w obcym języku, a także o serialu kryminalnym "Belfer".

Zdjęcia na temat: maciej musiał z tyłu
Dyskusje na temat: maciej musiał z tyłu