• Informacje na temat:

  maciej nowak krytyk kulinarny

Artykuły na temat: maciej nowak krytyk kulinarny
 • Jacek Poniedziałek: Wycofanie spotów z Maciejem Nowakiem "durne i śmieszne"

  Zdaniem Jacka Poniedziałka decyzja o wycofaniu spotów z Maciejem Nowakiem jest bzdurna i śmieszna. Aktor twierdzi, że jest to kolejny przykład oszołomstwa, które panuje obecnie w Polsce. Uważa też, że najlepszą obroną jest w tej sytuacji dowcip i ironia, jakie reprezentują internauci.

 • Karolina Szostak w "Hell's Kitchen"

  Przed nami drugi odcinek pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". Gośćmi restauracji będą dziennikarka sportowa Karolina Szostak oraz krytyk kulinarny i juror "Top Chef" Maciej Nowak.

 • Robert Sowa nowym jurorem w programie "Top Chef"

  Wiosną na antenę Polsatu wraca program kulinarny "Top Chef". Uczestników oceniać będą: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i zupełnie nowy w gronie jurorów - Robert Sowa.

 • Michał Bryś poprowadzi 6. edycję "Hell's Kitchen"

  Szef kuchni i współwłaściciel warszawskiej restauracji L’enfant Terrible Michał Bryś został okrzyknięty tytułem "Szef Jutra 2016" przez Gault&Millau - polską edycję jednego z najbardziej prestiżowych przewodników kulinarnych świata. Już od września na antenie Telewizji Polsat Michał Bryś poprowadzi szóstą edycję najsłynniejszego kulinarnego show "Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia".

 • Umiesz gotować? Zostań gwiazdą!

  Andrzej Polan - kucharz, Maciej Nowak - krytyk kulinarny oraz trzeci, co tydzień inny juror, już od najbliższego poniedziałku, 21 grudnia, będzie poszukiwało gotującej osobowości telewizyjnej w spódnicy. Nowa gwiazda będzie musiała nie tylko świetnie gotować, ale umieć zaskoczyć widzów charyzmą i swoistą zmysłowością kulinarną. A jest o co walczyć. Zwyciężczyni otrzyma kontrakt kucharza DDTVN na...

 • "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia": Pomocnicy diabła

  Niedawno walczyli przeciwko sobie o zwycięstwo i tytuł najlepszego kucharza w pierwszej edycji programu "Top Chef". Choć nie udało się im go zdobyć, ich kulinarny talent został doceniony. Teraz zjednoczyli siły. Są asystentami szefa piekielnej kuchni - Wojciecha Modesta Amaro.

 • Krew, pot i łzy, czyli drugi sezon "Top Chef"

  ...to teatrolog, ale przede wszystkim najbardziej znany krytyk kulinarny, autor felietonów "Podróże kulinarne Macieja Nowaka", publikowanych w Gazecie Wyborczej. Wreszcie jedyna kobieta w męskim gronie(...) warszawskiej restauracji "Atelier Amaro", która jako jedyny polski lokal posiada prestiżową gwiazdkę w przewodniku Michelin. Pozostali członkowie jury to: Joseph Seeletso, Maciej Nowak oraz Ewa Wachowicz...

 • Wiosna w Polsacie: Pod znakiem miłości

  ...rozrywkowy "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" z nową jurorką Olą Jordan, a także program kulinarny "Top Chef" i widowiskowe show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Agnieszka Holland na Marszu Równości

  ..., krytyk teatralny i kulinarny Maciej Nowak. "Jestem osobą homoseksualną, uważam, że jest to pozytywny element mojej osobowości - nie jest to coś, co chciałbym ukrywać, wypierać z siebie. Jestem tu, by pokazać swoją solidarność z kobietami, facetami homoseksualnymi" - powiedział PAP Nowak.

 • Robert Leszczyński pochowany na warszawskich Powązkach

  W świeckiej ceremonii pogrzebowej (Leszczyński dokonał aktu apostazji) wzięła udział najbliższa rodzina zmarłego oraz jego przyjaciele i współpracownicy. Na ceremonii pogrzebowej pojawili się m.in.: Elżbieta Zapendowska , Michał Witkowski , krytyk kulinarny Maciej Nowak , Szymon Hołownia oraz Janusz Palikot . Przybyli również uczestnicy "Idola": Damiana Aleksander , Sławek Uniatowski...

Wideo na temat: maciej nowak krytyk kulinarny
 • Jacek Poniedziałek o kampanii z Nowakiem: Rozśmieszyła mnie i wkurzyła

  Ministerstwo Środowiska wycofało w styczniu z emisji spoty zachęcające do segregowania śmieci. Resort tłumaczy się względami ekonomicznymi i ideologicznymi. Jednym z bohaterów 30-sekundowych filmów był Maciej Nowak, znany krytyk kulinarny i teatralny, a prywatnie zdeklarowany gej. Ministerstwo Środowiska uznało, że spoty przyczyniają się do „miękkiego lokowania ideologii gender”. Jacek