• Informacje na temat:

  maciej orłoś samochód

Artykuły na temat: maciej orłoś samochód
 • ..."Oto kolejny dowód na to, że ludziom polskiego show biznesu powodzi się coraz lepiej" - pisze jeden z dzienników. Przypomnijmy, że Maciej Orłoś jest prezenterem Telewizji Publicznej finansowanej z abonamentu!

 • Zdjęcia budują historię i scenariusz

  ...to jest strasznie trudne. Jeśli chodzi o moją pierwszą kamerę filmową, to już czasy mojego debiutu. Reżyserował Piotr Mikucki, a grał znany nam wszystkim Maciej Orłoś. Kręciliśmy ten film taką...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Maciej Orłoś pisze dla dzieci

  Dziennikarz telewizyjnej Jedynki Maciej Orłoś zadebiutował jako bajkopisarz. Jego pierwszą książką dla dzieci są "Tajemnicze przygody Kubusia", które TVP1 objęła patronatem medialnym.

 • Opole 2005: Wyjątkowy festiwal?

  W środę, 11 maja, odbyła się konferencja prasowa przed tegorocznym Krajowym Festiwalem Piosenki Polskiej Opole 2005, który odbędzie się od 10 do 12 czerwca. Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczny, już 42. festiwal, będzie naprawdę wyjątkowy. Poszczególne koncerty poprowadzą m.in. Kayah i Tatiana Okupnik (Blue Cafe).

 • Małe skandale na festiwalu w Gdyni

  W poniedziałkowy wieczór, 11 września, oficjalnie otwarto 31. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Mimo że pierwsze projekcje rozpoczęły się już w poniedziałek rano, to najwięcej mówiło się nie o wyświetlanych obrazach, lecz o filmach, które w ostatniej chwili zostały wycofane z programu gdyńskiej imprezy. Chodzi o "Strajk. Bohaterka z Gdańska" Volkera Schloendorffa oraz "Dublerów" Marcina Ziębińskiego. Wiele emocji wzbudziły też... plecy Anny Muchy.

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".